Статуси про хокей

Коментатор на хокейному матчі: «Який напружений матч, плавить лід шайба, яка прямо зараз летить в коментаторську кабіну! Отлишный момент, шмена шоштавов.»

Люблю хокей. Можна застосовувати силові прийоми, а вріжеш кому-небудь – так і всього дві хвилини штрафу.

На самому желе всі відомі світові збочення такими не є, а от танці на льоду і хокей на асфальті – це реально збочення.

Ось прилетіли наші хокеїсти з чемпіонату світу після чергової поразки, а ми говоримо, що це всього лише гра. Тільки самим прикро до сліз.

Кращий статус:
Я був зовсім дрібним, коли наші стали чемпіонами світу з хокею. Тепер я виріс, але добре пам’ятаю почуття, які переповнювали душу.

Я – ідеальна дівчина. Приголомшливо готую, убираюсь, не люблю шопінг, можу полагодити електричні прилади і машину, не п’ю пиво і не дивлюся хокей з футбол. Тут я зрозуміла, що не тільки ідеальна дівчина, але й чоловік мрії.

– Кохана, ти чого така сумна? – Я знаю, що ти любиш хокей сильніше, ніж мене. – Да ладно тобі переживати, зате я тебе люблю сильніше, ніж футбол!

вчора під час гри в хокей, на двохвилинному перерві він перший підійшов до мене, обійняв поцілував у лоб і запитав як я… я дивлячись на сніг відповіла краще за всіх..він подивився мені в очі і сказав не бреши я все бачу…потім розвернувся взяв ключку і пішов грати..
Сумні статуси про тата

Не так страшно пропустити удар, як залишити його без відповіді.

Для вас-команда, для нас-Брати. Для вас-тренування, для нас-Ковток повітря. Для вас-гра, для нас-Шанс довести. Для вас – ХОКЕЙ, для нас-Життя!

Дивіться також:  Статуси про зустріч

Хокей-це круто, хокей-це клас,хто проти хокеї той лузер без очей))

Зустрічаються дві повії і хокеїст. Перша повія: – найстрашніше в нашій роботі – це аборт. Друга погоджується: – Так, аборт – це хреново. Хокеїст (задумливо): – Так, про борт… і ще ключкою по е**лу.

Сторінки: 1 2 3

Можливо вас зацікавить