Статуси про Новий Рік 2019

Новий рік – завжди сумне свято. Не тому, що погані подарунки або компанія не дуже, немає, немає. Просто розумієш, що ти став ще трішки старше.

Новий рік треба святкувати так, щоб не тільки Дід Мороз приходив, але і Дід Похмілля.

Так хочеться, щоб Дід Мороз на черговий Новий рік приїхав з солодкими подарунками, а він, як на зло, тільки з оленями і приїжджає.

Всім бажаю в наступаючому Новому році, більше радості, солодощів, на столі продовольства, а до ліжка задоволення.

Кращий статус:
Я кожен Новий рік за традицією запрошую тільки тих, кого люблю. Тому в цю чарівну ніч, ми з гірчицею запросили курочку і олів’є…

Багато хто так добре готуються до зустрічі Новорічної ночі, що проводять її зовсім готові.

Дорогий Дід Мороз! Пишу тобі листа з проханням подарувати мамі і татові кілька упаковок масла, щоб у нас в родині все йшло, як по маслу.

З Наступаючим! Нехай в Новому році буде тільки веселощі без натяку на похмілля. Море щастя, усмішок, здоров’я, добра, щоб домашня чаша була завжди повна.

Дідусь Мороз, будь ласка, зламай караоке моїм сусідам.

Цікаво, а скільки днів після зустрічі нового року, люди будуть за нього ще пити?

Смак Нового Року – мандарини та олів’є.

Новий рік проходить, а святкують його як мінімум ще тиждень. Спасибі, Дмитре Анатолійовичу, за Новорічні канікули і хвору печінку

Проблемыне лякають і криза не за що, ми все одно красиво зустрінемо новий рік. Народ бувалий і тримається в сідлі, поки ще вистачає на тазик олів’є

До Нового року вже залишається «бл*дь, нічого ще не купили, не зробили і відзначати ніде» днів

Дивіться також:  Статуси про адідас

Перше слово вранці 1 січня:”АФИГЕТЬ!

У суботу Новий рік! У суботу? Як в суботу? Вже в суботу? Б*яяяяя! Ще нічого не зроблено, нічого не куплено, не прибрано, не підготовлено, не вибрала сукню, туфлі не купила, а макіяж, а який зробити макіяж? А зачіску яку? А з ким зустрічати? А де зустрічати? Бляяяяяяяяяяя!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Можливо вас зацікавить