Статуси про старшу сестру

Тут днями сестра залишила записку на робочому столі з написом: “я люблю тебе”. Подумала, що вона або вмирає, або сходить з розуму. Звичайно, образилась 🙂

Почитала твір сестри на тему поезії Лермонтова. Поржала над пропозицією про те, що Михайло Юрійович іноді ставав поетом. Подумала… Виправила, а то ж двійку схопить.

Тільки старша сестра може говорити правду так, що “хоч стій, хоч падай”.

Яка б не була прикра сварка між сестрами, рідна кров все помирить.

Кращий статус:
У церкві на проповіді: “Дорогі брати і сестри, перелюб – страшний гріх. І нехай у того, хто ним займається, язик відсох…”

Сестра, коли побачила мого нового хлопця, не зрозуміла це такий гарний хлопчик чи така негарна дівчинка…

Днями не втримався і взявся онанізмом, але зайшла сестра, підняла шум і назвала мене збоченцем. Вчора я її застав за цим заняттям, а вона знову підняла шум і назвала мене в черговий раз збоченцем. От скажіть, де справедливість?

Справжня і найміцніша дружба між сестрами зав’язується з пеленою і на все життя.

Ми з сестрою живемо душа в душу, кулак в око, п’ятка у вухо!!!

Сьогодні мама купила молодшій сестричці растишку з якоюсь говорить шнягой. Дрібна, така радісна підбігає до тата: «Тату! Дивись! Мені мама розмовляє растишку купила!» Тато: «Ну так йди з нею по базарь!»

Обожнюю свою старшу сестру!!!!нехай часом вона не права і незаслужено читає мені нотації…На те вона і сестра!!!

Сестра – це кращий друг, від якого неможливо позбутися.

Старша сестра завжди для молодшої перша в житті подружка і приклад для наслідування.

Ти найкращий хлопець на світі, завжди підтримаєш в скрутну хвилину, найулюбленіший, обнімеш міцно, поцілуєш.P.S. Твоя старша сестра.

Нічого не стоїть гарна новина, якщо не можна поділитися нею з сестрою?

Світ тісний. Ніколи не думала, що знайома, з якою ми посварилися в дитинстві Його виявиться зведеною сестрою. (с)

Вона була молодша за нього на 10 років, але вже встигла сісти до нього на шию. Дивіться в усіх школах: “Перший дзвінок”. )

Господи, як же це прекрасно! Коли тобі погано – до тебе підходять твої молодші сестрички, обіймають, цілують і кажуть: “Не плач, Люлечка! Ми тебе любимо!”

Улюблена і любима фраза моєї сестри: “Подавись і здохни… Скотина”…

Не чекай, щоб твоя сестра зробила перший крок.

Конфлікт між сестрами можна порівняти з хворобою. Щоб вилікуватися, потрібно боротися не із симптомами, а з самою хворобою.
Статуси про молодшого брата

Дивіться також:  Статуси в активному пошуку

У моєї молодшої сестри, подружка хоче різати вени… 10 років дитині і це нормально?

бувають розмови про дружбу, про найблагородніших почуття між людьми. Але шляхетніше, ніж любов до сестри немає, тому що вона заснована на інстинктивне відчуття спорідненості.

Ви не повірите, тут виходжу на вулицю зі своєю молодшою сестричкою погуляти, все вже тане, кругом струмочки. Робити було нічого і я з нею пускала кораблики, як в дитинстві. )

З двох сестер завжди одна дивиться, а інша танцює.

Люблю одну дівчинку вже майже 4 роки… Люблю її більше всього на світі… А адже як не любити молодшу сестричку.

Давай дружити. Будемо як брат і сестра… Як троюрідний брат і троюрідна сестра. Це не виключає деяких нюансів.

Навіть, щоб сісти на шию, потрібно розсунути ноги.

Знайшла свій щоденник, який вела в 15 років… в кінці приписка рукою сестри – а мама читає твій щоденник! і слідом підпис мами – нічого подібного!

У моєї молодшої сестрички сьогодні день народження, таке щастя, їй 4 роки, так час швидко летить… )

Знайшла свій щоденник, який вела в 15 років… в кінці приписка рукою сестри – а мама читає твій щоденник! і слідом підпис мами – нічого подібного!

Мені підключили скайп! І тепер, перш ніж сісти за комп, я привожу себе в порядок.

Аааа, світ зійшов з розуму!!! Моя 5-річна сестра лежить і слухає мою мр3шку, а я сиджу і малюю її розмальовки!!!

Всьому, що дійсно потрібно знати, мене навчила сестра, коли вона була ще шестиклассницей. Лінда Саншайн

я знаю хто найщасливіша людина! Це моя сестра, вона записує свій сміх на диктофон, а потім все це слухає і ще більше рже!!!

Ніхто не зацікавлений у твоєму щастя більше, ніж твої рідні. І моя сестра тому доказ.

З хлопцем розлучилася, з сестрою посварилася, з подружками кращими відносини псуються, ще і в сім’ї проблеми… Що може бути краще?!

– Вовочка, – запитує вчителька саркастичним тоном, – ти не міг би мені пояснити, чому твір, який ти вчора мені здав, слово в слово збігається з твором, написаним твоїм братом в минулому році? -А що тут дивного, Марь Іванна? Адже У нас є спільна сестра.

Брати і сестри — природні вороги, як англійці і шотландці, або уэльсы і шотландці, або японці і шотландці, або шотландці та інші шотландці. Чортові шотландці! Загадили всю Шотландію!

По телефону: — Грейс? — Ні, це Дебі – її сестра, життя якої ти не калечишь!
Статуси про дитинку

Дивіться також:  Статуси про нудьгу

А ви ж теж хоч коли-небудь лаялися з сестрою чи братом через цукерок?

Що це за руда сучка з тобою на аві?..сестра….така мила..

навіть моя маленька сестричка побачивши його фотку сказала: так вже природа добряче пожартувала…

Чого стоїть гарна новина, якщо не можна поділитися нею з сестрою?

А мою сестричку (6 років) сьогодні хлопчик на гойдалки качав і говорив: “Ти моя дівчинка”. Так мило…

Я так люблю його. Але пізно це зрозуміла… Він тепер з моєю сестрою…

Моїй сестрі 10 років. Коли на її питання: “Що мама приготувала?”, я відповіла: “Подивися в холодильнику”, знаєте, що вона мені сказала? – Спасибі, кеп!

Батьки не можуть проявляти любов до всіх дітей однаково. Це тому, що вони всі різні, і до різних дітей розвивається особливе ставлення. – Чи Салк

Вбила просто така картина. Вк заходжу на сторінку подруги молодшої сестри. Їй 12 років. В статусі написано: “Шукаю хлопця для серйозних стосунків. Нехай я стерва, але я знаю, що таке любов!”

Вкрав у сестри її особистий щоденник – скажімо ТАК рабству! :)))

Сьогодні по школі йшла, випадково з одним обнялась. Молодша сестра бачила. Зараз мамі розповідає, мені говорить, типо це мій хлопець.

А мама тихо била посуд і плакала. Чому програючи, не продовжуємо гру, а беремо реванш. Мама постійно запитувала, де я справи совість і хіба важко бути нормальною, як сестра. А я просто живу, живу в своє задоволення…

Брат без сестри – як весілля без нареченої, сестра без брата – тіло без душі.

Чого коштуватиме відмінна новина, якщо я не можу розділити її зі своєю сестрою? Дженні де Врайз

Сьогодні говорю з подругою по телефону і кажу: “У мене по ходу кішка залетіла” Дрібна сестра кричить “Не бреши Олені кішки не літають!”

Добре, що у мене є моя люба сестра. У мене завжди є з ким поговорити.

— Як ти можеш грати,коли твоя сестра ледве не померла??! — Мам, вона намагалася порізати собі вени ложкою. Це спроба привернути до себе увагу. — Припини!наступного разу вона може зробити,че-нить серйозне!! — Так,наприклад, викинеться з ганку!

Двоюрідна сестричка (6 років) отожгла. Підходить до мами і каже: “Мамо, ось тигр тигр, лев – левеня, а леопард – “леопердик”?”

Сестра – це кращий друг, від якого неможливо позбутися.
Статуси про сон

Дивіться також:  Сумні статуси про батьків

– Мамо, а ти мене народила? – Я! – А Андрійка? (молодший брат) – Теж я! – А Катю? (старша сестра) – Теж я! – А хто тебе народив? – А ти як думаєш? – Ти теж?!

Вона йому як сестра, а він її сенс життя.

Йду по вулиці, попереду мене маленька дівчинка і хлопчик років 6… Хлопчик каже: “У мене, у сестри така велика груди!” А дівчинка: “І що? От дивись, у мене 3 розмір!” Хххааа, я випала, ви б знали, як я рохкнула, коли це почула. ) Ха ха.

Як ніби у мене дві сестри: віра і випадок. І моя віра не може виключити випадок. Але випадок не може пояснити віру. Віра не дозволяє мені сподіватися на випадок. А випадок дає мені занадто мало віри.

Звідки у мене стільки лівих людей в друзях вконтакте? – довго я думав і видаляв їх, поки не зрозумів, що сиджу на сторінці сестри…

Якщо буду їсти кашу, зросте пиписька, так мені тато каже, а сестрі – про цицьки =)

Брат без брата — що сокіл без крила, сестра без брата — як хворостина гола

Приревнувала хлопця до сестри. Коли дізналася, що ця симпатична дівчина його сестра, так стрьомно стало!

мама, задавши мені три питання:чому музика грає так голосно? де твоя сестра? і хто замкнений у шафі? зрозуміла, що знає відповіді на всі питання…)

Бувають розмови про дружбу, про найблагородніших почуття між людьми. Але шляхетніше, ніж любов до сестри немає,тому що вона заснована на інстинктивне відчуття спорідненості.

Сестра здатна бути найкращою подругою, від якої позбутися не так-то просто. Лінда Саншайн

Мені недавно сестра написала смс, що любить мене, а я їй у відповідь: “Ти що бухая?”, вона трошки образилася…

Дорослішаю… Всі проблеми вирішую сама… Ніхто зі мною не носиться… А старша сестра не бере з собою, тому що тепер бачить у мені суперницю… Блін не хочу бути дорослою! (

Немає в сім’ї суперництва гострішого, ніж між сестричок, і немає дружби більш міцною, ніж дружба між дорослими сестрами.

Йду з молодшою сестрою повз хлопців, які катаються на bmx, сестра: “Ой, які погані хлопчики… Таки великі, а на дитячих велосипедах катаються”. )

У мене не молодша сестра, а піпець ходячий!

Звідки у мене стільки лівих людей в друзях в контакті? – довго я думав і видаляв їх, поки не зрозумів, що сиджу на сторінці сестри…

Можливо вас зацікавить