Цитати Майкла Джексона

Зціли, вилікує все навколо, починаючи з себе, потім мене, вас і все живе навколо.

Холодна тінь Кремлівської стіни пригнічує могутністю, кров’ю і силою, покійний прах Сталіна не може заспокоїтися майже сімдесят років. – Майкл Джексон

Мені близький по духу напрям r’n’b в сучасній музиці, хоча танці їх жахливі і більше нагадують спортивну аеробіку.

Моя місія – наслідування Ісуса. Його заповіти для мене непохитні, серед яких я виділяю безмежну любов до малечі, чесність і невинність у помислах і діяннях, дивлячись на навколишній світ умиленными оченятами хлопчиків і дівчаток, поширюючи милосердя і миле чари навколо.

Великі теж люди. Поріж, бреясь – йде кров яскраво-червоного кольору.

Коли моя музика зрозуміла всім – я в екстазі, кругом благодать. Ірландські фермери і прибиральниці Гарлема наспівують мої мотиви, зображують місячну ходу Джексона.

М. Джексон: Елітне, затребувану освіту – це навчання у майстра.

Живе тільки заради грошей. Я не такий. Мені важлива публіка, слава і визнання. Заради тріумфального сходження до Олімпу, я пожертвую всім, навіть душею.

Уявімо ситуацію – Голлівуд покинули всі жертви пластичної хірургії. Озирнулися навкруги – одне відлуння залишилося.

Нескінченно можна дивитися на захід сонця, хмари й море. Бажання завжди збудеться, якщо загадати його, проводжаючи поглядом на падаючу зірку або різнобарвну веселку. В метеоритний дощ здійсняться тисячі мрій і бажань.

Я чорний американець. Я пишаюся своєю расою. Я пишаюся тим, хто я є.

Я продовжую танцювати…танцювати…танцювати, адже існує тільки… танець.

Що робить зірка, перестаючи світити, – питаю я себе. – Повинно бути, вмирає. О, ні, — каже голос в моїй голові. — Зірка не може померти. Вона стає посмішкою і розчиняється в космічній музиці, танці життя.

Я досі не впевнений, чи знаю я що-небудь напевно.

Посміхнися, і, може бути, завтра ти зрозумієш, що життя все ще має сенс.

Якщо відчуваєш, що тобі щось не підходить, треба приймати важке рішення, покладаючись на інстинкт.

Неважливо скільки тобі років, але, якщо ти володієш даром і в чомусь розумієш толк, до тебе повинні прислухатися.

Для чого дійсно потрібна сміливість, так це для щирості. Висловлювати свої почуття не означає розкривати свою душу перед кимось-це значить самому брати і чесно показувати те, що у тебе на серці, і неважливо, що це може бути. Коли ти достатньо сміливий, щоб бути щирим, ти сам знаєш, хто ти є, і можеш дозволити іншим побачити. Це страшно, бо ти відчуваєш себе вразливим, відкритим, боїшся бути відкинутим. Але без самоприйняття інша сміливість, сміливість кіногероїв, здається порожнім. Незважаючи на ризик, сміливість бути чесним і щирим відкриває шлях до самопізнання. Це пропонує нам те, чого ми всі так хочемо, обіцянка любові.

Я раб ритму. Я як палітра. Я танцюю так, як відчуваю в цю секунду. Якщо ти починаєш міркувати, то все, ти – труп. Виступати – це не про розум, про це почуття.

Я чорний американець. Я пишаюся своєю расою. Я пишаюся тим, хто я є.

У мене ніколи не було можливості веселитися, як інші діти: влаштовувати ночівлю, вечірки, ходити по домівках на Хелловін. У мене не було Різдва, не було свят. Зараз я намагаюся заповнити цю втрату.
Цитати Габріеля Гарсіа Маркеса

Дивіться також:  Цитати Пабло Пікассо

Любов — забавна річ для опису. Її так легко відчувати, але вона вислизає, коли говориш про неї. Як шматок мила у ванні — воно у тебе в руці, поки не стиснеш його занадто міцно.

В моїй душі, В моєму серці я — Пітер Пен!

Я не можу просто пройтися по вулиці, сходити в Діснейленд, погуляти в парку, тому що відразу навколо мене збираються юрби. Тому я вирішив створити Neverland – свій власний світ, прихований воротами. Все що я люблю і все, що мені подобається знаходиться там.

Я намагаюся наслідувати і наслідувати Ісуса, бо він заповідав любити дітей, бути такими ж чистими і безневинними як діти, дивитися на світ очима дітей і бачити магію у всьому, що нас оточує.

Мені подобається історія Людини-слона, вона багато в чому схожа на мою. Коли я думаю про нього, то часто плачу, тому що бачу себе в цій історії. Але ні, я ніколи не хотів купити його скелет, це чергова дурна вигадка.

Я люблю тварин за їх природну чистоту і щирість. Вони не судять тебе, не міркують, вони просто хочуть бути твоїми друзями, або, принаймні, не приховують своїх намірів.

Головне не просто чекати кращого, а вірити в краще.

Я ніколи не буваю до кінця задоволений чим-небудь. Я перфекціоніст, це частина мене. І я звичайно не задоволений собою, намагаюся не дивитися на себе в дзеркало.

Світ, в якому ми живемо, є танець творця. Танцюристи приходять і йдуть в мить ока, але танець продовжує жити.

Будь сильною, впевненою, і ніхто не заподіє тобі біль. Найсильнішу біль людина завдає собі сам, тому обороняйся.

Є нагороди, які не виміряти ні грошима, ні бурхливими оплесками, ні призами.

Успіх, безумовно, приносить самотність. Це правда. Люди думають: тобі пощастило, у тебе є все. Їм здається, ти можеш піти куди завгодно і робити що хочеш, але не в цьому суть. Людина потребує справжніх цінностях.

Ми були немов на небесах, так чому ж це закінчилося?

Давайте зрозуміємо, що зміни прийдуть, коли ми об’єднаємося в одне ціле!

Немає нічого простіше, ніж писати пісні. Небеса самі дають тобі все прямо в руки: ти знаєш, як будуть звучати струнні, як бас, як клавесин, взагалі все.

Після того, як на 25-річчі Motown я вперше показав місячну ходу, я довго плакав за лаштунками, мені здавалося, що я все зробив погано. Але після концерту, по дорозі до машини я зустрів 12-річного єврейського хлопчика і він сказав, – Це було неймовірно! Де ти навчився так танцювати??. Тоді я вперше відчув, що зробив хорошу роботу, тому що діти ніколи не брешуть.

Успіх викликає заздрість. Це ранить, коли тебе не розуміють. І незалежно від того, як би ти не намагався домогтися розуміння, все одно знайдуться ті, хто буде тебе засуджувати.

Я завжди хотів створювати музику, яка буде впливати на подальші покоління і надихати їх. Ну, насправді, кому цікаво бути смертним?
Цитати Макса Фрая

Дивіться також:  Цитати Платона

Людям здається, що вони знають мене, а мені здається, що вони помиляються.

Земля, яку ми всі поділяємо, не просто скеля, летить крізь космос, але живе, дбайливе істота. Вона піклується про нас; вона заслуговує нашої турботи у відповідь.

Я до сих пір захоплений видом хмар і заходом. Я завжди загадую бажання, коли бачу веселку або падаючу зірку. Я бачив метеоритний дощ. Світ повний чудес.

Відчувати підтримку шанувальників це так приємно. Я ніколи не сприймав їх любов, як щось само собою зрозуміле. Я не горделив і не вважаю себе краще, ніж, скажімо, сусід по ранчо. Бути коханим прекрасне почуття. Вся моя творчість заради цього.

Мені подобається створювати музику, яка зрозуміла всім, від фермера в Ірландії до прибиральниці туалетів у Гарлемі.

Діти показали мені своїми посмішками божественне начало в кожній людині. Їх природна мудрість вказує нам шлях до вірних рішень, що зберігаються в наших серцях і чекають, коли ми знайдемо їх.

Бережи вас всіх Бог.

Чим більша зірка, тим більше в неї мітять.

Моєю першою любов’ю була класична музика. У дитячому садку ми слухали Чайковського кожен день. Я б із задоволенням попрацював з Чайковським або Клод Дебюссі.

Для чого дійсно потрібна сміливість, так це для щирості.

Зрештою, найважливіше — бути чесним з собою і своїми коханими і багато працювати. Того, що є зараз, завтра не буде. Дерзай. Борись. Удосконалюй і культивуй свій талант. Будь кращим в тому, що ти робиш. Дізнайся про своєму виді діяльності більше, ніж хто-небудь з тих, що живуть. Використовуй інструменти для подачі себе — будь то книги або підлогу, щоб танцювати, або вода, щоб плавати. Де б це не було — це твоє. Це те, що я завжди намагаюся пам’ятати.

Поки любов в моєму серці, вона всюди.

Моє життя навчило тому, що чим старше людина стає, тим все більше вимог вона до нього пред’являє.

Коли я думаю про сміливості, я думаю про Боязкому Леві з Чарівника країни Оз. Він завжди тікав від небезпеки. Він часто плакав і тремтів від страху. Але він розділяв свої справжні почуття з тими, кого любив, навіть якщо не міг пишатися тим, що відчував.

У мене був прекрасний час в дитинстві, коли я жив зі своїми братами, у нас було багато розвагу, але я завжди відчував себе самотнім.

Але це моя доля — заповнювати недолік Дитинства, якого я не знав…

Не судіть людину, поки не поговорите з ним особисто, тому що все що ви чуєте — чутки.

Я б хотів зібрати разом всі таблоїди і спалити їх!

Якщо більшість людей вважає неправильним, це не обов’язково так.

У тебе може бути найбільший в світі талант, але якщо не будеш готуватися і працювати за планом, все піде прахом.

Скажіть, що стало з моїми правамиРазве я став невидимим від того, що ви мене ігноруєте?!

Я люблю тварин за їх природну чистоту і щирість. Вони не судять тебе, не міркують, вони просто хочуть бути твоїми друзями, або, принаймні, не приховують своїх намірів.
Цитати Джонні Деппа

Дивіться також:  Цитати Оскара Уайльда

Ти можеш молитися ангелам, і вони почують, але кращий спосіб викликати їх, сказали мені, це сміх. Ангели відгукуються на радість, тому що це те, з чого вони зроблені.

Діти не зраджували, не обманювали і не підводили мене. А дорослі — підводили. Дорослі і весь світ підвели…

Деякі люди проводять життя в пошуках кохання поза їх самих…

Якщо всі жителі Голлівуду, які робили собі пластичні операції, покинуть місто, то там нікого не залишиться.

Я ніколи не використовую нецензурну лексику в своїх піснях. Мені здається треба поважніше ставитися до дорослому поколінню. Якщо я зроблю таку пісню, і в залі виявиться доросла жінка, то буду відчувати себе винуватим.

Моя хода не місячна, просто у Місяця — моя.

Я сказав, ти повинен це зробити. Ти сказав, що не хочеш. Ми поговоримо про це, і погодилися, що, напевно, я міг би допомогти. Я сказав, що ти не правий. Ти наполягав на своїй правоті. Ми взялися за руки, і правота і неправота зникли. Я заплакав. Ти теж заплакав. Ми обнялися, і між нами виросла квітка світу.

Мене називають самопроголошеним Королем поп-музики. Повна маячня! Я ніколи їм не проголошував! Першою цю фразу сказала Елізабет Тейлор, на вручення якихось нагород, причому цього не було в сценарії. Потім її підхопила преса і шанувальники по всьому світу.

Я чорний американець. Я пишаюся своєю расою. Я пишаюся тим, хто я є.

Я зрозумів, що ніщо не врятує, зрештою, життя на землі, крім віри в саму життя, в її силу зцілення, в її здатність пережити наші помилки і вітати нас, коли ми навчимося наші помилки виправляти.

Я вважаю, що дуже важливо ставити собі мету. Тоді ти знаєш, до чого прагнеш і яким чином хочеш цього домогтися. Якщо ж ти собі не ставиш цілі, то ніколи не будеш знати, досяг ти позначки або немає.

Цим шансом я скористаюся, бути може, я залишуся,небеса почекають…

Я б хотів зібрати разом всі таблоїди і спалити їх!

Я почав вірити в цей дивовижний подвиг, і вперше я не відчував себе покинутим. Я був соколом, і дитиною, і святим. В моїх очах їх життя стали священними, і істина прийшла до мене: якщо вся життя усвідомлюється як щось божественне, у кожного виростають крила.

Любов — забавна річ для опису. Її так легко відчувати, але вона вислизає, коли говориш про неї. Деякі люди проводять життя в пошуках кохання поза їх самих, вони думають, що повинні зловити і утримати її. Утримувати любов не так уже правильно, але ти повинен навчитися тримати її легко, лагідно. Відпусти її літати, якщо вона хоче. Якщо вона вільна любов зробить життя живою, радісною і нової. Поки любов в моєму серці, вона всюди.

Прямо-таки хочеться іноді запитати: Що сталося з правдойОна вийшла з моди?

Якщо ти думаєш стати моїм братом,не важливо, чорний ти чи білий.

Ангели відгукуються на радість, тому що це те, з чого вони зроблені. Коли людські уми затуманені гнівом і ненавистю, жоден ангел не може до них дотягнутися.

Можливо вас зацікавить