Цитати про Бога

Хто позбавляє життя одного, вважається катом. Знищив народи – ти переможець. Винищив всіх – Бог. – Ж. Ростан

Бог не наполягає, а любить, коли йому безмовно поклоняються і вірять несамовито. Вимагає уваги любов не зможе добитися істини.

Не в порятунок людей, прийняв муки Христос. Бог прикладом своїм намагався навчити людство рятувати себе самих від гієни вогненної.

Бог – вселенська особистість, якій не чужі почуття, розум і воля. Всевишній створив людей, як об’єкти любові, щоб любити, плекати смертних, проводжаючи їх на шлях істини, поклоніння, віри і безсмертя.

Бог – лікар. Релігія – душі злоякісний недугу. – Свіфт Д.

Абсолютна сутність всесвіту – це бог, який створив людину, щоб скуштувати плід любові земної. Бо влада, знання і гроші є у Всевишнього. Любов віддана може живої народитися лише в трепетної душі людської.

Моральна порочність і віроломство людське карається Богами суворо й неухильно, хоча безсмертні завжди шлють неодноразові попередження, яким люди слухати не бажають з дурості. – Цицерон

Ви повинні стати Божими синами. Щоб цього досягти, на якій основі ви хочете будувати з Ним отношенияКогда ви повністю опануєте любов’ю, навіть Бог, наймогутніша Істота у Всесвіті, в усьому буде з вами погоджуватися

Ніяка сила не може розірвати або зруйнувати узи, що зв’язують Бога і створеного Ним людини! Чоловік був створений саме так, тому при одному його вигляді в душі Бога запанував мир. Тільки завдяки людині Бог може знайти любов і щастя!

Щоб у Бога і створеного Ним людини з’явилася спільна мета, Бог повинен бути схожим на людину. Звідси випливає концепція дуальних властивостей.

Бог може проникнути в око якої-небудь дівчини, а може забратися в її серці. Немає такого місця, куди Він не зміг би потрапити.

Дивіться також:  Цитати про мрії

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8

Можливо вас зацікавить