Цитати про тата

Стверджувати, що насилу втримався на ногах, в той час як гепнувся і проїхав по тротуару, здатний, думаю, тільки мій тато.

У супермаркеті мама і я шукали самий ароматний кави, а тато вхопив какао і радісний побіг оплачувати свою покупку.

Кожен тато покривит душею, якщо буде говорити, що піднімається по кар’єрних сходах заради сина. Насправді він прагне для своєї матері. — Болеслав Пашковський.

Тато подивився на свою майже однорічну доньку і запитав: «Як же такий дитина примудрився з’явитися на світ? Адже вона дуже велика!»

Тато, ти про кого мріяв про сина або дочки? — Ех, сину. Я просто хотів отримати задоволення.

Лише один тато на світі — мій, може посковзнутися, прокотитися по вулиці, піднятися, як ні в чому не бувало, і говорити, що ледве встояв на ногах.

Звичаї батьків, гарні вони чи погані, стають недоліками їх нащадків. — Демокрит.

Тато, сьогоднішній день такий знаменний. Ти не проти, якщо мене приволокут додому не як завжди, а пізніше?

Крихітка син цікавиться: «Тато, а навіщо ти взяв маму дружини?» Той з задоволеною усмішкою глянув на дружину: «І синові це невтямки!»

Ми пішли в ясла. Поки вожу дитину я, але так історично склалося, що на тижні поведе чоловік. Гаразд, – каже, – відведу. А як його там здавати?. Я кажу – Ну як… приводиш, переодягаєш, знімаєш памперс і здаєш вихователю. Як, просто здаєш і все? А яку-небудь НАКЛАДНУ треба заповнювати?

– Тато, чому цей фільм не можна дивитися дітям? – Сиди тихо! Зараз сам побачиш.

Намагаюся укласти дитя. Дитина майже заснув. Входить тато, ВМИКАЄ СВІТЛО зі словами – Ой, я вас поцілувати на ніч забув!. Природно, який тут сон! –

Дивіться також:  Цитати про кращій подрузі

Знаєш, котик, любов – наркотик, від якого росте животик, народиться – така лапа, відкриє очі і скаже – тато)

Сторінки: 1 2 3 4 5

Можливо вас зацікавить