Сумні статуси про дружбу

Сама себе не розумію: спочатку навіщо то малюю фантазії як мій хлопець перекидається зі своєю колишньою, а потім убиваюсь, як він міг.

Немає нічого сумніше, ніж коли серце сповнене любов’ю, а тобі замість цього пропонують лише дружбу.

Те, що багато хто помилково називають жіночою дружбою, на ділі є лише взаємним обміном люб’язностями.

Стискаємо руки і вдалину полетимо. Ми до Місяця дістатися хочемо. Геть гніт смутку нашої земної. Там на Місяці – тиша і спокій.

Кращий статус:
Нашій дружбі було не рік, не два, а дев’ять років, однак на іншій чаші ваг виявився короткий роман з солодкавим хлопчиною – вона пішла з мого життя.

Ніколи не дозволяйте вашої гордості здобути більшу силу, ніж любов і дружба, інакше ви втратите близьких людей.

У більшості випадків дружбу чоловіки і жінки затьмарює оману оточуючих, що її не існує, оскільки, намагаючись довести всім відсутність любові, вони заграються і втрачають один одного.

Жіноча дружба сповнена сюрпризів, наприклад, листування мого хлопця розповіла мені про вже колишньої кращій подрузі більше, ніж 5 років дружби!

По-моєму, дружба передбачає взаєморозуміння, тому вічні “ясно” і “зрозуміло” від друзів мене просто вбивають! Таке відчуття, що вони і не слухають…

Стіни і подушка — ідеальні друзі. Вислухають, промовчать і нікому нічого не скажуть.

А по будь-якому кожен з нас комусь казав: «Я тебе не коли не забуду». І неважливо кому, будь це хлопець чи дівчина. Ми обіцяли не переривати спілкування і дружбу не коли. Прикро все забуто і все забуто!!!

Навіщо я тільки запитала, краще б я не знала про його почуття… Тепер мені важко, я не хочу робити йому боляче, тому що я не зможу дати йому нічого більше ніж дружба, я люблю іншого хлопця… Але я не можу відмовитись від нього. А він заради мене готовий на все…

Дивіться також:  Статуси про друзів які зрадили

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Можливо вас зацікавить