Статуси про диплом

Найголовніше знання – знання того, що диплом на фіг нікому не потрібен, більшість людей, на жаль, осягає, вже отримавши його.

Якщо отримання червоного диплома є самоціллю, то навчання більше нагадує інтелектуальну мастурбацію, в якій головне – не отримання знань, а закінчення процесу.

Майя передбачили, що 21.12.2012 настане кінець світу, проте вони помилялися, оскільки у 2013 я повинна отримати диплом, не дарма ж я втратила стільки років свого життя!

Після захисту диплома найбільше хочеться сподіватися на те, що більше на нього нападати не будуть.

Кращий статус:
Сьогодні по телику показували як левиця захищає левенят: погляд абсолютно дикий, шерсть дибки. Прямо як більшість студенток під час написання диплома.

На обмивання диплома витрачається стільки ж грошей, скільки на його покупку, тому якщо не пити, можна отримати 2 вищих освіти разом.

Коли борешся з хвилюванням на госах з допомогою успокаительного, головне не захоплюватися, інакше можна взагалі забути навіщо прийшла, як сталося з моєю подругою.

У всіх студентів залишаються однакові враження про залишок дня після захисту диплому – “нічого не пам’ятаю”.

Побажай мені удачі в бою!… Ааааа! Сьогодні захист диплому!!!

Півмісяця до передзахисту. пора починати писати диплом)

кілометри натягнутих нервів, пару очей, вылезших з орбіт, легкі в дірку від нікотину, печінка, сочащаяся кофеїном, соус з поту і крові: – Шановна державна екзаменаційна комісія – вам мій диплом ще полити кетчупом або так проковтнете?????2

ДИПЛОМАТІЯ – це мистецтво вимовляти фразу “хороший песик” до тих пір, поки під руку попадеться хороший кругляк.

На парі, педагог зробивши зауваження, промовила: “Як отримаєте диплом, так будете у всю се*сом займатися. А поки маленькі ще.” Освіта багато значить в наш час…

Дивіться також:  Статуси про адідас

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Можливо вас зацікавить