Статуси про народження дитини

Пора прийшла народитися. Коло життєвий почав він. Серце крихти буде рівно битися. Плід дозріє – з’явиться щастя, потім любов.

При народженні діти плачуть, позбавляючись від минулого життя, вступаючи на поріг майбутньої.

Новий член світу, суспільства в муках з’явився на світі. З усмішкою люди зустрічають його. Нехай діти світу стануть здоровішими – землі рідної квіти і торжество!

Я люблю тебе дитячої любов’ю щиро і не за що. Просто так обожнюю з народження.

Кращий статус:
Сім’я щаслива народження дитини, знаходячи завершеність і гармонію.

Висока народжуваність велика рідкість. Всі лелеки полетіли пляшки молдавських вин.

Дитини приносить бідолаха-лелека. Хоча, по науці, народження дітей – божа преференція, заснована на молекулярному біохімічному процесі, з використанням чоловічих клітин в жіночому тілі. Коли новонароджених вручає мамі лелека – звучить пафосно й величаво.

Дитинство первістка раптом закінчується народженням сестрички і братики.

Бажаний первісток зміцнює сім’ю, роблячи її монолітною і повноцінною. Народження дитини – це божий дар, не кожному дано відчути щастя материнства.

“- “Хочеш в кіно? – Ні. Я хочу жити з тобою все життя. Хочу народити від тебе дітей. Хочу щоб з ранку саме ти робив мені каву. А в кіно, Ні. не хочу”

Забеременить одне..зрозуміти що вагітна..виносити це чудо..і народити..боже це боляче..але сльози щастя на очах..сама щаслива..з малюком на руках…він солодко спить..янголятко..

Дитинство це зовсім не період від народження до певного віку, Просто одного разу, Дитина виростає, і забуває дитячі забави. Дитинство – це королівство, де ніхто не вмирає

Народити дитину – значить зважитися на те, щоб твоє серце відтепер і назавжди гуляло поза твого тіла.

А що тобі подарували батьки на день народження? – Життя.

Дивіться також:  Статуси про відпустку на море

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Можливо вас зацікавить