Цитати про захід

Заходи пронизані сумом. Тому що кожного разу, проводжаючи його, думаєш: яким був, вдалим чи невдалим, день — це мій день, і він йде назавжди.

Досить тільки пересунути стілець на кілька кроків.
І ти знову і знову дивишся на призахідне небо, варто тільки захотіти…

Очі повні заходу,
Серця їх повні світанку.

Сонце заходить, настає час демонів…

Захід залишив награвшись скла,
І раптом стало помітно холодніше.

Захід полихнув і погас – кожна мить його здавався вічним, але перехід від червоного до пепельному зайняв не більше декількох демонічних мігів.

— Якби ти був тут, ти б оцінив захід. Я таких фарб в житті не бачила.
— Заходи й сходи трапляються тільки там, де ти. Тут тільки сірі сутінки.

Весілля як заходи. Романтика моменту. Шлюб — це море, в яке сідає червоне сонце.

І потім, давайте говорити чесно: скільки часу можна дивитися на захід? І кому потрібно, щоб захід тривав цілу вічність? І кому потрібно вічне тепло? Кому потрібен вічний аромат? Адже до всього цього звикаєш і вже просто перестаєш помічати. Заходом добре милуватися хвилину, ну дві. А потім хочеться чого-небудь іншого. Вже так влаштована людина, Лео. Як ти міг про це забути?
— А хіба я забув?
— Ми тому й любимо захід, що він буває тільки один раз в день.

Все має свій захід, тільки ніч закінчується світанком.

Чому ніколи не сплутаєш, встає або сідає сонце, коли бачиш його над морем?

… А захід, неспокійно гуркочучи, випалює мені нутрощі.
Цитати про смерть близької людини

Один захід не схожий на інший, фарби неба не бувають однаковими.

Дивіться також:  Блатні цитати

Вставай рано на світанку і пам’ятай, що захід прийде, коли його зовсім не чекаєш.

Я дивлюся на захід сонця, який в цей час року триває три години. Наче сонце в останню хвилину перед заходом все-таки знайшла в цьому світі якісь достоїнства і з-за цього тепер не хоче йти.

… в мертвих містах чомусь хочеться говорити пошепки, хочеться дивитися на захід.

Серце ниє на заході, яким би чудовим він не був.

Поки небеса співали колискову сонцю, сповиваючи його в червоний оксамит заходу, життя в долині Глен-Мор тільки починала прокидатися. Вона вспархивала з дерев летить на крилах сов, виповзав з нірок разом з їх мешканцями, злякано озираючись по сторонах. День ішов геть, широкою ходою крокуючи в напрямку високих гір на захід, залишаючи за собою розсип зірок на небосхилі. Вхопившись за їх білі піки, він останній раз крадькома озирнувся, окинувши поглядом горбисту галявину, залишилася позаду…

Захід майже завжди, у всіх світах, багров, кровав, залитий розплавленим золотом, пурпурен — щось таке у нього патетичне, драматичне, тривожне… отакі пишні похорони дня за всіма класичними канонами. А ось новий день народжується неголосно і неяскраво. Ледь помітна позолота, ледве відчутна розоватость — в море ранкової білизни, ніжно й ясно, вселяє радість і надію, просто проганяє темряву і все, без жодного пафосу, натиску і напруги. І — рідко спостерігається таїнство: на заході ми пильнуємо, сови, так би мовити, а на світанку ми спимо. Напевно, тому оптимістів на білому світі менше, ніж песимістів…
Цитати футболістів

Сірі відтінки світанку несхожі на сірі вечірні сутінки, хоча фарби ніби одні і ті ж. На сході сонця світло здається активним, а темрява пасивна, тоді як увечері активний наростаючий морок, а світло дремотно пасивний.

Дивіться також:  Цитати про лютий

Життя виміряється світанками, а не заходами.

Тим, знаєш що я помітив? У Москві сонце заходить — як остиглий самовар забрали. У Пітері — як петровський п’ятак за рукав сховали. В Одесі — як зайця на барабані прокотили… В Астрахані — захід такий, немов червону рибу смажать. В Архангельську — як мороженою рибою пригощали, та пронесли повз. В Рязані — як мурашками поеденная колода. У Ризі — ніби таблетку під язик поклали.

Справжні закохані схожі на захід сонця і світанки — про них частіше пишуть, що спостерігають наживо.

Легковажно і щедро дарує свої обіцянки весна. Обіцяє так багато теплих днів, але це більше не повернеться до нас… А далі дивись лише на почуття, затихнути в руці рука… Дивитися зі щемливим смутком на догораюче захід.

Іноді я йду гуляти на заході, крізь ліс до сутінковим горах. Я дивлюся, як світ накриває темрява, і все заповнює білий світ вічності…

А кому дякувати за заходи? Тільки не вмешивайте сюди Господа Бога! З Ним розмовляють дуже тихо. Я хочу запитати, кого сграбастать і поплескати по плечу і сказати: дякую за сьогоднішній солодкий ранковий світло, пребагато вдячний за надзвичайної краси придорожні квіточки і за трави, що стеляться за вітром. Це теж дари. Хто заперечить?
Цитати про Бога

— Як ти думаєш, що найкраще в світі? — Мама каже, це захід. — Добре, тоді що найкраще у світі, зроблене людиною? — Мама каже — Мона Ліза. — Послухай, з усією повагою до твоєї мами, приятель, підкручені кидок — краще всього іншого в світі.

Я просто обожнюю грати з вогнем і «спалювати мости», та дивитися на кривавий захід.

Дивіться також:  Філософські цитати

Захід сонця над океаном — видовище абсолютно зачаровує. Сьогодні безвітряно, і захід сонця виглядає так, ніби в дзеркалі вирішив втопитися червоний апельсин.

Найнещасніша людина на світі – це атеїст,він бачить морський захід,і йому нема кому сказати спасибі за цю красу.

— Одного разу я за один день бачив захід сонця сорок три рази!
І трохи згодом ти додав:
— Знаєш, коли дуже сумно, добре подивитися, як заходить сонце
— Значить, у той день, коли ти бачив сорок три заходу, тобі було дуже сумно?
Але Маленький принц не відповів.

Дозволь кожної помилку навчити тебе великому уроку: Кожен захід — це початок дуже-дуже яскравого і великого світанку.

Що таке життя? Це світло світляка в ночі. Це дихання бізона, коли приходить зима. Це тінь, ложащаяся на траву, і тане на заході.

Тобою можна милуватися, як милуються красою природи — світанком, заходом, горами, морем.

Будь-яке серце хоче весни, затишного і ніжного заходу, однієї, але спільної з кимось тиші, коханих очей зараз, а не колись…

Можливо вас зацікавить