Статуси про королеву

Я – принцеса. Коронований принц на підльоті. Після весілля перетворюся на королеву-матір.

Служниці зобов’язані підготувати заздалегідь, принцесам належить спізнюватися, лише манірним королевам слід прибувати вчасно, з останнім боєм курантів.

Прикривши подолом рваний панчіх, розмазавши по щоках помаду, висушивши сльози, але величаво піднявши плечі, гордо закинувши голову, гордовито дивлячись на підданих з іронією і усмішкою, розумієш сутність королівських кровей.

Вона довірлива і пахне корицею в очікуванні принца, сидячи на балконі, вдумливо вважаючи ступені. Коли знову облом і розлука – посмішка не сходить з вуст, бо ти королева поки без корони.

Кращий статус:
Принцеса захворіла раптово від палкої любові. Бал перенесли на четвер.

Ти – королева зараз, якій поклоняються і вірно служать. Завтра можеш знову перетворитися в замарашку з гарбузом помаранчевої на руках у дешевому, ситцевому платті.

Жінка божественна та недосконала, коли в суспільстві – королева, на кухні хазяйка, а в ліжку з чоловіком – палка коханка.

Плекай мене як дитя, ніжно кохай, контролюй жорстко, вчити уму-розуму. Я стану буянити, заперечувати, брикатися – втихомир, заспокой свою королеву.

Королеви не засмучуються коли їм сумно,вони стратять…кого-небудь!

Як мене кумарить, коли всякі педовки, в статусах або нік-нэймах або в інфе про себе пишуть: “Я королева”, “Я не зарозуміла, просто з гавном не спілкуюся”, “Я зірка” та інше. Питання: Так хто ви, мать Вашу, взагалі такі!?…

Я як принцеса, а ти — горошина, спати незручно, але і без тебе казка втрачає свій сенс…

Королева знімає корону тільки в ліжку…

Було важко, але витримала оборона.

Принцеса має право на пружний зад і привабливий перед. Принцеса має право і на третю пляшку шампанського! Має право не дати, але зачарувати зобов’язана!

Дивіться також:  Статуси про душу

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Можливо вас зацікавить