Статуси про відїзд

Криша поїхала. Підібрала в купку залишки мізків, всяких там думок, шматочки розуму, помахала ручкою, прощаючись, і поїхала. Я орала все і бісилася, не помітивши різких змін. Поранила я рідну своїми істериками і невыдержанностью.

Мій принц перед від’їздом заявив: «Може, скасуємо запланований секс? Минулого разу квитки довелося здавати, з-за запізнення на експрес. Добирався потім на перекладних».

Перед від’їздом, коли прощалися, мені хотілося крикнути на весь перон, щоб ти не їхав. Думала, зірвуся і почну на все горло репетувати, як ненормальна, завиваючи і ридаючи. Вчасно одумалася – промовчала. Ти сів і поїхав.

У мене новини. Батьки поїхали на дачу. Розумієш? Класно. Помідорів навезут і зелені.

Кращий статус:
На замітку слабкої статі. Вирушаючи у відрядження, дуже важливо взяти добові, хоча важливіше повернутися звідти з місячними.

Нерозв’язна дилема. Школа позаду – вступати потрібно. Хлопець мене не відпускає. Виїхати вчитися, або залишитися з коханим? Змінити обстановку хочеться, любов теж на дорозі не валяється. Упустиш час – потім лікті кусати будеш з-за помилки. Порадьте?

На душі гіркота від розлуки. Логіка присутня. Образила мене несправедливо – я образився правильно, виїхавши. Осад залишився.

Моя подруга накурилась і поїхала на пральній машині.Я б її наздогнала але у мене немає прав!

я кожен день з ранку посміхаюся собі і живу як перший раз.. я вдихаю зміг на вулиці, запекло намагаюся проковтнути весь дим.. на секунду затамувавши подих розуміння, що я не зможу так більше.. я хочу поїхати..

Поїхала…повернуся вже не сьогодні і не п’яна.

вирушила в макдоналдс і спробувала здійснити спробу суїциду за коштами поїдання картоплі фрі в необмеженій кількості

Я присунувся ще ближче і подумав, що рік чи два тому, я б в такій ситуації просто поїхав би в інший горож. Тільки для цього довелося б забирати руку з її шиї.

Здається, що прощаюся з людьми, рву особи, реву, а це просто фотки. Скільки ж разів ще розрізати, куди поїхати, звідки зістрибнути?(с)

Поїхати б кудись далеко далекоо… Щоб нікого не бачити, не чути… Конченое стан капееец(((

Як-то дивно, завжди коли думаєш, що він десь поруч, ну прям відчуваєш, виявляється, що він сьогодні поїхав і мережу у нього вже не ловить.

І, сидячи на кухні, гріючи руки об холодний чай, все частіше ловиш себе на думці, як би зає*ись було виїхати далеко, де завжди тепло, де здохнуть спогади про погане, і почнеться нове життя. Інша, з білого листа, стійкими чорнилом.
Статуси про іспити

Дивіться також:  Статуси про кращій подрузі

іноді так хочеться поїхати кудись на безлюдний острів на тиждень.. і взяти з собою тільки улюблені книги і плеєр з музикою.. подалі від усіх цих проблем.. подалі від цивілізації..

І чому я відразу не поїхала додому?… Ах так,я ж дурна…

У мене до тебе 2 питання: куди поїхав цирк?і чому,власне,ти залишився???

?хочу поїхати, далеко. нікого не знати, ні з ким не говорити. а простожить. по-далі від усіх. від вас усіх. не хочуничего. втомилася. морально, фізично. Просто набридло. Бісить. Не хочун-і-ч-е-р-о… абсолютно.

Пора мені поїхати туди,де я зможу вести себе як СПРАВЖНЯ ДУРЕПА!

Дівчина може виїхати з села! А от село з дівчини ніколи! 😀

Коли ти поїхав, я стала жити для себе. І нічого не змінилося: Я фарбуюся, не люблю блискучі речі і голю ноги. І тепер у мене ідеальний порядок вдома.. Тому що у мене до хрону абсолютно не потрібного вільного часу..

– Блін, я знав, що я придурок, але… – ? – Вирішив подарунок подружці зробити, приїхати з Москви в Пітер до неї на ДР, знаю, від несподіванки вона б сильно зраділа, але… – Як я розумію, твій недавній статус в асьці “Поїхав у Пітер” тобі все зіпсував?

Все б кинути і поїхати… Туди, де люблять і чекають!

..він поїхав геть на нічній електричці їхати не хотів,але затиснуло яєчка..

Ми любили один одного. Ми були одним цілому. Я поїхала і ти обіцяв чекати. Обіцяв не віддавати. Зрадив! Тепер у тебе інша, а мене послав. Після всього, що було… А я як і раніше люблю, і пробачила б за все… Ненавиджу себе, ДУРА…

ну от що ? що можна відповісти на то, коли питаєш: а ти б дочекався мене, якби я поїхала кудись на рік, як ти в армію і він відповідає: ну я ж хлопець мені складніше.. а я епт дівчина.. залізна.. не людина..

« Іноді мені хочеться бути одним із тих людей, хто може вийти на десять хвилин в ларьок за сигаретами і виїхати в інше місто »

Написав другу СМС: Предки поїхали, дівкам дзвонив, приїдуть з будь-якого, пиво вже закупив. Захопи контрацепцію=) Випадково відправив татові… У відповідь: Зрозумів, зараз приїду, горілку будете? (с)

Ось чому так? =( коли у тебе є брат, то хочеш щоб він кудись поїхав, а коли його забирають в армію, то зі сльозами на очах хочеш, щоб він нікуди не виїжджав!
Статуси про розчарування в людині

Дивіться також:  Армійські статуси

Знаєте, напевно було таке у багатьох. настає літо батьки насильно справляють на все літо на дачу, а коли приходить час їхати, то відразу істерика, а в душі ніби кішки насрали і так кожен рік…

як все задолбали… хочеться поїхати куди-небудь далеко-далеко від усіх, шмагати текілу з горла і кричати що є сили…

на третю добу красиво падаючий сніг – перестає радувати, в той момент коли ти не можеш виїхати на роботу!!(

Колобок якось поїхав у відрядження-а його Булочка змінила йому з Коржиком і тепер він не Колобок а Рогалик)))

Як же важливо, щоб у житті була людина, якій можна будь-коли зателефонувати і запросити куди-небудь виїхати далеко. Просто тому, що у тебе поганий настрій і хочеться від усіх сховатися…

Моя криша поїхала і навіть не попрощалася 🙁

Познайомився інтернетчик з дівчиною, погуляли, він і питає: – Як би нам ще зустрітися? Вона йому на папірці телефон написала і поїхала. Він дивиться на папірець: “На ICQ не схоже… На IP теж…” Так і не відбулася любов…

Дівчина,що ви на мене так дивитеся,ніби ваші батьки поїхали на дачу?

Минулого літа зустрічалася з хлопцем. Провстречались 2 тижні рівно, після цього я поїхала. Вже пройшов майже рік, у мене є хлопець, але до сихпор коли я приїжджаю і зустрічаю його, серце завмирає, в животі як буд-то метелики.

От іноді коли тобі погано ти всім друзям ореш:Як я хочу поїхати звідси нах*й!” хоча насправді хочеться просто щоб “той самий” людина обійняв тебе і шепнув на вухо”Все буде добре” (с)

Ти можеш тікати від минулого як завгодно. Можеш їхати, надовго пропадати, міняти друзів, забувати про проблеми, починати все заново. Але запам’ятай-від минулого втекти неможливо. Яким би воно не було. Минуле не забувається. Так, так, і щасливий теж.

сьогодні ти поїхав на все літо… ніби щось обірвалося всередині. відняли щось життєво важливе… мабуть, це те ж саме, що відібрати у дитини її саму улюблену цукерку.

Раніше я раділа, коли їздила на дачу, тепер радію, що туди поїхали батьки)))

чому все так? він поїхав… вже більше півроку ми не бачимося… вчора розмовляли по телефону… він приїде через 5 місяців, у мене навіть радості особливої немає, що ж відбувається???я зовсім нічого до нього не відчуваю… він знову для мене просто друг… як раніше…
Статуси про мізки

Дивіться також:  Статуси про сестру

Хто не був студентом, Тому не зрозуміти. Як хочеться сексу, Як хочеться спати. Як хочеться препода, Нах*й послати. Поїхати додому, І на все наплювати.

xxx: Сьогодні чоловік свою машину в сервіс поставив, виїхав на моїй. А у мене рожевий ведмедик на дзеркалі висить і ззаду наклейка “Увага! Вагітний водій!” Приїде задоволений, напевно.

ВІН поїхав, а десь глибоко, в його рюкзаку, залишилася моя душа… Так і серце сховалося в одному з кишень його чорно-білої пайты…

зараз сиджу, таку байдужість до всього, і тільки кажу, мерщій би поїхати, забутися, щоб більше не згадувати його, щоб знати, що вже нічого не буде, і щоб при вигляді його, серце так не видавало мене, і ноги не починали підкошуватися

Ми поїхали з чоловіком у весільну подорож. Я – в Туреччину, він – у Швейцарії. І три роки жили в любові та злагоді

Дзвінок в службу довіри:-допоможіть! мій друг накурився, сів в пральну машину і поїхав!=)

А ви не помічали, що як тільки в компанії починається суперечка про що небудь. У всіх відразу з’являються друзі – знайомі, які щось там спробували, купили… а як справа до перевірки дохидит, ці знайомі відразу у відпустці і поїхали кудись??

Виїхати б за тридев’ять земель, у казку.

мій друг сів в пральну машину і поїхав…піду наздожену)))

-А що ти робиш перед сном що б заснуть?-Мрію. -Ммм… мабуть ця найзаповітніша мрія, якщо ти можеш з думкою про неї заснути-Ти навіть не уявляєш наскільки заповітна-Секрет відкриєш яка вона, твоя мрія?-Виїхати з міста з коханим туди, де нас ніхто не знайде. Що будеш завтра робити?-Ммм… спати-Весь день?-Так. -А як це в тебе так вийде?- Буду мріяти про тебе…

Мій моз поїхав у відпустку, зрозумів що весна прийшла і мені він не допоможе вже:D

А знаєш, що найстрашніше? Проводити тебе на поїзд, прийти додому і відчути твій запах… Ось тоді починаєш розуміти, що ти дійсно поїхав надовго…

Ашотик біжить за дівчиною:-дівчино, дівчино, зачекайте!-так, що?-це не ви забили парасолю в автобусі?-ой, точно, я забула!-ну тоді швидше біжіть за автобусом, він ще не далеко поїхав

Можливо вас зацікавить