Статуси про відїзд

Криша поїхала. Підібрала в купку залишки мізків, всяких там думок, шматочки розуму, помахала ручкою, прощаючись, і поїхала. Я орала все і бісилася, не помітивши різких змін. Поранила я рідну своїми істериками і невыдержанностью.

Мій принц перед від’їздом заявив: «Може, скасуємо запланований секс? Минулого разу квитки довелося здавати, з-за запізнення на експрес. Добирався потім на перекладних».

Перед від’їздом, коли прощалися, мені хотілося крикнути на весь перон, щоб ти не їхав. Думала, зірвуся і почну на все горло репетувати, як ненормальна, завиваючи і ридаючи. Вчасно одумалася – промовчала. Ти сів і поїхав.

У мене новини. Батьки поїхали на дачу. Розумієш? Класно. Помідорів навезут і зелені.

Кращий статус:
На замітку слабкої статі. Вирушаючи у відрядження, дуже важливо взяти добові, хоча важливіше повернутися звідти з місячними.

Нерозв’язна дилема. Школа позаду – вступати потрібно. Хлопець мене не відпускає. Виїхати вчитися, або залишитися з коханим? Змінити обстановку хочеться, любов теж на дорозі не валяється. Упустиш час – потім лікті кусати будеш з-за помилки. Порадьте?

На душі гіркота від розлуки. Логіка присутня. Образила мене несправедливо – я образився правильно, виїхавши. Осад залишився.

Моя подруга накурилась і поїхала на пральній машині.Я б її наздогнала але у мене немає прав!

я кожен день з ранку посміхаюся собі і живу як перший раз.. я вдихаю зміг на вулиці, запекло намагаюся проковтнути весь дим.. на секунду затамувавши подих розуміння, що я не зможу так більше.. я хочу поїхати..

Поїхала…повернуся вже не сьогодні і не п’яна.

вирушила в макдоналдс і спробувала здійснити спробу суїциду за коштами поїдання картоплі фрі в необмеженій кількості

Дивіться також:  Статуси про вересень

Я присунувся ще ближче і подумав, що рік чи два тому, я б в такій ситуації просто поїхав би в інший горож. Тільки для цього довелося б забирати руку з її шиї.

Сторінки: 1 2 3 4 5

Можливо вас зацікавить