Статуси про блакитні очі

Твої очі кольору неба чимось нагадують мої райдужні мрії… у них теж є відтінки блакитного… Переживаю тільки про одне, щоб твої почуття не розчинилися в сірості моїх буднів…

Увазі чарівної блакитноокою незнайомки, згвалтованої мною минулої неділі в парку 1 Травня. Під час акту насильства ви поцупили у мене гаманець з готівкою і документи. Майте совість, поверніть хоча б документи! Щедру винагороду гарантую. Адреса зазначена в паспорті.

Знаєш, ніяк не міг визначитися, до кого з них мене тягне сильніше. – Так, складний вибір … А очі у неї? – Блакитні… Стоп, а ти про яку з них питав? – Ось бачиш, братан. Обирай блакитнооку, про яку згадав у першу чергу.

Сьогодні я побачила його і мої очі стали щасливими, хоча деякі стверджують, що блакитними…

Кращий статус:
Мила, тобі все – таки є щось відразливе… Не можу зрозуміти що… Ніби і очі голубі, і вії довгі, і приголомшлива посмішка… може цей ніж в руці?!…

Мені так подобається дивитися на тебе сплячого, вдивляючись у кожну рисочку улюбленого особи, подумки гладити жорстку щетину і пухнасті вії, прикривають добрі небесно-блакитні очі…

Вона пахне карамеллю і туманом, вміє чесно брехати і ненавидить білі квіти, вона не вміє плакати, але обожнює сльози неба, без розуму від блакитних очей і добрих казок

Я закохалася в його очі…Такі блакитні…А ми всеголишь друзі, але коли він дивиться на мене…це не погляд одного.Я зійшла з розуму

Твої очі – небесний рай, Калейдоскопи блакитного кольору.

Очі в неї були благають, скорботні, мокрі, ненавидять, втомлені, тривожні, розчаровані, наївні, горді, презирливі і все одно, як і раніше, блакитні.

З тобою не любов, а горе…я очей твоїх боюся…вони у тебе, як море…а плавати, я тільки вчуся…

Зелені очі можуть сподобатися…Сірі очі можуть зачарувати…карі очі можна закохатися…І тільки блакитні очі можуть звести з розуму..

Знаєте, всі тут пишуть, що треба придивитися в очі, вони ніколи не брешуть.. Я вірила два рази вже і висновок тільки один: брешуть вони, просто брешуть! Довіряєш очам, а в підсумку залишаєшся з ні з чим! Може це звичайно тільки в мене так, але боляче.:(

Вона дивиться в свої блакитні очі і бачить вічність…

Блакитні очі, просто ангел з небес, Відображають мене в синьому кольорі.

Просто заглянувши в твої бездонні блакитні очі, розумієш, що віддаси все на світі, лише б вони завжди на тебе дивилися.

Ласкавий погляд блакитних очей покращує настрій!

Ти таке пропустив…Бог подарував мені щастя!…З блакитними очима=))

Статуси про очі – Блакитні очі, просто ангел з небес, Відображають мене в синьому кольорі.

І в його зовнішності була одна найкраща риса – його блакитні очі. Втім, вона була і найгіршою.

Люби мене як я тебе.Очима блакитними . Люби мене-не забувай . і не гуляй з іншими

У нього такі офігенний блакитні очі і ямочка на підборідді… :*

Мріяла про каре-оком,темно-волосом,високому хлопця,а закохалася в блондина з блакитними очима,мого зросту..ппц))

Блакитний колір очей – це результат мутації, яка виникла приблизно 6-10 тис. років тому на Близькому Сході. Так що всі люди з блакитними очима можуть вважатися родичами.
Статуси про дурнів

Дивіться також:  Статуси про вихідні

Це були очі з кристаликів льоду. Покотилася сльоза – чиста бірюза. Зачепили мене – блакитні очі.

Чорні очі мають більш сили вираження і більш жвавості, але біля очей блакитних більш лагідности та ніжності.

За вікном дощ, вона курить мабуть, растекшаяся туш, то від диму, чи то від сліз, бузкова куртка, осінні чобітки, блакитні очі, почуття, думки про минуле. В руках комунікатор, у грудях б’ється серце. Все міцніше курить. Ночами спить погано – сняться кошмари.

Статуси про блакитні очі – Це були очі з кристаликів льоду. Покотилася сльоза – чиста бірюза. Зачепили мене – блакитні очі.

-Просто у неї блакитні очі, довге русяве волосся і найкраща в світі посмішка. -Таких багато ходить… -Ні, вона така одна.

Ми зустрілися очима, і я раптом зрозуміла, що у мрії буває колір…

Щастя є. Я його знаю. Я знаю його номер телефону, номер його машини, колір його очей. Вони блакитні. У нього ласкаві руки, і він чудово цілується.

Ніколи його не забуду.чесно.я буду завжди пам’ятати його запах,від нього пахло сексом мрією і духами,не забуду його блакитних очей,які мене спалили,никогдаа його не забуду.

Блакитних очей слід боятися, ніколи не знаєш, скільки сліз вони тобі принесуть.

Як же чудово..йти по березі моря з коханою людиною і базікати про всяку нісенітницю, просто насолоджуючись п’янкої близькістю, його милою посмішкою і світлом небесно-блакитних очей.. напевно це і є щастя.

А спить вона як дитина, притискаючи м’якого ведмедя до грудей. Вона завжди вірить у казку, обожнює шоколад і мильні бульбашки, і її блакитні очі завжди випромінюють щастя!

Як здорово поправляти волосся, знаючи, що кожним твоїм рухом, помахом вій і твоїми шикарними блакитними очима щиро милуються! Милуйтеся і далі, мені це щиро подобається!!!

Забула його божественні поцілунки! Забула блакитні очі, в які можна дивитися годинами! Забула усмішку, таку рідну! Забула як тонула в обіймах! Як істерила тобі в асі, а ти просто писав “заспокойся”, я заспокоювався…

В цих синіх озерах, як зірки тону, тому що тебе одну люблю!

Блакитний колір очей – це результат мутації, яка виникла приблизно 6-10 тис. років тому на Близькому Сході. Так що всі люди з блакитними очима можуть вважатися родичами.

В ударах мого серця твої блакитні очі…

Ти можеш брехати мені про все, але твої блакитні, як небо очі завжди підкажуть правду…

Хвилясте волосся…шикарна посмішка…Невинні блакитні очі…Думки…почуття…серце в грудях…І страх…що ж буде далі..

Не п’є,не курить…займається спортом…блондин з блакитними очима,високого зросту…він весь час з тобою,поруч…але вже ніяк улюблений…

Завжди скромна, завжди слухняна, завжди як ранок весела, як життя поета простодушна, як поцілунок любові мила, очі, як небо блакитні, посмішка, локони лляні…

“Треба забути,треба забути”—>не так усе це просто.Я ніколи незабуду!Його посмішку,голубі, ніби небо очі…його голос. Все це незабутньо…

Ласкавий погляд блакитних очей покращує настрій!

-Просто у неї блакитні очі, довге русяве волосся і найкраща в світі посмішка. -Таких багато ходить… -Ні, вона така одна.

Блакитні очі, величезні, чисті, близькі, ніжні, пристрасні, ясні, такі щирі…

В цих синіх озерах, як зірки тону, тому що тебе одну люблю!
Красиві статуси про дітей

Дивіться також:  Статуси про 8 березня

Твої блакитні очі-як холодний лід,але варто мені подивитися в твої очі,я моментально зігріюся,хоч твої очі так холодні..

Я полюбила хлопчика з холодними блакитними очима, часом дурним виразом обличчя… Але він тепер той, ким дихає моє серце.

Він – хлопчик, який не підходить за всіма параметрами.Але саме через нього у мене мурашки по шкірі і льодово-блакитні очі.

На світ я дивлюся блакитними очима через рожеві окуляри… тому мені все ФІОЛЕТОВО!

Я – закохана в небо… Чому саме в небо? Воно блакитне… Як і його очі…

Ось всі пишуть те закохуються в людей з їхніми блакитними очима… Так чому тоді у мене до цих пір не хто не закоханий?

Твої карі очі зводять мене з розуму.. І пофіг, що вони блакитні)

Вона досить просто дивилася на світ своїми блакитними очима. Але іноді захоплювалася ним, ненавиділа його…А ще частіше – шукала в ньому когось…

З її чистих блакитних очей лилися сльози, вона вперше так плакала…По-справжньому… Для себе…

В його мовчання можна почути багато, в його блакитних очах можна побачити безконечную любов…

Одного разу я заглянула в блакитні очі, і мені привиділася у них вічність.

Як здорово поправляти волосся, знаючи, що кожним твоїм рухом, помахом вій і твоїми шикарними блакитними очима щиро милуються! Милуйтеся і далі, мені це щиро подобається!!!

Вона дивилася у вікно і ні про що не думала. Тому що думати і мріяти – не одне і те ж. Вона мріяла про щастя. Щастя уявлялося їй великим, блакитнооким і ніжним. Телефон мовчав. Щастя ще не знало її номера…(c)

[В блакитні очі закохуються…Ось я в них і закохалася…]

А ти лише поглянь в її блакитні очі і увидешь в них сенс свого життя…Лялька Вуду©

У мого щастя очі блакитні..

Ти можеш брехати мені про все, але твої блакитні, як небо очі завжди підкажуть правду…

Твої очі блакитні, як яйця дрозда.

Твої блакитні очі… Вони зводять мене з розуму… Я тобою дихаю… Я без тебе не можу.

Я бачу твої очі і знаю, звідки беруть початок всі океани. Ти посміхаєшся мені, і, схоже, я знаю, що таке 220 ударів серця в хвилину.

Вона мила…блакитноока…світленька..любить рідко..але сильно…постійно підводить очі чорним..ходить в окулярах…квадратних з прозорими стеклами..носить довгі футболки штани і кеди…може нерозумно,але їй подобається..

Дівчина – мрія… Рожеві губки… Заздріть мовчки… Адже я – незабудка… Маленькі щічки… Блакитні очі… я – найкраща… я – просто казка…

Лише раз зазирнувши в ці красиві блакитні очі..ти не зможеш вже без них жити..

Ти мій ангел неземний,Вкрила наче хвилею,Як бриллиантный прибій,Колір очей твоїх голубойПои мене красою.Сьогодні Будь моєю зіркою,сьогодні Будь моєю мрією,Моєї богинею нічний.

Ти говорив що, мої очі як океани. Напевно ти був правий, вони такі ж блакитні і мокрі.

Хочу сонце в очі, різнокольорові фантики в сумці, великі окуляри, широку посмішку, блакитні колготки і цілувати тебе.

Очі в неї були благають, скорботні, мокрі, втомлені, тривожні, розчаровані, наївні, горді, презирливі і все одно, як і раніше, блакитні. Ніколи не забуду: ці очі дізналися, що таке біль. Мої очі теж дізналися що таке біль…
Правильні статуси

Дивіться також:  Статуси про маму і тата

Ніколи не зустрічала таких очей. Великих і блакитних… Його душа в них.

Блакитний колір очей – це результат мутації, яка виникла приблизно 6-10 тис. років тому на Близькому Сході. Так що всі люди з блакитними очима можуть вважатися родичами.

У мене немає охуенно довгих волосся, блакитні очі і мільйони шанувальників.зате у мене є серце і друзі. і знаєте, це найголовніше в моєму житті

Твої очі – небесний рай, Калейдоскопи блакитного кольору.

Рівно 15 років тому в 9:35 на світ з’явилася чарівна блакитноока дівчинка вагою 3700.)

Був тут статус про людей з блакитними очима і водою в голові.. Вам цікаво, що в голові у карооких? – Шоколад!

Мої очі занадто блакитні, щоб бути чесними.

У мене ніколи не вийде стати ідеальною, я знаю -у мене навіть не блакитні очі і не білі волосся, не кажучи вже про характер. Зате я вмію любити.

Ненавиджу блакитні очі! Вони глибокі, як всесвіт… В них стільки життя, любові, болю… Я не розумію ці очі, але так їх люблю…

А спить вона як дитина, притискаючи м’якого ведмедя до грудей. Вона завжди вірить у казку, обожнює шоколад і мильні бульбашки, і її блакитні очі завжди випромінюють щастя!

-У тебе блакитні очі? -Так,а що? -Небезпечно.. -Чому? -Кажуть,що якщо закохаєшся в блакитнооку,вже ніколи не зможеш розлюбити

Його друзі часто питали за що я закохалася в нього, а я підходила, обіймала його і дивилася в бездонні блакитні очі…

І якщо мене запитають: “Що найкрасивіше на Землі?” Я не замислюючись відповім: “Її очі і небо… Відбите в них”

…З тих пір я не люблю-блакитні очі,запах полуниці,Тіматі,усміхнених псів і годинник фірми chopard

Кеди…Навушники в вухах…вся така распиZzZдатая блакитноока красуня…Весна…

Я люблю не тебе, а твої блакитні очі…

І блакитні кольори океанської хвилі твої глазаС першого погляду расстворилась в них як слезаИ немов грім серед ясного небаВ середині зими для мене ти став влітку

-Яким кольором твоя любов? -блакитним. це найбільш яскравий і чудовий колір. у нього очі блакитного кольору…

Тобі подобаються інші.длиноволосые,з прямою чубчиком,блондинки,блакитноокі,стерви…я готова бути такою,змінюватися…я буду подобатися тобі,але не собі…

Я полюбила хлопчика з холодними блакитними очима, часом дурним виразом обличчя… Але він тепер той, ким дихає моє серце.” (с)

Люблю дивитися в блакитні очі і бачити в них те, про що так мріяла… Щоб голосно лунали наші серця і любов з кожним днем лише зростала..

…Я трошки інша…я плакати не буду, не піду на край світу, аби очі не забуду..блакитного кольору..

В блакитні очі закохуються, від карих сходять з розуму…

Лише раз зазирнувши в ці красиві, блакитні очі, ти не зможеш вже без них жити.

Вона як дитина: блакитні, як небо очі, чарівна усмішка, але в тебе просто не було часу на неї! Але. Коли ти будеш йти з своєю черговою новою дівчиною за руку,і дивитися на неї, ти будеш представляти ту невгамовну блакитнооку дівчину!

Завжди думала, що мені подобаються тільки брюнети з карими очима… Поки не закохалася в блондина з блакитними…

Можливо вас зацікавить