Прикольні статуси про дітей

Якщо тобі ліньки щось робити, і немає грошей, щоб когось найняти, то просто заборони дитині робити це. Ось побачиш – незабаром все буде зроблено.

Не варто дивуватися поведінці дітей, адже вони – результат нашої фантазії!

Скажіть, кому-небудь вдавалося в дитинстві донести свіжий хліб до будинку, не обкусав кірку?

Ох вже ці діти! Грає зараз мій з кішкою і каже їй: «Мурка, добре все-таки, що ти кішка! У нас, людей, жінок з вусами якось не особливо люблять».

Кращий статус:
Якщо хочете, щоб подорослішавши, ваші діти дбали про вас і до вас ставилися, то покажіть їм приклад, спілкуючись зі своїми батьками.

Дітям багато що прощають, тому батьки можуть зганьбити своїх дітей набагато більше, ніж вони їх!

Процес виховання завжди обоюден: діти, наприклад, вчать нас радіти дрібницям, відстоювати свою позицію і не сидіти без діла!

Якщо ти хочеш насварити дитину за погану поведінку, краще почни з себе! Адже саме з тебе він бере приклад!

Виростаючи, діти починають віддавати перевагу вільно конвертованим подарункам!

Коли маєш справу з п’ятирічною дитиною, головна небезпека полягає в тому, що дуже скоро сама починаєш говорити як п’ятирічна. Джин Керр

Загадала синові загадку – то худне, то гладшає, голосить на всю хату (гармошка), на що він відповів: «Це ти матуся»

Колись у дитинстві сперечалася з хлопчиком, дівчинкою бути на багато краще, ніж хлопчиком, аргументуючи, що мені голитися не треба буде… Дурна!

Машенька з’їла з ранку тарілку каші і випила два йогурту. Але її підгузник був би не повним без шоколадних цукерок `Росія`…(с)

Ставлю дитині відому загадку: “То гладшає, то худне, на всю хату голосить” (відповідь – гармошка). Дитина 5 років на цю загадку, не замислюючись, відповідає – “Мама”

Дивіться також:  Статуси про ангелів

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Можливо вас зацікавить