Цитати про вибір

Рости вгору буде тільки той, хто не боїться робити вибір. – Джордж Еліот.

Одного разу я замислився: цікаво, якби постав перед вибором між зрадою одного або зрадою країни, вистачило б сміливості у мене зрадити свою державу? – В. М. Фостер.

Не потрібно обманювати себе. Говорити про високе почуття. Про сльозах, соплях, романтиці. Любов – це просто вибір, а не вроджена внутрішнє полум’я. – Лео Ф. Баскаглия.

Щоб порахувати життя, необхідно скласти разом кожен свій окремий вибір. – Альберт Камус.

Немає хороших і поганих людей. Потенційно ми всі здатні як на злі, так і добрі вчинки. І стаємо на той чи інший шлях тільки завдяки волі своїм рішенням і своїм бажанням. – Айн Ренд.

Вибирати книгу необхідно також ретельно, як і друга. – Артур Хелпс.

Вибір може сказати про людину більше, ніж все інше. – Джоан Кетлін Роулінг

Ми можемо вибрати, що робити. Ми вільні у своєму виборі. Але потрібно пам’ятати: наслідки цього вибору вже не буде від нас залежати. – Стівен Кові Р.

Я вірю, що основний вибір людини — це вибір між життям і смертю. Кожен вчинок передбачає цей вибір. – Еріх Фромм

Я думаю, що вибір можливий для нас у будь-який момент, до тих пір, поки живемо. Але немає ніякої жертви. Існує вибір, а решта відпадає. Другого варіанту не існує. Остерігайтеся тих, хто говорить про жертву. – Мюріель Ракейсер.

У кожному новому кроці може таїтися небезпека невдачі, і в цьому полягає одна з причин того, чому люди так бояться свободи – Еріх Фромм

В житті кожен неодмінно повинен пізнати два види болю: від дисципліни і від жалю. Відмінність лише в тому, що вага дисципліни – унції, тоді як жаль тисне тоннами. – Джим Рон.

Дивіться також:  Весняні цитати

Кожна людина вкладає пожертвування у вигляді чотирьох речей – самосвідомість, совість, незалежну волю і творчу уяву. Вони дають нам безмежну людську свободу. Силу вибирати, реагувати, змінюватися. – Стівен Р. Кові.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Можливо вас зацікавить