Статуси про молодшу сестру

Напевно кожен відчував те незручне почуття, коли його шести річна сестра приходячи з проханням завантажити її улюблениць мультфільм бачить там дивніше картинки з голими дівчатами.

Дуже приємно коли твоя молодша сестра прийшовши до тебе в кімнату каже:”Я татова помічниця, мамина принцеса і твій карапузик”!

Коли сестра приходить і говорить про те, що її подружка зі школи харчувалася покінчити з собою, я подумав куди котимося….

Часом моя молодша сестра мене дивує своїми здібностями, ось нещодавно вона сказала:”Це правда що коли курочка виросте, то вона стане півником”?

Кращий статус:
Моя сестра перед кожною вечерею каже мені: “Ну що все з’їв, свиня”!

Як-то раз моя сестра сказала що не буде сидіти в контакті, я подивився на неї і розсміявся.

Найвірніший і найкращий друг може бути лише рідна сестра!

Багато хто просто не помічають, як швидко летить час, ось сьогодні у моєї улюбленої сестри виповнилося три рочки, а здається, що тільки недавно вона народилася.

Відчуваєш себе повною дурепою коли побачивши свого хлопця з іншого, йдеш в салон краси, купуєш нові речі і прийшовши до нього розумієш що це його сестра.

А моя сестра, коли маленька була, називала Діму Білана “дибиланом”. До чого б це? )

Сестрі 4 рочки, а вона вже ігри з інтернету хитає, докотилися!

Що це за руда сучка з тобою на аві?..сестра….така мила…

Йду по вулиці, попереду мене маленька дівчинка і хлопчик років 6… Хлопчик каже: “У мене, у сестри така велика груди!” А дівчинка: “І що? От дивись, у мене 3 розмір!” Хххааа, я випала, ви б знали, як я рохкнула, коли це почула. ) Ха ха.

Дивіться також:  Прикольні і смішні статуси

Дзвоню одному.Бере трубку його молодша сестра. -Привіт,а Антон є? -А Антон какає.

Розмова батька з сестрою, їй 16. – Доча, ти що тут робиш? – Сімпсонів дивлюся. – Ксюша тобі треба вже анатомію хлопчиків вивчати, а ти сімпсонів дивишся.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Можливо вас зацікавить