Статуси про молодшу сестру

Напевно кожен відчував те незручне почуття, коли його шести річна сестра приходячи з проханням завантажити її улюблениць мультфільм бачить там дивніше картинки з голими дівчатами.

Дуже приємно коли твоя молодша сестра прийшовши до тебе в кімнату каже:”Я татова помічниця, мамина принцеса і твій карапузик”!

Коли сестра приходить і говорить про те, що її подружка зі школи харчувалася покінчити з собою, я подумав куди котимося….

Часом моя молодша сестра мене дивує своїми здібностями, ось нещодавно вона сказала:”Це правда що коли курочка виросте, то вона стане півником”?

Кращий статус:
Моя сестра перед кожною вечерею каже мені: “Ну що все з’їв, свиня”!

Як-то раз моя сестра сказала що не буде сидіти в контакті, я подивився на неї і розсміявся.

Найвірніший і найкращий друг може бути лише рідна сестра!

Багато хто просто не помічають, як швидко летить час, ось сьогодні у моєї улюбленої сестри виповнилося три рочки, а здається, що тільки недавно вона народилася.

Відчуваєш себе повною дурепою коли побачивши свого хлопця з іншого, йдеш в салон краси, купуєш нові речі і прийшовши до нього розумієш що це його сестра.

А моя сестра, коли маленька була, називала Діму Білана “дибиланом”. До чого б це? )

Сестрі 4 рочки, а вона вже ігри з інтернету хитає, докотилися!

Що це за руда сучка з тобою на аві?..сестра….така мила…

Йду по вулиці, попереду мене маленька дівчинка і хлопчик років 6… Хлопчик каже: “У мене, у сестри така велика груди!” А дівчинка: “І що? От дивись, у мене 3 розмір!” Хххааа, я випала, ви б знали, як я рохкнула, коли це почула. ) Ха ха.

Дзвоню одному.Бере трубку його молодша сестра. -Привіт,а Антон є? -А Антон какає.

Розмова батька з сестрою, їй 16. – Доча, ти що тут робиш? – Сімпсонів дивлюся. – Ксюша тобі треба вже анатомію хлопчиків вивчати, а ти сімпсонів дивишся.

Моє щастя – це сестричка, яка вчора народилася. )

-А ти подзвони і скажи йому “мирися мирися і не бийся” і ви помиріться.Він тебе любить, і він дасть тобі жуйку, і сказав що ти хороша ^^ (сестра 3 роки)

Моїй сестрі 10 років. Коли на її питання: “Що мама приготувала?”, я відповіла: “Подивися в холодильнику”, знаєте, що вона мені сказала? – Спасибі, кеп!

“МЕНІ МОЖНА, Я НЕ ЗАМІЖНЯ” – кричала моя сестра дівич-за день до весілля

А ти була подругою, сестрою мені була – мабуть, я помилялася, мене ти зрадила.

Навіть, щоб сісти на шию, потрібно розсунути ноги.

– Вовочка, – запитує вчителька саркастичним тоном, – ти не міг би мені пояснити, чому твір, який ти вчора мені здав, слово в слово збігається з твором, написаним твоїм братом в минулому році? -А що тут дивного, Марь Іванна? Адже У нас є спільна сестра.
Загадкові статуси

Дивіться також:  Статуси про мовчання

Брати і сестри — природні вороги, як англійці і шотландці, або уэльсы і шотландці, або японці і шотландці, або шотландці та інші шотландці. Чортові шотландці! Загадили всю Шотландію!

У моєї молодшої сестри, подружка хоче різати вени… 10 років дитині і це нормально?

Вкрав у сестри її особистий щоденник – скажімо ТАК рабству! :)))

Давай дружити. Будемо як брат і сестра… Як троюрідний брат і троюрідна сестра. Це не виключає деяких нюансів.

Чого коштуватиме відмінна новина, якщо я не можу розділити її зі своєю сестрою? Дженні де Врайз

Вбила просто така картина. Вк заходжу на сторінку подруги молодшої сестри. Їй 12 років. В статусі написано: “Шукаю хлопця для серйозних стосунків. Нехай я стерва, але я знаю, що таке любов!”

Знайшла свій щоденник, який вела в 15 років… в кінці приписка рукою сестри – а мама читає твій щоденник! і слідом підпис мами – нічого подібного!

А ви ж теж хоч коли-небудь лаялися з сестрою чи братом через цукерок?

Чого стоїть гарна новина, якщо не можна поділитися нею з сестрою?

Якщо буду їсти кашу, зросте пиписька, так мені тато каже, а сестрі – про цицьки =)

По телефону: — Грейс? — Ні, це Дебі – її сестра, життя якої ти не калечишь!

Брат без сестри – як весілля без нареченої, сестра без брата – тіло без душі.

Що це за руда сучка з тобою на аві?..сестра….така мила..

Приревнувала хлопця до сестри. Коли дізналася, що ця симпатична дівчина його сестра, так стрьомно стало!

Господи, як же це прекрасно! Коли тобі погано – до тебе підходять твої молодші сестрички, обіймають, цілують і кажуть: “Не плач, Люлечка! Ми тебе любимо!”

З двох сестер завжди одна дивиться, а інша танцює.

Бувають розмови про дружбу, про найблагородніших почуття між людьми. Але шляхетніше, ніж любов до сестри немає,тому що вона заснована на інстинктивне відчуття спорідненості.

— Як ти можеш грати,коли твоя сестра ледве не померла??! — Мам, вона намагалася порізати собі вени ложкою. Це спроба привернути до себе увагу. — Припини!наступного разу вона може зробити,че-нить серйозне!! — Так,наприклад, викинеться з ганку!

Брат без брата — що сокіл без крила, сестра без брата — як хворостина гола

Звідки у мене стільки лівих людей в друзях в контакті? – довго я думав і видаляв їх, поки не зрозумів, що сиджу на сторінці сестри…
Футбольні статуси

Дивіться також:  Статуси я сильна

Моїй сестрі 10 років. Коли на її питання: “Що мама приготувала?”, я відповіла: “Подивися в холодильнику”, знаєте, що вона мені сказала? – Спасибі, кеп!

З хлопцем розлучилася, з сестрою посварилася, з подружками кращими відносини псуються, ще і в сім’ї проблеми… Що може бути краще?!

Знайшла свій щоденник, який вела в 15 років… в кінці приписка рукою сестри – а мама читає твій щоденник! і слідом підпис мами – нічого подібного!

я знаю хто найщасливіша людина! Це моя сестра, вона записує свій сміх на диктофон, а потім все це слухає і ще більше рже!!!

– Мамо, а ти мене народила? – Я! – А Андрійка? (молодший брат) – Теж я! – А Катю? (старша сестра) – Теж я! – А хто тебе народив? – А ти як думаєш? – Ти теж?!

Сьогодні по школі йшла, випадково з одним обнялась. Молодша сестра бачила. Зараз мамі розповідає, мені говорить, типо це мій хлопець.

Батьки не можуть проявляти любов до всіх дітей однаково. Це тому, що вони всі різні, і до різних дітей розвивається особливе ставлення. – Чи Салк

Ніхто не зацікавлений у твоєму щастя більше, ніж твої рідні. І моя сестра тому доказ.

У мене не молодша сестра, а піпець ходячий!

Йду з молодшою сестрою повз хлопців, які катаються на bmx, сестра: “Ой, які погані хлопчики… Таки великі, а на дитячих велосипедах катаються”. )

Сестра здатна бути найкращою подругою, від якої позбутися не так-то просто. Лінда Саншайн

Сьогодні говорю з подругою по телефону і кажу: “У мене по ходу кішка залетіла” Дрібна сестра кричить “Не бреши Олені кішки не літають!”

Вона йому як сестра, а він її сенс життя.

Не чекай, щоб твоя сестра зробила перший крок.

Конфлікт між сестрами можна порівняти з хворобою. Щоб вилікуватися, потрібно боротися не із симптомами, а з самою хворобою.

бувають розмови про дружбу, про найблагородніших почуття між людьми. Але шляхетніше, ніж любов до сестри немає, тому що вона заснована на інстинктивне відчуття спорідненості.

мама, задавши мені три питання:чому музика грає так голосно? де твоя сестра? і хто замкнений у шафі? зрозуміла, що знає відповіді на всі питання…)

Аааа, світ зійшов з розуму!!! Моя 5-річна сестра лежить і слухає мою мр3шку, а я сиджу і малюю її розмальовки!!!

Я так люблю його. Але пізно це зрозуміла… Він тепер з моєю сестрою…

Сестра – це кращий друг, від якого неможливо позбутися.
Статуси про справедливість

Дивіться також:  Статуси про сонце

У моєї молодшої сестрички сьогодні день народження, таке щастя, їй 4 роки, так час швидко летить… )

Дорослішаю… Всі проблеми вирішую сама… Ніхто зі мною не носиться… А старша сестра не бере з собою, тому що тепер бачить у мені суперницю… Блін не хочу бути дорослою! (

Всьому, що дійсно потрібно знати, мене навчила сестра, коли вона була ще шестиклассницей. Лінда Саншайн

Йду по вулиці, попереду мене маленька дівчинка і хлопчик років 6… Хлопчик каже: “У мене, у сестри така велика груди!” А дівчинка: “І що? От дивись, у мене 3 розмір!” Хххааа, я випала, ви б знали, як я рохкнула, коли це почула. ) Ха ха.

А мама тихо била посуд і плакала. Чому програючи, не продовжуємо гру, а беремо реванш. Мама постійно запитувала, де я справи совість і хіба важко бути нормальною, як сестра. А я просто живу, живу в своє задоволення…

Улюблена і любима фраза моєї сестри: “Подавись і здохни… Скотина”…

Добре, що у мене є моя люба сестра. У мене завжди є з ким поговорити.

Звідки у мене стільки лівих людей в друзях вконтакте? – довго я думав і видаляв їх, поки не зрозумів, що сиджу на сторінці сестри…

А мою сестричку (6 років) сьогодні хлопчик на гойдалки качав і говорив: “Ти моя дівчинка”. Так мило…

Немає в сім’ї суперництва гострішого, ніж між сестричок, і немає дружби більш міцною, ніж дружба між дорослими сестрами.

Вона була молодша за нього на 10 років, але вже встигла сісти до нього на шию. Дивіться в усіх школах: “Перший дзвінок”. )

Мені недавно сестра написала смс, що любить мене, а я їй у відповідь: “Ти що бухая?”, вона трошки образилася…

Люблю одну дівчинку вже майже 4 роки… Люблю її більше всього на світі… А адже як не любити молодшу сестричку.

Мені підключили скайп! І тепер, перш ніж сісти за комп, я привожу себе в порядок.

навіть моя маленька сестричка побачивши його фотку сказала: так вже природа добряче пожартувала…

Як ніби у мене дві сестри: віра і випадок. І моя віра не може виключити випадок. Але випадок не може пояснити віру. Віра не дозволяє мені сподіватися на випадок. А випадок дає мені занадто мало віри.

Двоюрідна сестричка (6 років) отожгла. Підходить до мами і каже: “Мамо, ось тигр тигр, лев – левеня, а леопард – “леопердик”?”

Ви не повірите, тут виходжу на вулицю зі своєю молодшою сестричкою погуляти, все вже тане, кругом струмочки. Робити було нічого і я з нею пускала кораблики, як в дитинстві. )

Можливо вас зацікавить