Цитати про образу

Образа варто не крові, а всього лише забуття. Піфагор

Образа у відносинах – значить звалити на них зайві камені. Чим сильніше образа – тим більша вага припадає на ваші почуття. І навіть найсильніші рано чи пізно впадуть під цим тягарем. Вміння прощати доступно лише мудрецям, вміння просити вибачення – доля сильних духом.

Не можна збирати образи на близьких людей, вони не хочуть завдавати вам шкоди, не усвідомлюють цього. А якщо людина не близький – навіщо взагалі звертати на нього увагу?

Доля приберігає для кожного з нас цілий арсенал поневірянь і випробувань. (Манілій)

Найбільш цінний навик – уміння запобігати образи до їх народження. Демокріт

Якщо немає сил пробачити зазвичай буває достатньо згадати скільки разів були прощені ви самі.

Навколо себе, можна просто створити панцир. І як хутро рятує від вітру холодного, так і цей бар’єр зведе нанівець всі зовнішні образи. (Леонардо да Вінчі)

Добре пам’ятаємо недовго, погане – все життя. П’єр Буаст

Поставитися з розумінням – значить або повністю пробачити або зростити в собі образу ще більшу. (Невідомий автор)

Не можна принижувати людину, не принижуючись разом з ним. (Букер Тальяферро Вашингтон)

Пам’ять і совість завжди розходилися і будуть розходитися в тому, чи варто прощати образи. (Джордж Савіл Галіфакс)

Образа має більше влади над жінкою, ніж кохання, особливо якщо у цієї жінки благородне і горде серце. Наваррская М.

Образа і ненависть задоволені бути не можуть – єдиний спосіб вилікувати їх прощення.

Образливе слово, сказане імпульсивно не так ображає, як образливе продумане. Зопалу сказати-не означає зробити так. Таке можна і пробачити.

Необразлива людина — це така людина, якого пошлеш на хер, а він повернеться відпочив і з магнітиками в подарунок.

Розумні люди не ображаються, вони роблять висновки. Невідомий автор

Всяк розумний аргумент завдає образу. Стендаль (Анрі Марі Бейль)

Є приказка, що про мертвих треба говорити або добре, або нічого. По-моєму, це дурість. Правда завжди залишається правдою. Якщо вже на те пішло, стримуватися треба, розмовляючи про живих. Їх можна образити— на відміну від мертвих. Крісті А.

Як теплий одяг захищає від холоднечі, так витримка захищає від образи. Множ терпіння і спокій духу, і образа, як би гірка вона не була, тебе не торкнеться.

Якщо тебе образили, не думай чому вони це зробили, а відповідай собі на питання, чому ти дозволив їм це зробити.

Якщо хто образив тебе, відомсти мужньо. Залишайся спокійний – і це буде початком твого помсти, потім прости – це буде кінцем його.

Раніше я раділа кожному його повідомленням, потім з затамувавши дихання, чекала його дзвінка… А потім щось пішло не так… і мертва тиша… ну, а тепер мене, робить щасливою просто його поява в розділи ГОСТІ…

Образа має більше влади над жінкою, ніж кохання, особливо якщо у цієї жінки благородне і горде серце. (Маргарита Наваррская)

це не цитата, це крик душі… чорт смикнув зайти на однокласники, там я дізналася, що мій коханий чоловік одружився…))) неможливо описати почуття і біль… У мене вистачило сил написати повідомлення з побажанням щастя) Я сильна і переживу! Але як же боляче зараз…

Мовчати і вірити — на жаль, не мій девіз! Я не дозволю ображати себе за дарма. Це — мій характер, якщо хочете, мій каприз. Я не так вихована, щоб мовчати після удару!
Цитати про смуток

Дивіться також:  Цитати про дочку

Ну навіщо ти ображаєш мене навіть уві сні, тепер мені і спати страшно… раніше я щаслива була тебе бачити в моїх снах… а тепер прошу забирайся з них з мого життя будь ласка, не муч мене.

Образу легше стерпить слух, ніж зір. Публій

Якщо ти ще раз мене скривдиш, то я стану такою, як раніше. Нагадати? Я одягну коротке плаття, панчохи,туфлі на високих шпильках і піду прогуляюся… по твоєму серцю, та так, що набійки зітруться!

Спочатку ти мовчиш, тому що придумав причину образитися… Потім буде ніяково порушити мовчання. А потім, коли вже всі вже забудеться, ми просто забудемо мову, на якому розуміли один одного…

Коли тебе намагаються розмазати обличчям по асфальту потрібно офігенно сильне бажання піднятися і довести з посмішкою на обличчі що НЕ ВИЙШЛО!!!

Я так часто ковтала сльози, що просто просолились. Зате тепер не замерзаю взимку, а влітку непогано утримую вологу.

Не потрібно мене ображати, я дівчинка ранима, ледве що-відразу в сльози… А потім з заплаканими очима так складно зрозуміти, кому потрапила лопатою…

З-за кожної образи не можна відрікатися від одного. Ас-Самарканді

Правду кажуть: – “Час лікує”!!! Минув деякий час і біль і справді стала потихеньку притуплятися, образа якась не така стає, і порожнеча з серця потихеньку починає зникати…

Образи від можновладців потрібно зносити не просто терпляче, але з веселим обличчям: якщо

А ще краще – образити і самому образитися. (Невідомий автор)

Я зустріла і покохала хорошого чоловіка, так-так хорошого. А він досі любить свою колишню дружину і повторює уві сні її ім’я… Як же боляче з цим жити, яка ж буває сильна любов у чоловіків… Просто завидно до сліз !!!

Якщо ти ображений, твій кривдник домігся успіху.

Ви не разом ? Але якщо ти справді любиш, всім серцем і душею, якщо ти не можеш без нього заснути … може ще не пізно йому подзвонити, може він весь цей час чекає твого дзвінка ? (адже пройшло не так багато часу)

Найстрашніший хижак на землі — це п’яна ображена блондинка з помадою в одній руці і телефоном в іншій, якої на все наплювати. Навіть на те, що вона сидить за кермом.

Це тому що Ви не пробачили чоловіка. Прийняли рішення головою жити разом, але разом тільки Ваші тіла в певний час у певній точці простору. А любов пішла назавжди.

Проковтнута образа рано чи пізно вийде назовні у певному виді природним чином.

Тебе образили? Не кидайся в бій і не поспішай мстити, просто сядь на березі річки і чекай поки труп кривдника пропливе повз… (Лао-цзи. Китайська мудрість)

Спочатку ти мовчиш, тому що придумав причину образитися… потім буде ніяково порушити мовчання… а потім, коли вже все забудеться, ми просто забудемо мову, на якому розуміли один одного…

Спочатку ми мовчимо, тому що придумали причину ображатися… Потім буде ніяково порушити мовчання… А потім, коли вже все забудеться, ми просто забудемо мову на якому розуміли один одного.

Нехай хтось вважає мій характер важким, а мене складною, гордою. Головне, що в моєму житті є люди, яким зі мною просто і легко, а без мене складно!

Тільки жінка може одним своїм вчинком перековеркать своє життя: вийти заміж за іншого, образившись на коханого, а потім назвати сина його ім’ям.
Цитати про спогади

Дивіться також:  Цитати про ненависті

Ось так сидиш, чекаєш його, цілий день нікуди не виходиш. А він потім подзвонить і скаже:”Я до тебе сьогодні вже не зайду!”І так стає гірко і прикро на душі!!! Я думаю хтось мене зрозуміє!!

Ніколи не пам’ятай колишніх образ. (Менандр)

Найбільша образа, яку можна завдати чесній людині, — це запідозрити його в нечесному. Шекспір У.

Всього одна фраза… ніби ножем по серцю…

Горе не демонструє своїх виразок; приниження не перераховує образ. Томас де Квінсі

Кращий засіб захисту – напад;

Образити легше, ніж образу витерпіти.

Доля красивих жінок це необґрунтовані звинувачення, які ганьблять їх ім’я. Хоч до пластичного хірурга йди… щоб понівечив…

Ніколи не пам’ятай колишніх образ.

Боляче — не вміти прощати. І боляче — прощатися. І розривають людини навпіл жорстокі звірі — гордість і любов.

Рано чи пізно у кожного з нас в житті настане такий момент коли найближчі для тебе люди зроблять вибір не на твою користь, не розуміючи того тобі боляче і прикро за цим спостерігати…

Багатьом шкодить той, хто ображає одного. (Невідомий автор)

Найбільше я не люблю твій номер у своєму телефоні. Я ненавиджу твої раптові дзвінки, які не рятують мене від туги. Я не сумую за нашим минулим зустрічам. Я більше не розкриваю свою душу перед тобою. І ти мене не образив… От тільки в один день мені став цілком байдужий …

Підійди, по роже трісни, відійди і посміхнися!

Образи і обурення схожі на отруту, яку п’єте ви надію на те, що потруяться інші. Щастя починається з вибачення.

Знаєте, адже сама важка образа переноситься легше… якщо її проковтнути, разом з кривдником!!! Ніщо так не ранить людину, як осколки власного щастя.

Бережися того, хто не відповів на твій удар. (Джордж Бернард Шоу)

Сила образу не залежить від суті образи. Сила образи залежить від близькості того, хто вас ображає… Чим ближче людина, тим сильніше образа!

Якщо ти ображений, противник досяг успіху. (Костянтин Кушнер)

Від усіх образ спасіння — в забутті. Публій

Йому боляче — він ображає тебе, тобі боляче — ти ображаєш його, він мстить тобі, і ти так… Ось і б’єтеся головою об одну і ту ж стіну з різних сторін і вам пофіг, що двері справа!

Не так грішить кривдник, як той, хто образу допустить. (Василь I Македонянин)

Прикро, якщо тебе звільняють не за допущені зловживання, а за не допущені. (Валерій Афонченко)

вони вирішать, що і справді зачепили вас, неодмінно повторять. Луцій Анней Сенека (молодший)

Я зі своїм тихо лаюся. Я не кричу. Не закатую істерики. Я просто беру його зубну щітку і мовчки чищу нею туалет. Тихо-тихо.

Дуже легко зробити з компліменту образу. Ерік Берн

Люди дрібного розуму чутливі до дрібних образ; люди великого розуму все помічають і ні на що не ображаються. Ларошфуко

Образу легше стерпить слух, ніж зір. (Публілій Сір)

є сорт людей, які плюнуть тобі в душу і ще будуть вести себе так, як ніби це ти їх образив і просити пробачення

Я ще кави не пив, як же це я піду? Невже, месір, у святкову ніч гостей за столом поділяють на два сорти? Одні — першою, а інші, як висловлювався цей мерзенний скупердяй-буфетник, другої свіжості?
Цитати про обман

Дивіться також:  Цитати про красу

Коли-небудь я буду дуже п’яна і розповім тобі все-все, що у мене накопичилося на душі… і ти офигеешь, ти чесне слово офигеешь…

Знаєте, іноді пишеш людині повідомлення, не руками пишеш, душею. Натискаєш: відправити і серце дрібної дробом десь у горлі. А потім зупиняється і каменем в живіт. Він прочитав, але не відповів… таке відчуття, що шматочок душі людині простягаєш, а він тебе мордою в багнюку.

Часто краще не помітити образи, ніж мститися за неї. Публій

Як не дивно, але люди більш схильні ображатися на чужий розум, ніж на власну дурість.

Щоб не заходили в душу, треба, напевно, поставити товсту броньовані двері, а замість вічка — оптичний приціл, щоб перед тим, як все-таки впустити, добре розглянути всі деталі…

Найбільша образа, яку можна завдати чесній людині, — це запідозрити його в нечесному.

лавная цінність Пробачити і Зрозуміти, навіть якщо образа закрутить, ми можемо один одного словами обійняти — Ти так мені потрібна… — І Ти мені теж потрібен.

Мало знайдеться людей, для яких правда не звучала б як образа. (Софія Сегюр)

Дзвонить мені мій хлопець:”виходь я під’їжджаю, простояла 5 хв. на вулиці його немає… Приїхав… Сідаю в машину і довго бурчу… Він мовчав, мовчав дістає з заднього сидіння букет троянд зі словами Та замовкни ти вже, з річницею!!!

Вона хотіла бути гарною… Зовсім не сукою, як зараз… Їй не хотілося бути жорстокою… Так вийшло… дуже шкода… А ніби ангел і не зла… Простий обман…? а може ні…? Вона сама поки не знає… Як подорослішає — дасть відповідь…

Якщо ти заподіяв кому-небудь образу, то намагайся її виправити. Через визнання ти отримаєш прощення, а якщо спробуєш з винного перетворитися в правого, то тільки посилиш власну провину. Вільям Пенн

Для чоловіка немає нічого більш образливого, ніж обізвати його дурнем, для жінок сказати, що вона потворна. Кант В.

У людей, не простивших і не змирилися з образою і особливо у мріють помститися, рівень стресу набагато вище, ніж у тих, хто справді простив і відпустив.

Якщо хто тебе образив, ти не сердься не сердься.

Дивно, але щиро за тебе переживають і тобі співчувають ті люди, які нічого не означають у твоєму житті. і байдужі ті, яких ти любиш…

Люди дрібного розуму чутливі до дрібних образ. Люди великого розуму все помічають і ні на що не ображаються. (Франсуа де Ларошфуко)

Жінка не гірше комп’ютера — всі заподіяні образи хоч і складаються в кошик, але можуть бути вилучені звідти в будь-який момент!)

навіть якщо тобі боляче ти зможеш заснути, але заподіявши біль іншому ти ніколи не зможеш спати…

Дурний запам’ятовує образи, розумний – кривдників. (Володимир Туровський)

Глибоко укорінена злість робить занадто глибокі насічки. (Вільям Шекспір)

Мені не прикро, що він не подзвонив. Мені прикро, що я чекала, як дура …

Помиляється той, хто думає, що нові добродійства можуть змусити великих світу цього забути про старі образи. (Нікколо Макіавеллі)

Телефон зрадницьки мовчав. Образа душила так, що ставало нудно… Промайнула страшна думка: Невже це кінець?. Прислухалася до внутрішнього голосу — тиша, і тільки нескінченна тупа ниючий біль, ні, не в серце… Напевно, так боляче, коли вмирає душа… Якщо б він тільки знав, як це боляче…

Терпіти образу, викликаєш нову. Публій

Можливо вас зацікавить