Статуси про сонце

В будинку стало порожньо, я погасив світло, налив келих вина. Ти пішла, нікого поруч немає.

Хочеш півнеба – завоюй спочатку хоча б частину землі. Хочеш пізнати, що таке любов – подаруй їй частинку сонця.

Вона дуже схожа на інших: любить терпкі духи, гуляти під дощем, насолоджуватися весняним сонечком, заїдати смуток шоколадом і мріяти ночами.

З усього цього нам природою, сонце найкраще лікує хвороби і дає привід для гарного настрою.

Кращий статус:
Дні безперервно сонце щосили пече. Річки талої води приносять граки. Тепле повітря дня заносить в душу весна.

Друзі виявляються не тими за кого себе видають, коли перебувають з нами лише на сонце. Як тільки настають хмари і тінь, вони кудись зникають.

Вселенське щастя проявляється навіть у таких дрібницях, як фраза «Сонечко моє, кохана моя, вставай. Вже ранок, і тому настав час прокидатися.»

Вона як ранкове сонечко: таке тепле і радісне. Гріє всіх під променями своєї чарівної посмішки, дарує надію та віру на щастя в майбутньому.

У кожній людині є Сонце.Тільки дайте йому світити.(с).

З неба до землі…дістають сонця промені, не плач, не кричи, він поруч…(с)

вона така мила..усміхається сонцю,вірить в любов..вона дуже мила..що ти зробив з нею своєю байдужістю?!…¦

Люблю тебе як яскраве світло, Як сонця червоного світанок, Як хвилі моря в спекотний день, Ти для мене світло і тінь, Люблю тебе, як нікого, І я хочу лише одного – хочу завжди з тобою бути, Щоб плисти за течією життя! Нехай буде важко – не біда, З тобою я щасливий завжди! Ти для мене світло і тінь, Мені наплювати на похмурий день, З тобою я щасливий завжди, ну а проблеми – не біда!!!

На вулиці сонце, у чашці – кава, в думках – ти.

Дивлюся на сонце, згадую тебе.Паршиво, напевно, гикати постійно.

Наблизитися до сонця..літати, як птах!…

Якщо в голові немає сонця, то його немає ніде…

Хм… Як би чорним олівцем намалювати сонце…

я так хочу, щоб літо не закінчувалося) що б завжди коктейлі пахли ваніллю… щоб осінь тільки в кіно починалася і лише там,в кіно про неї говорили… щоб стрибав пружно тенісний м’ячик, щоб завжди блищали очі друга, щоб сонце світило яскравіше!!!!..але думати про це занадто безглуздо.

Я слива лілова, стигла, садова! Я абрикос на сонці ріс, А я Кирило, ще не курив..

боляче коли бачиш що ВОНА називає ЙОГО так само як називала ти…. але ще болючіше коли ВІН називає її також як тебе… (я про Сонце, зайчиків, і тд і тп)((((((((

Море..Сонце..Пальми..Греки..А ми пашим як Узбеки..

Помилкові друзі, подібно до тіні, слідують за нами по п’ятах, поки ми ходимо на сонце і негайно покидають нас, як тільки ми вступаємо в тінь.

Навіть саме сліпуче Сонце – ніщо, порівняно з обжігающе холодної Місяцем…

“Чим би не закінчилася перша любов,вона,як сонце,осяває життя людини,а пам’ять про неї залишається назавжди з ним,як життєдайне начало.”

Я не бачу сонця. Я не відчуваю біль. Але знаходячи крила я втрачаю контроль. Вдихаючи сіро-білий дим, зриваюся до небес. Ми з тобою під сонцем летимо. Не бійся, відкрий очі!

Раніше на роботі всі билися за місце під сонцем, а тепер – за місце під ялинкою. Все життя – боротьба!

“Все життя – ніштяк, всі баби – дами, а сонце – куля, дає світло!” =)
Сумні статуси про самотність

Ще пару місяців тому я вважала,що всі ці зоопарковские клички-типу киця і зая,повний ширвжиток і вульгарщина…зрозуміло звичайно і сонцю приємно,і ти з ім’ям не помилишся…а зараз….по мимо того що я абсолютно не протестую,коли він мене так називає,так я й сама цим захворіла)))самій дико…любов змінює все!!!ЛЮБЛЮ

Дивіться також:  Статуси про образу і біль

Я буду боротися за сонце, Тому що мені довелося заглянути в дуло рушниці… Нічого смішного, адже ти дешева, бездарна підробка, А я перешкода, яке тобі так і не вдалося подолати….

На питання про те, що краще, Місяць або Сонце, ответствуй: свічка; бо вона висвітлює тільки те, що тобі потрібно.

якщо брати питання з дитинства я на все відповів, але зараз коли племеник запитав чому небо блакитне я знову задумався і трохи пізніше сказав, що не знаю відповіді, на що він відповів тому що сонце жовте 😀 маячня але смішно

холодриллер-“Мороз без сонця….”- дивимося на всіх вулицях Москви)))

Я люблю сонце… Така ніжна…така горда і нехай примхлива і романтична , але страшенно мила й незвичайна…

вона любить сонце,друзів і посміхатися…вона часто співає і дивиться на небо..і кожен день чекає дива…

Де ж ти літо??? безхмарне небо, красиві зірки, спекотне сонце, вечірній літній дощ, предутренняя тремтіння…

неправильна весна какя-то…ні любові..ні сонця..ні хріна взагалі-то..

А я їм заздрю. Мені так боляче. від заздрості. Адже вони можуть любити, вони знають, що таке щастя, вони не раз будуть ловити сніжинки губами, їм буде світити сонце, а головне – вони будуть жити©

Вона: Скажи, ти мене ще любиш? Він: Ні. Вона: А чому червонієш як дівчинка? Він: Жарко. Вона: А чому очі відводиш? Він: Сонце яскраве. Вона: А мочку вуха чому чіпаєш? Він: Свербить. Вона: Ну гаразд. А сто*іт у тебе чому?

-Бачиш вітер? -Ну і що? -Подивися у вікно. -Ну і що? -А вчора було сонце. -Ну і що? -Навіщо ти весь час гвооришь одне і те ж? -А я автовідповідач.

Подарувала б сонце сонце далеко Подарувала б небо – Небо високо Подарувала б зірки – Зірки не дістати Подарую я вірш, Будеш згадувати

подаруй мені промінчик сонця і ти зробиш мене найщасливішою на світі

Коли ти прийдеш все буде по іншому.Буде сонце,одне ліжко на двох,біг вранці,прибирання по неділях,вечірній серіал в обнімку, перебудова кімнати,маленькі сварки,ранковий секс,обговорення проблем на роботі,дача, мікрохвильовка,велика кухня,сімейний фотоальбом,пологовий будинок, пояснення,велика дорога,ніжний погляд і визнання в любові,натхнення і спокій.буде все,ти тільки приходь.(с)

Крім любові твоєї,мненету сонця,а я і не знаю, де ти і з ким.

Обпік про сонце руки, а все-одно люблю!!!!

…а я так раділа сонцю…

Сонце — природний термоядерний реактор. Не знала, що реакція термоядерного синтезу може бути керованою…

Нехай хмари небо закрили…. і небо дощем проллється….У кожного в цьому світі, є своє особисте Сонце!Скажи йому: — «Доброго ранку!», воно у відповідь посміхнеться!Це зовсім не важко, бути для когось сонцем

світло..не там де сонце, а там де ТИ…

Працювати,негри!Сонце ще не зійшло!

Я ЗНАЮ, ЩО ТАКЕ РОЗЛУКА.Це біль, який поступово починає затьмарювати життя, кава з сигаретами, п’яні сльози в подушку, сонце, яке світить всім, крім тебе, презирство до себе і ненависть до спогадів.

Коли ти прийдеш все буде по іншому. Буде сонце, одне ліжко на двох, біг вранці, прибирання по неділях, вечірній серіал в обнімку, походи до друзів, перебудова кімнати, маленкие сварки, ранковий секс, обговорення проблем на роботі, дача, мікрохвильовка, велика кухня, сімейний фотоальбом, пологовий будинок, пояснення.
Статуси пофігістичне

Дивіться також:  Статуси про страх

Якщо люди розлюбили І розлучилися – все зрозуміло.Вазу тендітну розбили-І осколки підмели.Якщо сваряться – буває;Є і на Сонці плями.Змінюють – теж просто:Виходить, не було кохання.Ну, а якщо розставання -Просто так, і без причини.Сльози тануть на віях,Серце рветься на шматки,Губи жадають поцілунку, -Так навіщо ми розлучаємося?!Може, просто ми з тобою,Мій коханий, дурні?..

Сонце моє:)так приємно…коли ти біжиш до мене і кричиш малюк я так скучив і міцно обіймаєш…я сама щаслива…

І в краплинах сліз відбивається сонце…

Постинаєте дощ увімкніть сонце…

Чесно кажучи, я не розумію, чому я повинна так рано вставати.. Вранці повинні вставати тільки член і сонце…

Подруга грає в ѕімѕов.Настворювала дітей-инопланетянинов,назвала їх-Сонце,Сатурн,Венера та ін. Відпочиваю,і тут підхоплююся від истеричекого крику- “Куди сонце поповзло??!!!”

у кого-то зараз сонце, улюблена робота,хтось курить травичку і сміється, у кого-то секс і є в кого плакати,комусь дзвонить коханий і каже, що сумує,у кого-то любовьлюбовьлюбовь, навчання, сни і життя…а у мене пиздец

ти мені потрібен як повітря,мені тобою не надихатися.я хотіла б на віки в твоєму серці залишитися.ти мені потрібна як сонце я тобою согреваюсь,я люблю і навіть більше,я в тобі расстворяюсь…нікому його не віддам!!!

сіре зимовий ранок.., крізь похмурі хмари ледве-ледве проглядає слабке, ніби хворе, сонце…, замучені авітамінозом і постійними депресіями люди, поспішають кудись…, а вона йде і світиться, немов тільки їй, їй одній, посміхається природа, в її душі весна…вона просто закохалася))))

Природа, дзвінко пробуджуючись, теплом і радістю сповнена. І голосно сонця посміхаючись, повисли діти з вікна.

Я не сонце, а злючкаЯ не ангел, Я – СУЧКА.

радію сонцю,дощу,першому снігу,веселці,заходу і світанку….а ще я дуже рада що у мене є ти!!!!=****

Дощ вимиє бульвари, Сонце буде пізніше…Забирай що хочеш даром, Віддай що хочеш теж…Щастя може бути дуже близько, Щастя тепер літає низько, Лови, не скаржся…Час знову йде по колу, Ми все одно потрібні один одному…Усміхнись, будь ласка.

Весь світ – ніштяк, всі баби – леді, а Сонце – куля, дає світло!

Як користуватися сонцезахисними устілками?

-Привітик зай** -Привіт сонць** -А коли у нас будуть сонячні зайчики??:-[

Я: А прикольно в “Сутінках” придумали що коли вампір виходить на сонце, у нього шкіра світиться як діаманти!Аня: А насправді???Я: А насправді, Аня, вампірів не існує…

Ніч очікувань,хвилини признанийОстанутся в минулому,як сонця сяйво.Вірші,листи,схеми,чужі поеми.Клянуся,я повернуся,тільки дай мені час.

Ти бачиш, капає дощ, це мої сльози,Сонце за хмари зайшло, це я страждаю,Я згадую, коли я поринав у мрії,І думала, що ніколи тебе не втрачу.

Я тебе люблю, посміхайся частіше, я тебе люблю сонце світить яскравіше, я тебе люблю..і не турбуйся, я тебе люблю!Ми не розіб’ємося НІКОЛИ!

Вона просто дитина, яка все знає, але все одно тягнеться до сонця намагаючись дотягнутися до його променів; мріє літати, відкусити шматочок місяця, і вірить, що все вічно

Я прийшов до тебе із привітом,розповісти, що сонце встало,що на двадцять сантиметрів,підняло ковдру…

На горі стоїть верблюд, сонце світить в праве око. Обоссы його з розгону, він лоскоту не боятиметься =D

Моє серце буде любити завжди,яку б біль він заподіяв…адже Він Сонце,а сонце можна обгоріти…

Весняне сонце не розтопить лід, але пам’ять про минуле все ще живе…днях втрачений рахунок, але я наперед знаю, що одного разу до мене щастя, все-таки прийде!] (з) [:-}

Сонце встало вище їли, час з*ать, а ми не їли
Статуси про підлість

Дивіться також:  Статуси про сусідів

Весна.Сонце.Радість.Щастя.Посмішка на обличчі.Джинси.Кеди.Пазитиф.Любов.

… “Дорога вставай, тобі до семи. Вибач мене, сонце, за неоглянутий сон, давай, відкривай очі, додивишся потім. Ніч позаду, і тут важливий позитивний настрій. День буде таким, яким ми його зустрінемо з тобою.)))))

Єдине сонце не ділиться на частини! І вічну Землю не можна розділити. Але якщо ти щасливий, то іскорку щастя ти можеш як сонце друзям подарувати!.

Вір, що в небі сонце!Знай, що я не поруч!Біль спалює тіло!Ти – зарази мене життям…

Мрію про зірок в руках, про сонце в стінній шафі, про місяць в подарунковому покете… і про себе у твоєму серці….©

Подаруй їй сонце на День народження! Вийди на вулицю і скажи: “Бачиш сонце?! Дарую!”

А його любов, як сонце взимку – світить, але не гріє…

зробивши перший крок , це вышак, я неможу більше ніяк, сльози і біль, нерви та крик, сонце вогонь ,поміняла свій нік, я іду ,я іду, я так хочу і не хочу ,я не зрозумію і зрозуміла, я не туплю просто слова, вилетів сміх з порожнечі , закрию очі переді мною ти, відкрию і все потемніло навколо, потім білий світ похитнулася і раптом……

Сонце крижаним бути не може, вся справа в відстані, хочеш тепла, підходь ближче…

Приємно бути лялькою в твоєму райдужному світі… – ти мізками рушила… – Коли твої очі кольору мого сонця….

І навіть якщо йде дощ, завтра буде сонце…

Якщо ти прагнеш дівчину яскравіше сонця, то не варто гнатися за місячним світлом, навіть якщо він прекрасний…

Ми помремо – а світу буде все-одно і він буде котитися далі за своїм круглим справах. Взагалі це думки старого маразматика: раніше трава була зеленішою, сонце яскравіше, дівчата красивіші. Це ностальгія по тим часам. Навіть не хочу уподоблятся цим людям. Мій принцип: Що було бачили, що буде побачимо.

Я прийшла до тебе з привітом, розповісти, що сонце встало…

Я відкрию широке вікно…подивлюся на сонце,яке засліпить мене…буду спостерігати за романтичним заходом…за хмарами…в них знайду тисячі малюнків…закрию очі…і стече рівно одна сльозинка…в пам’ять про тебе…

Сонце яскраво світить, звеселяючи пейзаж, коли у шлунку хлюпоче С2Н5ОН…

Катя сонце моє я тебе дуже сильно люблю***

Сонцю плювати, що на ньому плями!

а взимку хотілося сонця…

Вона: “Як ти думаєш, що там?” Він:” Де?” Вона:” Ну там, нагорі – за зірками?!” Він:” Сонце моє, щоночі там тільки…” Вона:”Ми…?” Він:” Там тільки пустота”.

Ловлю ладошкою сніжинку і промінчик сонця я ловлю. Йду і їм я мандаринку, вже дуже сильно їх люблю

Дівчинка-слайди, знахідка-пропажа,Дівчинка-привид, не закохаєшся навіть,Дівчинка-ртуть, через крики sekunde,Дівчинка-кішка, дівчинка-румба.Дівчинка-сонце і дівчинка-зайчик,Дівчинка-прірва і дівчинка-спайка,Дівчинка-шрам і дівча-розлука,Дівчинка-дощ на холодну ніжну руку.Дівчинка-присмак вчорашньої забутої втрати,Дівчинка-пафос і знову «не вірю»

¦Хочу бути сонцем, щоб виглянувши з-за хмар, торкнутися твоєї щоки сонячним промінцем, що дарує тепло свого дотику для тебе…Хочу бути вітром, щоб завжди мати можливість доторкнутись до твоїх губ легким подувом, схожим на ніжний поцілунок…¦

За вікном ллє сильний дощ..В кімнаті так тихо…На душі одна туга і печаль вщухла..А навколо лише тиша …І дивлячись на силуети я побачила тебе в чорно-беломцвете…Я сподобалася тобі ти мені сподобався…І сказав ти в тиші СОНЦЕ Я ПОВЕРНУВСЯ

весь світ бардак, всі баби бляді.а сонце ебанный ліхтар…

Краще влітку біля багаття, ніж взимку на сонці.

Весна і де любов,і сонце?!Я бачу тільки холод на вулиці і в очах людей

Можливо вас зацікавить