Статуси про зарплату

В клубі її кожний знає. Вона кожну ніч безперервно бухає. Батьки в шоці, втратили надію. Їхня зарплата – в клубі. Немає грошей навіть на одяг!

Це не зарплата у нас маленька, а місяці якісь нереально довгі.

Прогнозоване зростання зарплати в рублях мені особисто ні про що не говорить. Щоб бути об’єктивним – треба відразу приводити прогноз курсу долара.

Сьогодні я зробила саме даний добру справу: втратила гаманець з усіма грошима, а значить, зробила комусь подарунок. Та будь ласка, незнайомець!

Кращий статус:
Щоб зберегти оптимістичний погляд на життя, ніколи не варто порівнювати свої здоров’я, дружину і зарплату з чиїми-то ще.

Терпіти не можу займатися марними справами, наприклад, такими як просити підвищення заробітної плати або сперечатися з ДПС.

Хакерами стають програмісти, для яких головне – процес виконання роботи, а не розмір зарплати.

З усіх ігор, які мені доводилося грати, в житті – сама класна графіка, ось тільки складна вона… я от ніяк не можу прокачати рівень зарплати вище 600$.

Прокинувшись вранці після нашої короткої зустрічі, Я серенаду заспіваю тобі! Про те, як шкода, що ти не щовечора. Зарплата, ця пісня про тебе!

Шкода, що погані спогади, на відміну від зарплати, нікуди не зникають.

До зарплати ще 2 тижні, а какати вже нічим.

Сваряться чоловік з дружиною: -щоб ти жив на одну зарплату!!! -Та щоб ти з неї аліменти отримувала!!!

Зарплата, зарплата прийди від Кіндрата, прийди від Якова, прийди від всякого!

Гардеробниця казанського театру просить не залишати в своєму одязі цінні речі, тому що із зарплатою 2000 рублів на місяць вона за себе не відповідає.

Дивіться також:  Статуси про швидкість

О, директор, ти могутній,Ти ганяєш зграї хмар,Змушуєш і в субботуВыходить нас на роботу.Аль відмовиш мені у відповіді?Не бачив десь на светеТы річної зарплати?Я шукаю її… …- Стривай, є на півночі гора, В ній глибока нора, У тій норі на трьох канатах Труну гойдається з злата,

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Можливо вас зацікавить