Статуси про близьких людей

На долю близьких людей найчастіше випадає нелегка роль зберігачів наших брудних секретів.

Найбільше я ненавиджу людей, справи яких суперечать їх словами! Особливо, якщо це ще й близькі рідні. Соромно і боляче від такого споріднення.

Як зрозуміти, що чоловік став вам близький? Якщо ви вже не придивляєтеся один до одного, значить бар’єр зламаний.

Ясніше всього розумієш, наскільки життя жорстока в ті моменти, коли вона розлучає тебе з хорошими і близькими твоєму серцю людьми.

Кращий статус:
Якщо в процесі спілкування з людиною ви несподівано усвідомлюєте, що вже не прагнете розглянути її уважніше, значить ви – близькі по духу люди.

Деякі слова неможливо забути, так само, неможливо пробачити деякі вчинки. Саме тому часто самі близькі люди можуть стати для нас ніким.

З почуття самозбереження в момент, коли вам здається, що по всьому тілу розтікається відчуття любові, згадуйте самі неприємні моменти колишніх романів. Так ви не дозволите людям заподіяти собі біль.

Якщо ти не гнушаешься злословити про близьких тобі людей, будь готовий до того, що вони можуть виявитися куди більш талановитими байкарями.

Близькі люди ніколи не скажуть “як хочеш”. Близькі люди ніколи тебе не відпустять.

Справді близькій людині дякую просто за те, що він такий є.

Бідний ненавидимо буває навіть близькими своїми, а у багатого багато друзів.

Близьких цінують менше, коли вони близько.

Повинен зізнатися, що родичі викликають у мене живу огиду. Відбувається це, мабуть, тому, що неможливо переносити, коли у інших такі ж недоліки, як у тебе.

Все буде добре, поки поруч близькі люди.

Сьогодні в нашій родині з ранку панує повна гармонія: малюк прийняв “Вреднолин”, мама – “Стервозол”, а тато – “Папазол”. Всі щасливі!

Дивіться також:  Статуси коли погано на душі

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Можливо вас зацікавить