Статуси про любов до хлопця на відстані

Нас кілометри розділили… але я вірна своїй любові… один одного ми не забули… примчу, лише поклич…

Вона милується його фотографії в альбомі, радіючи можливістю бачити улюблені очі і рідні риси обличчя… Ну і що, що на відстані))

Мене не зігріває він, адже нас розділило велику відстань і примирення я вже не чекаю, а якщо повернеться, отримає телефоном по голові, за те, що не дзвонив і не просив про прощення…

Для взаємної любові не важливо, яку вона має форму: віртуальну, емоційну і будь-яку іншу – головне, що вона реальна, тоді їй не страшні ніякі відстані.)))

Кращий статус:
Розбіжність у поглядах і характерах, відстань, вікова різниця – не можуть бути причиною розриву відносин. Їх потрібно припиняти тільки при відсутності любові…

Серце б’ється в режимі нон-стоп… немає для нас ні кордонів, ні години… я твій пульс відчуваю в собі… я люблю…і спасибі тобі!

Відстань не може зруйнувати справжню любов.

Без твоїх губ, рук, очей, яскравого гумору і глибокого голосу я просто пропадаю… Ненавиджу ці кілометри між нами так сильно, як люблю тебе… Скороти до мене відстань…

Безперервні сварки вбивають кохання на відстані…

саме гірке стан душі – самотність. найдовша відстань – це те, що пройти не хочеться. самі злі на землі слова – «я не люблю тебе». найстрашніше, коли брехня права, а надія дорівнює нулю. (с)

Під одним небом… у різних містах… з посмішкою в серцях… ми мріємо один про одного…

Я люблю як ти смієшся, я люблю як дивишся на мене, я люблю як ти підходиш, я люблю як ти мене цілуєш, і я хочу щоб ти був завжди поруч!

Так хочеться прокинутися вночі та просто відчути теплоту її рук… биття його серця… відчути його подих….., а він так далеко(((©.

Коли ти мене обняв я зрозуміла,що я стою за кам’яною стіною,коли ти мене поцілував я зрозуміла,що таке ніжність,коли ти поїхав я зрозуміла що таке біль,коли ми на відстані я зрозуміла,що наші почуття сильні!а найголовніше я зрозуміла,що все це називається ЛЮБОВ!

Що б мені не говорили, що б мені не накручували, як би не намагалися, я вірю тільки тобі і твоїм почуттям! Адже ти сказав що будеш чекати, а значить це правда!

Ти знаєш чому так боляче?А знаєш чому ридаю? Люблю тебе і вмираю. . . Навіщо закрила двері різко? Навіщо вбила почуття наші? Напевно буде все інакше. Якщо забуду, що ти значиш. Якщо забуду що любила. Що роки даремно свої вбила. Що між нами відстань І рік перешкод і хотіння, Але все рівно тебе дочекаюся Адже все ж пам’ятаю і тримаюся.

ммм… як же приємно розуміти, що хто то далеко-далеко сидить думає про тебе, любить тебе… так приємно це розуміти

Пам’ятаю перший поцілунок, пам’ятаю перше обійми, пам’ятаю перший погляд, пам’ятаю першу посмішку, все я пам’ятаю, по всьому сумую я, по всьому сумую і люблю тебе!

Не можу хочу поцілувати… ну хоча б просто обійняти… навіть не обійняти це занадто багато… хоча б просто побачити… мені і це буде достатньо… Але ти так далеко зараз…

Сумую, люблю, чекаю, сумую, вірю, знаю!

Чим далі від очей, тим ближче до серця…

і ось ти одна… стоїш біля вікна… і дивишся вперед… як сонце встає… а він десь там… він так далеко… і так самотньо… тобі без нього…

Любов – це коли ти готовий віддати їй все, Просто заради того, щоб зробити їй приємне, Просто для того, щоб вона посміхнулася. Коли ти можеш простити їй все без оглядки. . . Коли тобі з нею не нудно, навіть просто посидіти поруч і помовчати. . . Коли ти розумієш її настрій з погляду, Коли ти просто відчуваєш її навіть на відстань. . .

Ми так далеко один від одного -між нами кілометри, міста, цей чортовий інтернет і екрани моніторів, але я все одно відчуваю тебе, адже між нами невидима нитка, якій не страшні перешкоди і відстані… вона з’єднує два серця — твоє і моє…

І знову я знову перечитую наші смс і згадую як же все починалося! Перше цілу, перше люблю і останнє сумую!

Саме гірке на світлі стан – самотність, найдовше на світлі відстань, яке долати не хочеш, самі злі на світі слова: “Я тебе не люблю”, найстрашніше, якщо неправда-правда, а надія дорівнює нулю!
Цитати про кращій подрузі

Дивіться також:  Цитати про свободу

Він обіймає мене, а я думаю про тебе. Всім серцем люблю тебе, а цілу його. Шалено сумую за тобою, гуляючи з ним за руку. . . Хоча знаю, що все одно я буду тільки з тобою, просто ти зараз далеко. . . Я на час заміняю тебе іншим. . . А всьому виною відстань. . . І все у нас з тобою буде добре. . . Лише б ти ні про що не дізнався. . .

¦ Я довго сплю, бо люблю сни. . . Адже в них ти поруч зі мною, незважаючи на відстань, на час, і на всі мої помилки. . . *люблю* ¦ (з).

Любити – значить відчувати насолоду, коли ти бачиш, відчувати, відчуваєш усіма органами чуття і на якомога ближчій відстані істоту, яку ти любиш і яка може бути, любить і тебе.

… хто небудь спытывал коли небудь це жахливе почуття – любов на відстані?

“Якщо ти любиш когось, то вік, відстань, вага і зростання — це всього лише числа. . . “А ви коли небудь чекали??Була любов на відстані?Здохнути за цей час можна!Ти змінюєшся, він змінюється. Любов майже нереально зберегти

Любов перевіряється відстанню,але буває що відстань мірятися любов’ю…

“я тебе дуже люблю! ти мій самий любий чоловічок!” – пишеш смс найкращому другові, а у відповідь “спасиб”. . . і розумієш, що відстань змінює все. . . і виходить це вже не кращий. . . і навіть не один. . .

він зараз далеко… дуже далеко від мене…(((і от як так можна любити? виявляється можна… я так люблю! і я знаю, що він приїде, і у нас все буде добре)))

Цікаво, скільки зможе витримати наша з нею любов на відстані?

Світ нерівно дихає в очікуванні нашої зустрічі…

Я шукала пісню про кохання а знайшла його. . . але він був так далеко від мене. . . за тисячі кілометрів. . я чекала його, чекала зустрічі з ним. . і через рік він все ж таки приїхав до мене. . . і тепер ми разом. . . так у нас любов на відстані але ні в кого такої любові немає. . ми відчуваємо одне одного крізь тисячі кілометрів. . у нас все як у казці. .

Просто є Любов, а є закоханість. . . Відстань і час заважають закоханості, а Любові не може перешкодити нічого! (с)

Від твоїх слів мені тепло і добре! Хоч ми і в різних країнах, але я відчуваю як ти шепочеш мені на вухо: «Я тебе люблю» – і я забуваю про відстань адже твоє серце завжди поруч зі мною і оберігає мене!

розлука розставання. розумію важко. . . . але для нас двох відстань ніщо. . . . головне любити. любити і довіряти. . . один одного розуміти не втрачати надію

його завжди можна подолати… треба тільки захотіти…

Шо у когось теж стосунки на відстані?? Я думала, що одна така… відгукніться, хто зі мною*

Найдовше на землі відстань, то яке здолати не хочеться. Найстрашніше на землі стан – повна самотність. Самі злі на світі слова: “Я тебе не люблю “. Найгірше, коли брехня права, а надія дорівнює нулю.

Як же важко любити на відстані :`(

А їй завжди не вистачає чоловічої уваги. . . Вона звикла любити тільки на відстані. . . І її ні коли псував дим від сигарет. . . Для неї в житті не замінних немає. . . (с)

Закохані пари щодня бачаться, обнімаються, цілуються, спілкуються! А допомагає нам бачиться Skype, обнімаємося ми в думках, цілуємося в снах, спілкуємося в контакті, але любимо ми серцем і перевіряємо почуття на відстані! І все одно ми разом..

Для любові не важливо відстань. . . . Вона здатна подолати все. . . а я здатна чекати тебе вічно. . . Спасибп, що ти є. . .

Перший крок в любові – це дружба, і останній – теж. А між ними – не пройдену відстань. І щоб подолати її, я даю тобі все життя…

Що б мені не казали, я буду вірити тільки твоїм словам, адже я знаю що ти не вмієш брехати!

Кажуть, відстань руйнує стосунки, а я н зло всім візьму і доведу, що і на расстонии любити можна, якщо в це вірити. . . і чекати
Цитати про дитину

Дивіться також:  Цитати про квітень

Любов на відстані – вигадка чи правда?! чи існує вона?! хто мені може дати відповідь?! а може треба просто розібратися в почуттях?!

Коли люди дивляться на зірки, і вони знаходяться далеко один від одного – то у цей момент вони разом. Давай зустрінемося сьогодні опівночі біля Великої Ведмедиці…

У справжньої любові немає прощедшего часу. . . але є багато перешкод. . . друга з них це “не розуміння”. . . чому друга? тому що перша “відстань” а через нього і все інше. . . це як ланцюг. . . але розірвати я її не можу. . . з однієї простої причини. . . “я люблю. . . “і цим багато що стверджують. . .

У любові найважче-це час очікування. Коли між нами велика відстань, коли не можеш до нього доторкнутися рукою. . Коли просто не можеш впоратися собою. . .

Хоч ми і далеко, хоч ми й сумуємо, хоч ми любимо на відстані, хоч ми чекаємо цих дебільний 10 місяців, але ми знаємо що час йде швидко і ми знову будемо разом!

Любов на відстані завжди живе з тобою. . . . ніколи не мине, поки він далеко. ніколи не помре, поки він живий. мені зараз без нього так не легко, адже він не зі мною, адже він далеко.

Відстань кохання завжди грає величезну роль. І не завжди ця позитивна роль. (с)

Будемо завжди з тобою поруч, але далеко…

Справжня любов – це не та любов, яка здатна стійко перенести тривалі роки розлуки і пережити саме далеке відстань між закоханими, а та, яка з гідністю витримує роки безпосередній близькості.

«милий, дорогий мій… а чи не піти тобі погуляти одному, наприклад на хуй) не далеко і час добре проведеш)))»

Ой, та киньте ви! Не буває кохання “на відстані”. І дружби “на відстані” не буває. Буває тільки відстань між людьми. Вибачте за поганий каламбур. . .

|Вітром залишаться назавжди твої обіцянки. Ти хочеш любити, але любов твоя на відстані.|

Між нами відстань… але ми любимо один одного… і раніше я не уявляла що це так складно… насправді складно(((

Іноді так хочеться взяти плеєр з нескінченною зарядкою, закачати в нього улюблену музику і піти далеко-делеко від людей, від проблем, від усього…

я його люблю, він все одно поруч, в серці, в думках, нехай і не поруч, але ми витримаємо, я знаю. Ніяка відстань не буде перешкодою цим відносинам. Ми сильні.

Кого дратує коли їдеш в автобусі куди-небудь далеко, деякі пасажири починають яйця є, і такий шмон по всьому автобусу!

Для любові не важливо відстань. . . вона здатна здолати все. . . А я здатна чекати тебе вічно. . . спасибі, що ти є.

Любов – це коли чуєш його голос серед натовпу. . . Коли на відстані відчуваєш запах його одеколону. Коли ловиш його погляд на собі. . . Коли в контакті немає моєї і його сторінки, є тільки НАША. . . І вже не важливо, що у нас велика різниця у віці, ми просто щасливі разом. Мені 16, йому 23, ми вже 5 місяців разом і лаялися лише один раз)*

Різні міста, різні люди, але любов така штука що – буде тобі все одно, відстань порівнянно з розлукою, знає будь – любов порівнянна з сукою, але кожен має право на помилку, хоч це буває не часто шипко!

“Якщо ти любиш когось, то вік, відстань, вага і зростання — це всього лише числа. . . “А ви коли небудь чекали??Була любов на відстані?Здохнути за цей час можна!Ти змінюєшся, він змінюється. Любов майже нереально зберегти

А ви знаєте, як боляче любити людину на відстані? Нееет, ви не знаєте! Це дуже складно і боляче!

Мої очі заздрять моєму серцю… бо ТИ в моєму серці, але далеко від очей..

Я знаю ти поруч. Ти грієш мене на відстані поглядом. Любов це ти і я, це два силуети. Я не постійна і ревнива , а він такий вірний і уважний. Але він любить мене такою яка я є.

Справжня любов — це не та любов, яка здатна стійко перенести тривалі роки розлуки і пережити саме далеке відстань між закоханими, а та, яка з гідністю витримує роки безпосередній близькості

Варто лише на мить очі закрити і я бачу лише тебе йде до мене з посмішкою на обличчі!
Цитати про стосунки

Дивіться також:  Цитати про війну

Пишіть, що ваш улюблений живе за 30 км від вас і ревете, що це дуже далеко… А мій живе за 11000 км — то мені що повіситься від відстані?

Мій тато купив собі такий же одеколон, як у мого коханого, який дуже далеко… Люди, знали б ви, як важко щоранку чути ЙОГО запах і розуміти, що це не Він… Сподіваюся, хтось зі мною погодиться…

Бережи любов на відстані…

Коли люди дивляться на зірки, і вони знаходяться далеко один від одного-то у цей момент вони РАЗОМ!!! Давай зустрінемося сьогодні в 22.00 біля Великої Ведмедиці…

Я вірю в кохання на відстані… тому що ти далеко а я тебе люблю..

Любов-це не боляче!це щастя. . головне не плутати любов з підробкою цієї самої любові. . навіть коли між вами відстань, знайте у любові немає перешкод, потрібно всього лише в це вірити і любити до нестями!)

Я не вірила в це… поки на собі не переконалася… люблячі люди відчувають один одного на відстані!!! Це правда!!!

ось і добігають кінця новорічні канікули. . . Я знову поїду до столиці. І ці дні щастя залишаться вже в минулому. Любов на відстань це дуже складно. Але ми витримаємо. Я вірю. . .

Дуже грусно, коли ми стільки часу витрачаємо на пошуки свого ідеалу… не розуміючи, що він десь зовсім поруч. Ми просто звикли дивитися так далеко, що не бачимо, що лежить у нас під носом.

Любов на відстані, як же це боляче. . Коли ти поруч все чудово, хочеться жити, веселитися, сміятися, але це не триває більше тижня. Ти знову їдеш, забираючи з собою частину мене. Як ніби у мене забирають повітря. Поступово починає приходити в норму, в якусь фиговую, але норму. І як тільки все заспокоюється ти повертаєшся. І все починається спочатку…

Любов на відстані не може тривати довго: я на Неві, а ти поки що залишаєшся на Волзі..

саме гірке стан душі – самотність. найдовша відстань – це те, що пройти не хочеться. самі злі на землі слова – «я не люблю тебе». найстрашніше, коли брехня права, а надія дорівнює нулю. (с)

[тільки твоя, готова любити на відстані.]¦.

“Кохання не існує. Це казки!” (с) Бла бла бла. . . Дурниця. Моя любов живе за тисячі кілометрів Відстань. Любити так складно. Але не мені. . . .

Любов -Це тоді, коли чуєш як його серце б’ється на відстані…

І знову це все …. відстань …. але це непомеха істиною і доброї любові!!!

На голос твій я серцем відгукнуся, на вірність вірністю відповім, ти далеко, але я тебе дочекаюся, хоча й багато часу до зустрічі(((

Між нами відстань, що між нами міста. . . Я знаю, у тебе там інша. . . Ти мені брешеш, а я одна. . . Я люблю тебе, ти знаєш, почуттями граєш. . . Набридла мені гра, я хочу забути тебе. . .

відстань – проблема кохання в наш час.

Та ми не побачимося 10 місяців, та ми не обнімемося,да ми поцілуємося, так ми будемо сумувати за один одному, але незабаром я тебе обійму й поцілую і скажу ці слова: «Так, Я Люблю Тебе»

Ми далеко, дуже далеко! І ми зовсім не бачимося! Я хочу до тебе, до твоїх обіймів, до твоїх губ, до твоїх слів! Я буду чекати, я буду вірна лише тобі!

Любов на відстань і правда мізки ебет(

а я люблю тебе… але ти далеко, ну і плювати… адже нам відстань не перешкода… тільки б знати, що тобі це треба…

Коли є Інтернет – відстань не має значення. Любов йде по проводах…

В розлуці – відстань вимірюється не кілометрами, а днями…

ніколи не впутывайтесь у таку тему, як “любов на відстані”. . . це жах просто, перевірено протягом 5 років на власному досвіді

Любов на відстані. Серце на прив’язі… by Цукерочка=)

Відстань один від одного метр. . дивимося один одному в очі. . . хм а вона посміхається мила. . . . боюся сказати слово. . . . . . кохання?

Незважаючи на те, що ти не смной, мені приємно просто тебе любити, нехай і на відстані. Я тепер точно знаю, я вмію любити. . .

Можливо вас зацікавить