Статуси про брата і сестру

Відносини близькі до ідеалу. Сварки, точно подружні чвари; душевні розмови, немов з друзями; бесітесь як підлітки; зворушлива опіка схожа на відносини брата-захисника і турботливою сестри.

Дратує і бісить, коли тебе порівнюють, запитуючи про брата або сестри. Негативний відповідь не заспокоює цікавих, які вважають вас нещирою людиною, приховує уявна спорідненість.

– Мій Брат одружується. – Симпатична наречена, чи як? – Погануля з кривими ногами без талії. Він порошинки постійно з неї здуває! – Чого пильна, не миється?

Настя: «Вася, пограємо в хованки?» Сергійко, прикриваючи очі: «Раз, ховайся, два, три, чотири. Пацани миттю по кутах сховалися скоріше».

Кращий статус:
Знайшла, через двадцять два роки свій щоденник, де рукою сестри написано: «Мама читає в щоденнику потаємні думки, дізнаючись наші секрети». Поруч приписка рукою матері: «це Неправда».

Думка сторонніх мені фіолетово і до лампочки. Братик маленький вважає мене королевою і принцесою. Діти, як відомо, наївні і брехати не навчені.

Ревнощі – рідна, кревна сестра любові і пристрасті. Чорт – брат архангелів.

Рятує від ревнощів факт, коли хлопець твій рідний брат найближчої подруги.

Неприємності прилетять на твою голову, коли в процесі з’ясування стосунків забереш з рук сестри її мобільник. Ураган емоцій може знести башту.

Друга можна порівняти з братом або сестрою, яких обрали самостійно.

З колишнім як брат і сестра… виявляється це можливо)

Я знаю ідеального хлопця! Знаю його адресу і номер телефону! Але найголовніше, що я в будь-який момент можу зателефонувати йому і сказати: – “Я тебе люблю”. А він відповість: – “Я тебе теж сестричка”.

А досі Віриш…віриш…любов…моя молодша сестричка…

Чого стоїть гарна новина, якщо не можна поділитися нею з сестрою?

Дивіться також:  Статуси про мізки

Сторінки: 1 2 3 4 5

Можливо вас зацікавить