Статуси про розбиту любов

Зручне співіснування поступово витісняє любов.

Він постійно робить мені боляче, розбиває любов. І кожен раз клянуся собі – знищу пам’ять про нього, перестану думати, мріяти, хотіти бачити його знову… Але один дзвінок – і моє серце знов б’ється тільки для нього.

Кожен день без тебе перетворюється на катастрофу. Калейдоскоп спогадів, таких обтяжливо-солодких, затягує мене у воронку. Не забути про тебе ніколи…

Давати шанс люблячим серцям, не відчуваючи взаємності, злочин. Краще відразу сказати ні, ніж потім вбити людину відмовою, після того, як він відкриється…

Кращий статус:
Кохання з першого погляду не існує. Просто.. буває… побачиш когось… і обличчя… врізається в пам’ять назавжди. І потім… все життя хочеться витратити на те, щоб кожну секунду провести з цією людиною.

Треба вибирати: або компроміс… або розбита любов.

Багато говорять – кохання не існує. Я вірила – це не про мене… дура!

Любов – наше все. Хто живе без любові – той живе в порожнечі, в непроглядній пітьмі. Коли любов розбивається – сонце зникає… І розчиняється весь світ.

Так ліво коли ти закохуєшся до безумства в хлопця а якась СУКА відбиває його в тебе!!

Я ненавиджу колишнього за те, що він мені зраджував! За те, що він ходив і тр*хался з іншими кажучи що я одна і що любить мене. Ненавиджу таких мужиків!!!

Навіщо цілуєш ти дівчисько? Вона тобі не потрібна…Ти тільки серце їй у осколки…А вона-закохана

навіщо топтати мою любов.її отже майже не стало…

Осінь… Самотність… Дощ крижаними краплями на ще гаряче серце…

Він гарно говорив… Знав, що я хотіла чути, робити, він дав то що мені тоді не вистачало… І він так само красиво пішов… По англійськи… Не прощаючись…

Дивіться також:  Розумні статуси про любов

Я буду самим п’яним гостем на їх весіллі. і буду голосніше всіх кричати “гірко!” адже всередині мені насправді дуже. дуже. гірко..

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Можливо вас зацікавить