Статуси про рибалку

Де ти, моя єдина… захоплюється риболовлею… любляча копати черв’яків… і, звичайно, має свою власну моторний човен. Чекаю від тебе вісточки… і фото човна!

– Дівчата, сьогодні я йду на риболовлю з Олексієм! – Відмінно! Тільки не забудь взяти «Always Black» – Так? А хробаками не обійтися?

Мужик довго чекав, коли клюне… годину… два… А потім дружина, все-таки, захотіла в ванну і відпустила його на рибалку!

Я працюю системним адміністратором, цікавлюся машинами, люблю пити пиво на риболовлі, а ще у мене по всій квартирі розкидані шкарпетки. Дівчатка, скажіть, може я мужик? )))

Кращий статус:
Познайомлюсь з дівчиною, у якої є надувний човен і дике бажання регулярно їздити на рибалку. Параметри: 185*94*41, 2-місна, бензиновий мотор.

Всі чоловічі захоплення – будь то футбол, лазня або риболовля, пов’язує одне – чим далі від дружини вони відбуваються, тим менше їх зміст відповідає назві.

Дзвонить телефон: – добрий день, а Васю можна? – На жаль, сьогодні вночі Вася помер. – Мої співчуття! А на рибалку то він поїде?

Щоб приховати своє пияцтво, повертаючись з риболовлі, п’яний чоловік купив величезного сома. Ось ця свиняча туша і його видала.

Росіяни – єдиний народ, який може поїхати на рибалку, а зловити білочку.

якщо сьогодні я хочу ловити рибу, але у нас немає вудки, не треба кликати мене на рибалку завтра, завтра я буду хотіти вишивати бісером або готувати суші…

Ти морячка я моряк. Ти рибачка, я рибак. Ти на суші, я на море, ти з Максимом я в кулак.

Випивши склянку горілки, рибалка закинув вудку. Зовсім закинув…

Самого великого ляща зловила дружина рибалки Насіння, коли забула розбудити його на рибалку…

Дивіться також:  Статуси про дурнів

– А моя мене дістала вже, візьми мене на рибалку і все тут. – А ти що? – Взяв! І не прогадав. Перший раз приїхав з рибалки чистий, тверезий і з рибою!

Сторінки: 1 2 3 4 5

Можливо вас зацікавить