Блатні цитати

Мені нема про що розмовляти з незнайомими жінками, які розділяють зі мною ліжко!

Щоранку вона починає з викурювання сигарети, потім жадібними ковтками спустошує чашку з міцною кавою і з навіженими думками, знову вливається в життєву круговерть.

Коли на шпильках – високого зросту…. Якщо не виведеш із себе – сама доброта… Щиро люблячи її, ти отримуєш стовідсоткову віддачу…. Якщо не будеш діставати її дурними питаннями, то зрозумієш, що перед тобою-дуже розумна людина.=)))

Проступок пропоную розділити порівну. Згоден віддати тобі більшу частину=))

Цокіт твоїх підборів по бруківці приводить в дію мотор моєї машини: прям руки сверблять переїхати тебе, залишити на твоїй щоці слід від протектора і розмазати в коржик твої понти!!!

Моя квартира знаходиться навпроти кладовищем. Якщо не хочеш стати моїм сусідом навпаки, не рипайся!!

Трохи тіснувато стає в серці по закінченні років і століть, багато місця займає любов і спогади, які прийшли якось і не бажають йти.

Ми покоління, залежне від алкогольних напоїв і наркотичних речовин. Ми зневажаємо понти, і в той же час мріємо про номери класу люкс і шмотках з лейблами. Ми маримо про бентлі, про квартирах і будинках на березі моря. Ми не бажаємо працювати, вважаючи за краще сидіти на батьківських шиях. Ми міняємо зачіски і перекрашиваем по сто разів волосся, наївно вважаючи, що таким чином змінимо життя на краще!

Менше пафосу на обличчях. Це вже перестало бути модним трендом.

Ти бачив свою морду? – Бачив – Хоч ганчіркою прикрий!

Хто не курить і не п’є – рівно дихає, сильно б’є

Будь пацаном вивози за базар!

Спробуй ще знайти таку як я, вдалих пошуків!

Дивіться також:  Цитати про захід

Широка страна родная”, тісно стало тваю мать. Всі , всі спортсмени, нах*й нема кого послати!

Сторінки: 1 2 3 4 5

Можливо вас зацікавить