Статуси про хороших людей

За життя не може бути багато друзів, справжній – один. Всі інші – приятелі, знайомі, просто люди, що оточують тебе в певний момент часу і знаходяться поруч.

Світ не можна ділити на людей хороших і поганих. У будь-якій людині, який би він не був, є дві сторони, одна з них світла, друга темна. Важливо, де ти опинишся, на якій стороні…

Чому все так швидко забувають про хороше? – Бо щастя не залишає шрамів в душі…

Я в глибині душі, дуже глибоко, добре ставлюся до людей… Але був би невимовно радий тому, щоб деякі індивідууми здохли…

Кращий статус:
Хто сказав, що я повинна добре ставитися до людей, що не представляє для мене інтересу, так, всього лише фейс на аватарці, і робити вигляд, що мені приємно?

Наївний несмышленыш… як і раніше вірить в хороше в людях, розчаровуючись і набиваючи гулі, каже, досить, досить! І знову продовжує вірити…

Хороші люди володіють однією поганою рисою – вони йдуть.

Світ здатний змінити хорошої людини, питання – в яку сторону?

З поганим людиною може бути добре ….З хорошим погано…Тому я з тобою … 🙂

Не буває поганих і хороших людей. Всі люди діляться на своїх і чужих. Своїм прощають навіть погане. А чужим не прощають навіть хороше.(с)

Доброта всередині нас!

Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий. Марк Твен

Доброта надає людині сили, якщо йому важко живеться.

Я хочу сказати те, що кожна людина шукає того, з ким йому добре і затишно. І тоді неважливо, який у тебе колір волосся, зріст… Важливо зовсім інше, важливо, яке місце ти займаєш у житті цієї людини!!

Дивіться також:  Статуси про травень

Ми говоримо:”Я нікому не потрібен(потрібна)”, коли ми насправді не потрібні одній-єдиній людині.Ми говоримо:”Я впораюсь”, коли соромимося попросити про допомогу.Ми говоримо:”Ти хороший друг”,коли забуваємо додати”…але тобі не стати для мене кимось більшим”

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8

Можливо вас зацікавить