Статуси про хороших людей

За життя не може бути багато друзів, справжній – один. Всі інші – приятелі, знайомі, просто люди, що оточують тебе в певний момент часу і знаходяться поруч.

Світ не можна ділити на людей хороших і поганих. У будь-якій людині, який би він не був, є дві сторони, одна з них світла, друга темна. Важливо, де ти опинишся, на якій стороні…

Чому все так швидко забувають про хороше? – Бо щастя не залишає шрамів в душі…

Я в глибині душі, дуже глибоко, добре ставлюся до людей… Але був би невимовно радий тому, щоб деякі індивідууми здохли…

Кращий статус:
Хто сказав, що я повинна добре ставитися до людей, що не представляє для мене інтересу, так, всього лише фейс на аватарці, і робити вигляд, що мені приємно?

Наївний несмышленыш… як і раніше вірить в хороше в людях, розчаровуючись і набиваючи гулі, каже, досить, досить! І знову продовжує вірити…

Хороші люди володіють однією поганою рисою – вони йдуть.

Світ здатний змінити хорошої людини, питання – в яку сторону?

З поганим людиною може бути добре ….З хорошим погано…Тому я з тобою … 🙂

Не буває поганих і хороших людей. Всі люди діляться на своїх і чужих. Своїм прощають навіть погане. А чужим не прощають навіть хороше.(с)

Доброта всередині нас!

Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий. Марк Твен

Доброта надає людині сили, якщо йому важко живеться.

Я хочу сказати те, що кожна людина шукає того, з ким йому добре і затишно. І тоді неважливо, який у тебе колір волосся, зріст… Важливо зовсім інше, важливо, яке місце ти займаєш у житті цієї людини!!

Ми говоримо:”Я нікому не потрібен(потрібна)”, коли ми насправді не потрібні одній-єдиній людині.Ми говоримо:”Я впораюсь”, коли соромимося попросити про допомогу.Ми говоримо:”Ти хороший друг”,коли забуваємо додати”…але тобі не стати для мене кимось більшим”

Блін, а чому немає “Мені НЕ подобається” – чого навколо одна доброта?!

Повірте, доброта є у кожної людини. В одних її можна побачити неозброєним оком, а в інших вона прихована під проблемами, образами.. Треба сили, що б її відшукати..

Ніщо так не лякає людину, як раптова доброта.

Бути добрим – благородно. Але показувати іншим, як бути добрим, – ще благородніша, і не так клопітно. Марк Твен

Кажуть, коли любиш людину бажаєш йому саме хороше, навіть якщо він з іншою дівчиною. [ладно нехай він буде щасливий з ким небудь страшніше мене]]]

Всі люди схожі.. Просто жінки з психологічного боку більш синтементальны.. вони ніби чекають, вважають години, хвилини, секунди.. а хлопець, він не буде чекати.. він піде поп’є пиво, добре відпочине з друзями, в той час як ми убиваемся

Я сьогодні сама доброта, я сьогодні нікого не уб’ю ^_^

мені хочеться взяти БАНАЛЬНОГО ЛЮДИНИ за його велику,яка забита банальними і параноїдальними думками,голову і трясти до тих пір, поки звідти не випадуть всі ті хвилини, що я так бездарно на нього витратив відповідаючи на нудно-тьмяні питання типу ПРИВІТ!ЯК СПРАВИ?ЩО РОБИШ?,,,друзі давайте не будемо настільки банальні і проявимо ініціативу в бік красномовства..ДОБРЕ? :)))

-Смішно виглядає той чоловік, який намагається з сумом сміятися і здаватися щасливою.І не бреши що все добре, що хоч ти смієшся, очі в тебе сумні.(Подруга)

Доброта в словах породжує довіру. Доброта в думках покращує відносини. Доброта у вчинках народжує любов.

Не бійтеся бути хорошими.

Ми ніколи не скучам по людині. Запам’ятайте НІКОЛИ!!! ми сумуємо за казці з тим почуттям який він нам подарував. з тих моментів коли нам було добре. ми всі егоїсти…
Статуси про травень

Дивіться також:  Статуси про імена

депресія….мені стараюстя помочі два,ну від сили три людини,які для мене просто друзі….а ті,кого називаю “кращі” просто запитали-що таке? і у відповідь-мм((((……а так ждеш,що саме вони напишуть що все буде добре…а вони мовчать,і їх статус-розважаюсь…а ти сидиш і тихенько вытераеш крапельки сліз зі столу….

Бог створив небо і землю і сказав:”Так буде світло!” І стало так. Він відділив світло від темряви і увидил, що це добре. І сказав Бог:”Нехай збереться вода та з’явиться суша!” І стало так. Він створив людей за образом і подобою своєму, і дав їм… ІНТЕРНЕТ!

Гарною, доброю людиною треба бути, а не здаватися. Алі Апшерони

Іноді Бог хоче, щоб ми зустріли кілька поганих людей, перш, ніж ми зустрінемо хорошого, щоб в кінцевому підсумку, коли ми зустрінемо хорошої людини, ми розуміли, яким великим даром він є для нас…

І не думай, що твоя доброта у хоробрість і силу: якщо ти можеш стати вище гніву, пробачити і полюбити того, хто образив тебе, те ти зробиш краще, що ти міг би зробити людині….

я дуже суперечливий людина..хотіла зустріти гарного хлопця…зустріла..і вже після кількох днів знайомства так захотілося навчити його поганому 😉

Доброту неможливо віддати назавжди – вона обов’язково повертається.

Не бійтеся сказати, що ви відчуваєте до людини…Якщо це взаємно, ви будете разом, якщо ти для нього(її) хороший друг, то ви залишитеся друзями, а якщо пошле, то це чергове уебище у вашому житті. не витрачайте на нього час…?

Неможливо бути хорошим для всіх… І якщо у людини є вороги, то він дійсно чогось варта

Самотність ходить по п’ятах.Впевнена,що у кожного були такі моменти,коли вдень ти відчуваєш повноту спілкування і,здавалося б,що все окей!Так і люди тебе оточують хороші!Але ти приходиш ввечері додому,одна,і починаєш гортати картинки в голові.І розумієш,що це поверхнево,а душа твоя залишилася не зворушена.Що живемо ми поверхневими почуттями радості.А глибини не відчуваємо.

В свою доброту я і не вірю. Але вірю, що інші люди добрі. Так як жити спокійніше.

Може бути, подумалося йому, таких речей, як погані чи хороші друзі, просто не існує, а друзі завжди просто друзі — це ті люди, які стоять поруч пліч-о-пліч з тобою в скрутну хвилину і готові допомогти тобі. Напевно, вони завжди варті того, щоб за них турбувалися і жили заради них, може бути, навіть вмирали за них, якщо в цьому є необхідність. Не хороші друзі. І не погані друзі. Просто ті люди, кого тобі хочеться бачити, хто займає місце в твоєму серці.

Я не бачу нічого ненормального в самоті.Мені добре одній.Люди сильно перебільшують значення їх любові.Вона не завжди так важлива.Те ж відноситься до життя…

Мене мучаает питання про цінності людей,мене в тому числі…Хіба я можу коштувати багато?Адже людей на світі чимало..А скільки я собі дам..ммм 5 рублів-за скляні очі блакитні,10-за сміх,ще п’ять за мої волосся,100-за те, що я жива,і 50-за те,що я не самотня..Разом 170 рублів…Не так і багато..але на ці гроші я можу купити собі мою улюблену білу троянду,яка пахне літом..відмінно

Якщо людині погано,то він ставить три крапки… якщо людині добре,то ставить смайлик 🙂 ,а якщо людина приховує сльози за посмішкою,то…)))

Тільки одна людина з п’яти добре водить машину, і сидить він завжди поруч з водієм

сильна людина-це не той, у кого все погано, а той у кого все добре нисмотря і на що
Статуси привітання з днем народження

Дивіться також:  Статуси про карі очі

Якщо день поганий, він лише швидше закінчується. Прокинься. Посміхнися. І вперед, до людей. Тому що все буде. Все добре буде.

При всіх своїх талантах у тебе все-таки є один суттєвий недолік. Ти хороша людина. Це неприпустимо.(c)

Всі хороші люди померли. Невинність більше не в моді.

Доброта завжди візьме гору над красою. Генріх Гейне

Доброта всесильна, будемо добрішими)

Я сьогодні сама доброта :”Р

Часто люди говорять “Боже, за що мені це все” і думають чому він не дає їм ні яких знаків, мовчить…просто Він не розуміє із за чого ми убиваемся…все добре…

людина, що читає зараз ці рядки, посміхнися, у тебе все добре=)

Пора б уже всім хорошим людям зібратися, поставити всіх поганих людей на коліна і по-звірячому вбити!!

Навіть в самому поганому людині можна знайти щось хороше, якщо ретельно його обшукати

Проти всього можна встояти, але не проти доброти. Ж.-Ж. Руссо

У кожної людини в душі має бути місце для так званого кладовища улюблених людей. Людина йде з твого життя, і ти вже ніяк не згадуєш про нього: ні погано, ні добре. Він мертвий.

Гарний настрій – це доброта і мудрість разом. О. Мередіт

Так просто бути добрим. Потрібно тільки уявити себе на місці іншої людини, перш ніж почати його судити. Марлен Дітріх

-Підеш до мене, купи чє-небудь до чаю. -Добре, я з рулетом! -Як це?! А взимку що?! Люди не можуть срати тільки влітку!!!

Якщо людина хороша, неважливо якого кольору в нього “майбах”…

Хорошої людини повинно бути багато. Виходить, я пиздец яка погана.

Знайомий-людина,якого ми знаємо досить добре,щоб займати у нього гроші,але недостатньо добре,щоб давати йому борг.

Доброта для душі те саме, що здоров’я для тіла: вона непомітна, коли володієш нею, і вона дає успіх у всякій справі. Л. Н. Толстой

Зір людини дуже вибірково — він добре бачить свою біду і погано свою провину. Але варто йому подивитися на інших — і все навпаки

Новий рік добре, а день народження краще. Можна знайомиться з новими людьми і святкувати його кожен місяць=)

Сміх і усмішка – це двері, через яку в нас входить вся людська доброта.

Люди часто не помічають всього того доброго,що з ними відбувається.Але коли трапляється поганий,люди розуміють…як їм було добре…ТОДІ….

Доброта була словом, яке можна було знайти в словниках, але рідко в людських душах.

На гітарі грають тільки хороші люди… Ні, ну ви подумайте, навіщо вона іншим?

Попса – це коли поганій людині добре, аБлюз – це коли хорошій людині погано…

Він дуже добрий… Я так багато бачила розумних, крутих, ділових… Але це все неважливо, якщо доброти немає.

А ви просто цінуйте тих людей,які знаходяться поруч з вами.Коли вам добре і коли погано,коли весело і коли грусно.Завжди,у всі ваші моменти життя.

Я бачила там раннє, статуси в яких говорять погано про Кирила…люди та ви ж самі незначні, якщо не розумієте, що хлопець просто намагається знайти хоч найменшу ниточку, щоб бути поруч зі своєю дівчинкою!!! Підтримайте пацана краще…КИРЮХА ТИ МОЛОДЕЦЬ,а пускають нюні ті хто не здатний зрозуміти ЩО ТАКЕ ЛЮБОВ!!! у тебе все буде добре)))

Не люби нікого і ти будеш подобатись всім. Посилай до біса весь світ, і тобою будуть захоплюватися. Люди не цінують доброго ставлення…..

Звідки стільки ненавитсти і злості в людях? І куди поділися доброта і розуміння.
Статуси про печаль

Дивіться також:  Статуси англійською мовою

Чому, якщо у людини гарний настрій всі думають що він, або обкурився,або у нього поїхав дах?!

Я вважаю, що справжня релігія — це Добре Серце.

Навряд чи хто-небудь закохується в жінку тільки тому, що вона добра, — в іншому випадку матері Терезі довелося б розганяти шанувальників палицею.

Іноді так жахливо добре знати людину… він обіцяв подзвонити. Ти сидиш і телефону і чекаєш його дзвінка, знаючи, що він не подзвонить….

Добре, коли у людей з’являються якісь спільні жарти, які досить складно пояснити сторонній.

Коли життя якогось дуже хорошої людини раптово припиняється, чому то починаєш розуміти що проблема типу “я посварилася з хлопцем” зовсім не проблема..

Погано дружити з протилежною статтю,починаєш звикати до спілкування з ним і втрачаєш контакт із собі подібним.один чоловік сказав мені:”Наська,ти чудовий друг,але бути твоєю половиною я б не наважився. Ти занадто багато знаєш про нас!” ось так буває)

неважливо на якому лексусі, головне чоловіче добрий!!!

І тільки моя бабуся вміє поставити людину з небес на змелю:-Все так добре,моє щастя триває так довго,все так гладко…-Онучка,це затишшя перед бурею!

Доброта – це не дозволяти людям поруч з тобою бути сволотою. Н. Кузнєцова

Зір людини дуже вибірково — він добре бачить свою біду і погано свою провину. Але варто йому подивитися на інших — і все навпаки

Колектив у нас хороший…а люди г**но!

Іноді ми просто не помічаємо тих людей, які завжди поруч і готові дарувати нам багато посмішок і любові. Вони хочуть бути з нами не дивлячись на наші вчинки і зовнішність. Але ми самі ставимо собі палиці в колеса.Ми дивимося на зовсім інших, яким ми паралельні…Але коли приходить час щось змінювати, буває пізно.Ті, добрі люди, йдуть з твого життя, і тоді ти починаєш по-справжньому любити їх.

Багато намагаються прожити життя інших людей. Їхні думки — чужі думки, їх життя — мімікрія, їх пристрасть — цитати. Вміння цитувати добре приховує відсутність власних ідей. (c) Курт Кобейн

Неважливо, що про твоїх друзів кажуть: якщо вони подобаються тобі й тобі з ними добре – значить вони саме ті люди, які повинні бути поруч – без огляду на вік і соціальне положення.

Я якось говорила, люди не змінюються. Однак люди змінюються. Хто живе в самоті тому, що пожертвував своїм особистим щастям заради дитини. Хто-то кожен день обіцяє кинути палити прямо на наступний день, однак знову не робить цього. Від чорного до білого, від яскравих фарб до сірості…Є все: трохи хорошого, трохи поганого…

Коли люди пишуть вам в ICQ і ставлять у кінці речення дужку або смайлик – не бійтеся, все відмінно)Коли люди ставлять у кінці речення знак, знаки питальний або три крапки – не бійтеся, все добре…Коли люди ставлять крапку – не бійтеся, все нормально.Але якщо люди не ставлять у кінці речення нічого…- БІЙТЕСЯ, ви їм байдужі

Доля грає людиною як в Тетріс, крутить його, і крутить тільки для того, щоб в результаті добре вставити.

мені не потрібні люди,які скажуть”все добре!”,мені потрібні ті,хто скаже”все хуево,але я з тобою!”

Вона йде по холодній вулиці, але не відчуває, що озябла. Вона не плаче, не думає про те, скільки заробила, вона в певному душевному заціпенінні —здається, це називається «в трансі». Є люди, які народилися на світ, щоб йти за життя поодинці, це не погано і не добре, це життя.

Можливо вас зацікавить