Статуси про суботу

Кожен із нас може пригадати мудака, який розбудив його раннім суботнім ранком.

Ми стираємо з пам’яті телефону колись дорогі нам номери. Ми ж не маленькі, так і гордість є», але кожну суботу ввечері відбувається підключення «Нетверезого тарифу», оскільки злощасний номер з пам’яті стерти неможливо…

– Нині субота? – Угу. – Тоді поїхали в Загс.

Усвідомлення того, який бардак у тебе в квартирі, з’являється тоді, коли ти намагаєшся привести її в порядок.

Кращий статус:
Всі крутять любов-морква, а в мене тільки й турбота, що домашня з геометрії і хвіст з хімії, який потрібно підтягнути до суботи.

Коли рис начарував трудову тиждень, у відповідь – Бог створив вихідні. Але нечиста і тут відзначилася: робоча субота – це не її витівки?!

– Настає субота. – Зрозуміло, і що? – Давай нап’ємося. – Так ми ж в сварці! – Якщо ми посварилися, це ще не привід скасувати п’янку.

Тільки дорослішаючи, починаєш усвідомлювати, що нічні дискотеки на вихідних і спиртне – це зовсім не «круто». Головне – здоров’я, повноцінний сон і улюблені, рідні близько тебе.

Нині субота, а стан, як на початку робочого тижня рано вранці.

Ну що панове, вихідні закінчуються, підемо завтра на роботу відпочивати?

Немає нічого краще ніж приїхати на роботу і дізнатися, що в тебе вихідний:)

Чим зайняті у свої вихідні люди, які весь тиждень не висипалися? Вони висипаються. А чим зайняті ті, які висипалися? А ось вони свердлять дрилем

Я в ці вихідні буду стервом. Терміново шукаю хлопця з заниженою самооцінкою!

У тисячах очей відшукати ті самі, що почнуть розривати мою зім’ятий душу. А потім малювати їх у сні й мріяти відшукати. Знову і знову. Понеділок. Вівторок. Середовище. Четвер. П’ятниця. Субота. Неділя. Душа в клапті.

Дивіться також:  Статуси про березень

Сторінки: 1 2 3 4 5

Можливо вас зацікавить