Цитати про цілі

Гідне прагнення усього життя – весь час пробувати стати краще, ніж ти є. – Христина Серпня.

Коли випереджаєш інших, нічого дивного, якщо почуєш зле шипіння позаду. Фанні Прапор.

Підібратися до фіналу і виконати завдання повністю – це не одне і те ж. За крок до досягнення мети можна зіткнутися з непереборною перешкодою. Луї Огюст Бланки.

Стрілець випустив стрілу і не потрапив по мішені, знає, що в цьому винен він сам. – Конфуцій.

Не зраджуй своєї мети – в цьому формула успіху. – Бенджамін Франклін.

Мета визначає вектор руху для всіх і для кожного. – Аристотель.

Існування такої великої кількості непотрібних людей обумовлено тим, що вони розпорошуються на безліч речей і справ. – Натаніель Еммонс.

Відсутність мети не спонукає нічого робити, але якщо мета незначна, то нічого дійсно важливого і вагомого не зробиш. – Д. Дідро.

Для блага існує два важливі вимоги. Перше – в будь-якій справі має бути поставлена кінцева мета, до якої потрібно прагнути. Друге – треба знайти кошти для здійснення цієї мети. – Аристотель.

Доля не є справою випадку, це справа вибору; це не те, чого слід чекати, це те, чого слід досягати. – Вільям Дженнінгс Брайан.

Мета розумної людини не прихована за лінією горизонту. – Абуль-Фарадж.

Яскравість і насиченість барв життя – старого, немовля – залежать від її мети. Девід Стар Йорданії.

У кожного є перед очима певна мета,- така мета, яка, принаймні йому самому; здається великої і яка в дійсності така, якщо її визнає великої найглибше переконання, проникновеннейший голос серця… – Маркс К.

Цілі повинні бути ясними, простими і записаними на папері. Якщо вони не записані на папері і їх кожен день переглядаєш — це не цілі. Це побажання. – Роберт Кійосакі, бізнесмен, інвестор, письменник, викладач цитата з його книги Керівництво Багатого Тата по інвестуванню

Дивіться також:  Цитати про хороше життя

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Можливо вас зацікавить