Статуси про зраду коханої людини

На серці черговий шрам від твоєї зради, улюблений. Але можеш не переживати за мене, рана затягнулася, а я знову жива.

Всі чоловіки здатні на зраду. Все окрім мого батька. Він хоча б мене не підводив.

Я знову і знову наступаю на ці граблі зради коханої людини. Добре, що вони в цей раз розбили мої рожеві окуляри приховували брехня і лицемірство оточуючих.

Будьте обережні при вигляді сумніви, переживання і страху. Вони – самими вірними соратниками зради, які приходять трохи раніше за свого супутника.

Кращий статус:
Нерозумно боятися друзів, від них можна чекати тільки зради. Нерозумно боятися ворогів, вони можуть тільки вбити. Бійтеся і обходьте стороною байдужих. Вони і є головна причина мирського зла. Своїм мовчанням і байдужістю роблять більше болю, ніж катаклізми.

Якщо чоловік успішний, значить в цьому йому допомогла жінка своєю любов’ю. Якщо успішна жінка, значить в цьому їй допоміг чоловік своєю зрадою.

Завжди можна пробачити зраду коханого, але чи залишиться ця людина коханим – питання.

Але в одному лише не відступай, На розрив іди, на розлуку, Тільки підлості не прощай І зради не прощай Нікому: ні коханої, ні одного! (с)

Єдине, чого жінки не прощають, це зрада. Якщо відразу встановити правила гри, якими б вони не були, жінки зазвичай їх приймають. Але не терплять, коли правила змінюються по ходу гри. У таких випадках вони стають безжальними.

Зрада – найстрашніша річ у світі, навіть страшніше смерті. Адже смерть вбиває і духовно, і фізично. Зрада ж вбиває тільки духовно і на землі залишається існувати нікому не потрібне тіло без емоцій, і воно вже ніколи не буде довіряти людям.

ти єдина людина,яка знає всі мої слабкості…і напевно саме тому кожне твоє зрада як струмом по оголених нервах…ти просто знаєш, куди бити…і кожен раз перевіряєш: “Ну як,вижила?”
Статуси про красивих дівчат

Дивіться також:  Статуси про розчарування в улюбленому

Мама, роди мене назад! Тільки байдужої худобою, якою буде плювати на все і всіх! Яка не буде відчувати болю! Набридло по кожному страждати, вірити і ловити у відповідь зради!!!

Любов,вона як дружба,щира і часом оманлива буває…чіпатиме до глибини душі,а деколи взагалі вбиває…тому що зрадництво дорогих і близьких для тебе людей дуже жорстока штука…

Зрада – удар, якого не чекаєш.

Ти в царстві болю, даху, зради і гламуру. Ти в Москві товариш.

Коктейль розчарувань: зрада перемішати з зрадою, і все це залити гіркою брехнею.

Дивлюся свої старі фотографії, там такі очі, ще не пізнали болю, зради, і океану сліз. Зітхнувши розумію – щасливе минуле.

Зрада карається в пеклі!!!

у дитинстві мріяла швидше стати дорослою. ця збулася мрія добиває мене тепер кожен день: плітки, зради, самотність, нерозуміння. але знову опинитися дитиною я не мрію. тепер я мрію ВИЖИТИ!!!

Зрада подруги пережити можна! Потрібно лише зрозуміти, що для неї ти не була подругою!

Ми з легкістю долаємо труднощі, ми мужньо переносимо зради і терпимо образи, ми сміємося в обличчя неприємностей і йдемо з гордо піднятою головою, але вибір сукні на вечір часто доводить нас до істерики…

я сильна….я все витримаю..і твоє зрада теж..тільки сильною бути боляче

було зрадою з твого боку-залишити мене наодинці з червнем.

Вона не прощає зради, ненавидить зрада, брехня….І якщо йде один раз, то більше її не повернеш…(с)

Вона завжди казала правду… Ненавиділа брехня… Прощала все, крім зради… Багато разів помилялася в людях, але продовжувала сліпо довіряти..
Статуси про симпатію до хлопця

дуже складно говорити”я тебе люблю” після безлічі зрад,брехні,образ і нульових реакцій.складно говорити”вірю”після того як тебе кидали самі улюблені й дорогі люди, які колись клялися,що ніколи тебе не залишать

Дивіться також:  Статуси про відносини зі змістом

А я буду жити далі, незважаючи на всю біль, обман, зради і розтоптані почуття..Буду!Не тому що мені не боляче, просто тому що Бог і мама з татом дали мені життя не для того щоб я просрала її через твоєї дурості, в житті стільки всього класного!І повір я візьму все!

…ми з легкістю долаємо труднощі, ми мужньо переносимо зради і терпимо образи, ми сміємося в обличчя неприємностей і йдемо з гордо піднятою головою, але вибір сукні на вечір часто доводить нас до істерики…таке от ми покоління.

за цей рік я пережила 3 зради! може вистачить?! Я какби не байдужою стали!!!

Якщо ти виживеш після всієї цієї болі, обманів, зрад…якщо знайдеш у собі сили…то я потисну тобі руку..і до речі! Після всієї цієї болю у тебе з’явиться стоооолько сил для помсти)) Гарантую, але тільки якщо переживеш…

Дорогі друзі! Давайте в честь Нового року пробачимо всіх, на кого ображалися; забудемо образи і зради; приберемся таки, нарешті, в кімнаті А найголовніше, зробимо так, щоб 2010 рік виявився краще за всіх предедущих!) З новим роком!)

іноді не знаєш що краще втратити подругу або пробачити їй її зраду….

У цьому світі я гість непрошенныйОтовсюду тут віє холодомНепотерянный, але заброшенныйЯ один на один з городомСреди підлості і предательстваИ суду на розправу скорогоЕсть приємне обстоятельствоЯ люблю тебе – це здорово

Начебто все добре,але й нічого хорошого немає,сьогодні переконалася ще раз,що скрізь зрада,не можна бути хорошою,добром це не скінчиться,все це так неприємно,допомагає забути все це лише друзі,які поруч,вони заспокоюють мене:-)дякую вам,балбесики мої:-*
Статуси про розлуку

Я віджену тупий біль,що серце ранить наче ніж. Я могла б усе пробачити,але не зрада і брехня!

Дивіться також:  Красиві статуси про стосунки

скрізь обмани та зради… хочу знайти… таку подругу я …щоб ніколи не кинула…і любила щиро і безкорисливо…(с)

Страшно цілувати тебе,і відчувати на губах смак твоєї зради..

Не можна пробачити зраду, вренье і зрада!!!тим більше друзів!

Була готова до зради від будь-якого.Крім себе.

Дивлюся свої старі фотографії, там такі очі, ще не пізнали болю, зради, і океану сліз…з зітханням розумію -Щасливе минуле…(с)

Самотність – це щастя тому, що тоді ми не знаємо брехні, зради, страху втратити кохану людину, ми просто живемо для себе…

Ненавиджу зиму, вона несе в собі зло і зрада, вона холодить душу, не даючи жити далі…

Чим ближче людина, тим болючіше його зрада

панічна депресія.як це?!уявіть,що людина,яку ви забували рік після його зради,але любите досі..ні з того ні з сього пише вам “привіт.не хочеш на вихідних у парку Горького на ковзанах покататися?”…адже у вас там було перше побачення!

зрада – це удар, якого не чекаєш

Ніч…сльози…вода…думки про тебе,зраду…туман…лише б не залишилася там я…

Дивлюся свої старі фотографії, там такі очі, ще не пізнали болю, зради, і океану сліз…з зітханням розумію -Щасливе минуле…(с)

Не бійся друзів-у гіршому випадку вони можуть тебе зрадити. Не бійся ворогів-у гіршому випадку вони можуть тебе вбити. Бійся байдужих-вони не вбивають і не надають, але тільки з їхньої мовчазної згоди існує у світі і зрада, і вбивство. Лабрюйэр

Брехня. Обман. Зрада. Дорослішати -тяжка праця. Ми все бачимо, але не хочемо розуміти.

Можливо вас зацікавить