Цитати про брата

Ввечері мені було не по собі, я уткнулась в плече старшого брата, а він тихо сказав: «Ти мені дуже дорога». Я розревілася. Рідний, не забувай мені говорити такі слова, адже ти мені теж дуже дорогий!

На душі шкребуть кішки. З’являється молодший брат і кладе переді мною льодяник. «Малюк, — кажу я, у мене неприємності, льодяник не допоможе». Через пару хвилин він приносить пляшку віскі і каже: «А це?»

Статус Вконтакті «Двадцять чотири місяці щастя. Люблю». Я нікому не кажу, що люблю свого брата і його дівчинку.

«Що я для тебе значу?» — запитала я брата, коли ми їхали в машині. — «П’явка, — засміявся він, — кров смокчеш, а відліпити і викинути шкода».

Коли ми з братом були маленькі, він мене ображав, і я ревіла, за це брат називав мене плаксою. Я дуже сердилася на нього. Але тепер, завдяки йому, я навчилася приховувати свої почуття.

Дітьми ми з братом частенько сварилися, я ридала, а він казав, що в мене вічно очі на мокрому місці. Ці слова дуже зачіпали мене. І з тих пір ніхто не бачив моїх сліз. Брат, я вдячна тобі за це.

Брат найближча для мене людина на світі.

І все-таки, це круто, коли є старший брат!

Мій брат 5 років тому розлучився з дівчиною, з якою прозустрічався 7 років. Він її запитав: -А яке наше майбутнє? Вона відповіла: -Я вийду заміж за олігарха, а ти будеш працювати на заводі. Тепер мій брат займається своїм бізнесом. А вона досі шукає олігарха.

Мій брат-бабій, завжди змінював дівчатам, і ось у нього чергова, вони вже зустрічаються 2 місяці, він не зрадив їй, я рада за нього, вчора він її кинув, і йому було так погано, адже він зрозумів, що не може без неї. Я щаслива, вони знову разом.

Як же мене бісить молодший брат… Йому все найкраще.

Мій брат вирішує кросворди оО – Що в цьому дивного? – Те, що він їх не в туалеті вирішує.

Пам’ятайте писав що скоро побачу перший раз брата… Так от побачив. Збулася мрія. Були сльози при розставанні. Невідомо коли ще його побачу..

А у мене є брат. І в дитинстві, коли ми сварилися і я починала плакати, він дражнив мене ревою і т. д. Тоді мені було дуже прикро… Зате я навчилася приховувати свої сльози… Спасибі йому…

У мене класний брат на світі… Поговорили по душах. Він старший за мене на 11-ть років – двоюрідний… загалом розповів життя, показав, де не треба тупити, обожнюю його, це сердечко йому.

Сидять в кімнаті два брата. Телефонний дзвінок. Один з братів бере трубку: — Вася, це тебе. — Брат, якщо це Маша, Ліза або Наташа, то мене немає, а якщо це Катя або Марина, то я візьму. — Це венеролог…

ви брати? – ні, близнюки. а що, близнюки, не брати? – не завжди. ми, наприклад, сестри…

Сиджу засмучена, підходить дрібний брат, суне цукерку, я йому кажу: “Діма в мене дорослі проблеми і цим їх не вирішити. “Через 5 хвилин приходить з пляшкою мартіні і питає: “А чи так?”

А мій брат скоро одружитися! -Ну наречена хоч красива? -Неа дуже страшна, але він з неї пилинки здуває! -Фу, вона ще й пильна!

Брат мого брата – мій брат! 🙂

Зараз так порожньо на душі. Брат в армії поїхав. Так самотньо. А ти сидиш і чекаєш, за звичкою, коли ж він з універу прийде.

А у мене скоро брат з армії повернеться!

Через 44 дні брат прийде з армії. Оновлено 31 день тому, відриваюся останні дні.

Ось ми живемо з братом душа в душу, кулак в око, п’ятою в лоб.

Хто брата чіпатиме — завалю!

Прикольно, коли йду з братом, який старший за мене на 10 років, а його беруть не за хлопця навіть, а за папу! Або я виглядаю недолітком, або він хр*ново зберігся…
Цитати про освіту

Дивіться також:  Цитати про образу

Ппц… дожилися. Вчимо старшого брата їздити за кермом)

Зараз братик сказав мені: “У тебе картопля в очах, а в мене небо.” 15 хвилин сиділа і думала, поки він мені не пояснив, що це про колір очей.

Ми шукаємо Петрова Івана Миколайовича. – Так це ж мій брат близнюк. – Описати зовнішність зможете?

Розмовляють двоє малят. Один з них запитує. Олег: “Скільки років твоєму брату”? Вітя: “Рік.” – Дивно. Моєму щеняті теж рік, але він ходить у два рази краще твого брата. – Що тут дивного, у твого ж чотири ноги?!

Я знаю ідеального хлопця! Знаю його адресу і номер телефону! Але найголовніше, що я в будь-який момент можу зателефонувати йому і сказати: – “Я тебе люблю”. А він відповість: – “Я тебе теж сестричка”.

Мені мама сказала, що у мене є двоюрідний братик… Йому повинно виповниться 7 років 11 травня… Моя тітка віддала його в дитбудинок… Так не можна! Я розумію, що в душі закипає ненависть до неї…

– Синку, вітаю! У тебе буде сестричка! – Так, я не зрозумів! Що ви зробили з моїм братиком?!

Мій 5-річний братик сказав, що коли виросте буде президентом, і купить мені бентлі. круто правда ;)ось тепер чекаю. . .

-Ти на балалайці грати вмієш? -Ні. -А твій брат? -Так. -Що так? -Теж не вміє. 🙂

Зараз так порожньо на душі. Брат в армії поїхав. Так самотньо. А ти сидиш і чекаєш, за звичкою, коли ж він з універу прийде.

У дитинстві мені батьки не дозволяли довго сидіти за компом, тато відвіз на роботу кабель від монітора. Ми з братом купили новий. Грали по черзі, один у вікно стріляв предків, другий грав, а вентилятор дув на монітор, щоб він не нагрівався, т. к. мама перевіряла.

Добре коли твій хлопець це брат твоєї кращої подруги…

Справжній друг на питання підеш гуляти? Відповість: “Звичайно братик!”

Мене брат дістав вже, весь час наспівує: – Секс і віскі, кокс карибський, манять сиськи, свіжа редиска.

Вітайте! У мене в 16.14 братик народився. Ще одним величезним сенсом життя стало більше.

У дитинстві мріяла про старшого брата, а доглядала за молодшим.

Мені по*рать, що говорять навколо! Мій молодший братик каже, що я найкраща, а діти, як відомо, не брешуть!

Мені цікаво, звідки мій молодший брат (7 років) знає, що таке секс?

Сидиш в туалеті думаєш про великого. І тут стук в двері, малої каже: – Ігор я какати хочу. І от блін що мені після цього робити?

Ніколи брата не кину, тому що він хороший!

І все-таки, це круто, коли є старший брат!

З радісним криком “Дивись які цукерки мені Настя купила!!!” молодший братик вихопив з моєї сумки новенькі презервативи і побіг до батьків.

Посварився з дівчиною… приходжу додому… настрою ніякого… молодший братик (6 років) підходить і запитує: “ну че, не дала чи що?” О_О…знає як підняти настрій

-А мій брат скоро одружитися! -Ну наречена хоч красива? -Не дуже страшна, але він з неї пилинки здуває! -Фу, вона ще й пильна!

Сьогодні дивилася з братиком мультик Блакитний щеня. Після пісні “Ах навіщо я голубий” це диво видало: “Блін, вже й собаку під гея заклали!”

Ех, я пам’ятаю як мій маленький брат під стіл ходив… А я потім прибирала!

Брат в дитинстві багато бив по голові – я виросла блондинкою.

Стоять дівчатка, стоять осторонь. Ніхто не йде танцювати, тому що вони в Дагестані і за кожною з них дивиться брат… )

Мені по*рать, що говорять навколо! Мій молодший братик каже, що я найкраща, а діти, як відомо, не брешуть!

Приїхала в гості до свого двоюрідного братика.. Йому 6 років.. Бачимося раз на пів року… Він мене намагається завалити на диван.. Я піддалася… На що він мені сказав: Ну що, покуштувала сили богатирської?! Обожнюю його…

Ну зрозумій, він мені брат, навіщо до нього ревнувати?

Стоять дівчатка, стоять осторонь. Ніхто не йде танцювати, тому що вони в Дагестані і за кожною з них дивиться брат… )
Цитати про ніч

Дивіться також:  Цитати про каву

Його брат сказав, що я краще його колишньої… Приємно. )

Боже, як я люблю свого старшого брата!

Вчора принесли братика з пологового будинку, він такий маленький… А ВЖЕ СЦУКО ПОГЛЯДАЄ НА МІЙ КОМП’ЮТЕР…

Є друзі, яких ми називаємо братами, є брати, яких ми ніколи не зможемо назвати друзями…

Нарешті навчила молодшого братика змивати за собою! Ще трохи і він буде вимикати за собою світло!

Коли мій брат будинку, це видно, що він удома. Скрізь мотлох і немитий посуд. А коли я вдома, то це чути, що я вдома!

Проміння любові вже не світять. Ти просто доріг їй, як молодший брат…

Нарешті навчила молодшого братика змивати за собою! Ще трохи і він буде вимикати за собою світло!

Моя найзаповітніша мрія – мати рідного старшого брата, але як же прикро усвідомлювати те, що ця мрія ніколи не здійсниться…

Брат (5років) :треба називати речі своїми іменами! Що за товарняк? Коли поїзд приходить-він приходняк! Коли відходить-відхідник!

Заборонений плід чуєш, брате, в руки не бери. Подумай про сім’ю, подумай про здоров’я… Не треба, брат, чуєш, свою не губи. Не залишайся у рідних на щоках сіллю…

Сьогодні з ранку, нам з братом захотілося сходити в МакДональдз, так от я прогуляла інститут, він – роботу, а потім пішли ще в цирк. Мені-20, 28, люблю його)

Стою з дрібним братом біля каси в супермаркеті з прокладками, він мені: “Це щоб не сикаться ночами, так? Може і мені купиш? А то лінь вставати вночі.” Вся чергу ржала.

Молодший брат прихід вчора зі школи: “Ще 5 років”… Я: “І 6 років у інституті”. – О ні! – О так.

Молодший брат почудив. 🙂 Кажу йому: “Міша, жадібним бути не добре!” Він: “Кому не гаразд? Мені подобається.” 🙂

Обожнюю свого старшого братика, хоч і бачимося дуже рідко. Але я розумію, що все життя могла б провести тримаючи його за руку.

По телевізору реклама: “Ми одягаємося у “Сніговій королеві” А ви?” Братик,не відриваючись від розмальовки: “У коридорі!”

Мій старший брат найкращий! Люблю його шалено! Він завжди мене зрозуміє, після його слів плакати від щастя хочеться.

Зараз так порожньо на душі. Брат в армії поїхав. Так самотньо. А ти сидешь і чекаєш, за звичкою, коли ж він з універу прийде.

Нехай мені доведеться виносити його брудні пелюшки, прийде час і він винесе чиюсь щелепу за рідного брата! Брат, ти народився 23 дні тому, я готовий будь-якого порвати на шматки за тебе вже 9 місяців і 23 дні! 17 років-це не різниця для нас з тобою!

Добре коли твій хлопець це брат твоєї кращої подруги…

Сидимо з молодшим братом дивимося фільм. Там починають целоватся хлопець і дівчина, брат сидить в шоці і запитує : “Навіщо він її їсть?”

Запитав у молодшого брата, ким він хоче стати. Була відповідь: “Нуу.. Листоношею, можна сантехніком, або рознощиком піци”. Блін, по ходу він знайшов у мене коробку з забороненими дисками.

Ми з моїм братом, як дві краплі схожі, хоча різниця між нами три роки!!!

У мене не брат, а суцільне палево… Приходимо ми з гулянки в 8 ранку. Мама: “Ой! Хлопців ви що це, куди ходили вже?” Брат не роздумуючи: “Так не ма! Ми тільки прийшли”…

Ура! Через 11 днів прийде брат з армії… Люблю його і чекаю.

Купається братик (4 роки) в басейні, а в плавки до нього повітря потрапив. Він каже: “Мам, у мене здається попа з пі*иськой надулися”…

Дожили… Мій молодший брат вчить мене, як розводити мужиків з*кс…

Мені тут недавно молодший брат (8 років) каже: “Ну буфера у тебе в принципі нормальні…” Я як стояла, так і впала!

Мені посрати, що говорять навколо! Мій молодший братик каже, що я найкраща, а діти, як відомо, не брешуть!

Мій “турботливий” братик, в моєму контакті поставив статус: “Я ВАГІТНА!” – повідомлення на стіні зросли вдвічі
Цитати із Війна і мир

Дивіться також:  Цитати про російською мовою

Коли моєму братові було 5, він хотів на мені одружитися, а тепер, коли йому 9 говорить, що очей з мого нареченого не спустить, щоб я була щаслива.

Брат в дитинстві багато бив по голові – я виросла блондинкою.

Люблю свого братика?

Я дуже люблю тебе-ти був мені найкращим другом і самим приголомшливим братом… І я досі шкодую про те, що коли ти був живий, я тобі цього так і не сказала. Сподіваюся зараз і практично кожну ніч-ти це чуєш… Люблю…

Нехай мені доведеться виносити його брудні пелюшки, прийде час і він винесе чиюсь щелепу за рідного брата! Брат, ти народився 23 дні тому, я готовий будь-якого порвати на шматки за тебе вже 9 місяців і 23 дні! 17 років-це не різниця для нас з тобою!

Є один хлопець, він найкращий! Це мій братик! Хоч він і зараз в армії, але я його дуже люблю і страшенно скучила, скоро побачимося дорогий!

Дрібний братик знайшов у мами прокладки, перелічив їх і з розумним виглядом їй повідомив: “Памперсів тобі до середовища вистачить”

– Сестра, а що далі, місяць або твоя школа? – Братик, соромно в твоєму віці таку дурницю питати! Підійди до вікна. Місяць бачиш? – Так, ось вона! – А мою школу? – Не-а… – Ось і роби висновки!

Мені цікаво, звідки мій молодший брат (7 років) знає, що таке секс?

Дуже дуже тяжко чекати коханого з армії… Навіть якщо це брат…

Мій брат купив собі туалетну воду як у мого колишнього. Тепер я бользуюсь туалетною водою брата.

Миготять дати – відчуваю себе нормально, зі мною брати, за нами правда…

Йдемо з братом на річку через ліс. Запитує: “А у вас є маніяки?” Я: “Ні, а що?” Він: “Тоді я буду першим”.

Завжди мріяла про старшого брата. )

Послухала пісню про брата і знову розплакалася… А тепер ось пишу сюди, тому що не можу сказати тобі, як сильно я тебе люблю… Тебе ж вже цілих півтора року немає з нами… А я все одно плачу і все одно люблю…

Братика забирають в армію… Прикро. Спочатку плакала, знаю, що прийде через рік і все буде як раніше, але в душі, твориться щось жахливе.

Є у мене молодший брат Пашка (9 років). Мама: “У Пашки завтра в школі збори. Сходиш?” Я: “Не піду.. Не хочу червоніти і ганьбитися за її оцінки.. Мама: “Він відмінник, краща успішність у класі!” Я: “Тим більше”.

Розмова з братом: – Я худну… – Навіщо? – Я товста. – Слухай,ти в ванну поміщаєшся? – Так, а що? – От якщо б не поміщалася, тоді худни на здоров’я! А зараз їж суп, – кажу!

А мій брат скоро одружитися! – Ну наречена хоч красива? – Неа дуже страшна, але він з неї пилинки здуває! -Фу, вона ще й пильна!

Є друзі, яких ми називаємо братами, є брати, яких ми ніколи не зможемо назвати друзями…

Сиджу я за компом, до мене підходить батько й каже пошепки: “Че ти розкидати свої речі?” І простягає презерватив. Я: “Це не мій!” Після цього підходить до мене молодший брат: “Ти тут презик випадково не знаходив”? (Братові 12 років, я в шоці).

Все віддам, аби братик був щасливий.

І все-таки, це круто, коли є старший брат! by Марія

Мій брат вирішує кросворди оО -Що в цьому дивного? – Те, що він їх не в туалеті вирішує.

Сиджу засмучена, підходить дрібний брат, суне цукерку, я йому кажу: “Діма в мене дорослі проблеми і цим їх не вирішити.” Через 5 хвилин приходить з пляшкою мартіні і запитує: “А так?”.

Коли мій брат будинку, це видно, що він удома. Скрізь мотлох і немитий посуд. А коли я вдома, то це чути, що я вдома! 🙂

Так погано, коли дорослішають брати і починають жити окремо… З ким же тепер сперечатися на рахунок миття посуду?

Можливо вас зацікавить