Цитати про брата

Ввечері мені було не по собі, я уткнулась в плече старшого брата, а він тихо сказав: «Ти мені дуже дорога». Я розревілася. Рідний, не забувай мені говорити такі слова, адже ти мені теж дуже дорогий!

На душі шкребуть кішки. З’являється молодший брат і кладе переді мною льодяник. «Малюк, — кажу я, у мене неприємності, льодяник не допоможе». Через пару хвилин він приносить пляшку віскі і каже: «А це?»

Статус Вконтакті «Двадцять чотири місяці щастя. Люблю». Я нікому не кажу, що люблю свого брата і його дівчинку.

«Що я для тебе значу?» — запитала я брата, коли ми їхали в машині. — «П’явка, — засміявся він, — кров смокчеш, а відліпити і викинути шкода».

Коли ми з братом були маленькі, він мене ображав, і я ревіла, за це брат називав мене плаксою. Я дуже сердилася на нього. Але тепер, завдяки йому, я навчилася приховувати свої почуття.

Дітьми ми з братом частенько сварилися, я ридала, а він казав, що в мене вічно очі на мокрому місці. Ці слова дуже зачіпали мене. І з тих пір ніхто не бачив моїх сліз. Брат, я вдячна тобі за це.

Брат найближча для мене людина на світі.

І все-таки, це круто, коли є старший брат!

Мій брат 5 років тому розлучився з дівчиною, з якою прозустрічався 7 років. Він її запитав: -А яке наше майбутнє? Вона відповіла: -Я вийду заміж за олігарха, а ти будеш працювати на заводі. Тепер мій брат займається своїм бізнесом. А вона досі шукає олігарха.

Мій брат-бабій, завжди змінював дівчатам, і ось у нього чергова, вони вже зустрічаються 2 місяці, він не зрадив їй, я рада за нього, вчора він її кинув, і йому було так погано, адже він зрозумів, що не може без неї. Я щаслива, вони знову разом.

Дивіться також:  Цікаві цитати та вислови

Як же мене бісить молодший брат… Йому все найкраще.

Мій брат вирішує кросворди оО – Що в цьому дивного? – Те, що він їх не в туалеті вирішує.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Можливо вас зацікавить