Статуси про помилки в житті

Люди з-за нісенітниці, дрібниці страждають, перекреслюючи долю єдиною малесенькій помилкою, невидимою навіть у мікроскоп. Я щаслива, що живу, що вмію дихати, радіти, посміхатися, іноді сплакнувши, спостерігаючи красу світобудови і його нескінченність.

Стимулами до прогресу, як не парадоксально, і нині є лінь, образа і помилки.

Настане завтра, тоді сьогоднішні ляпи і виправляться помилки незабаром.

Хто він був – розсудить час. Гіршим або кращим – не ясно. Якщо на помилках в житті відбувається вчення, то вдала моя помилка – це він. Провал з гучним тріском – яскравий, але улюблений.

Кращий статус:
Помилки прирівнюються до знаків пунктуації, щоб з’явився сенс не тільки в написаних рядках, але в долі.

Життя складається з привілеїв, якими є помилки, максималізм, помилки в житті, нещастя і багато інші пороки. В потойбічному світі привілеї відсутні.

Знайомимося, зустрічаємося, закохуємося, помиляємося. Життя елементарна, коли вже радісно від того, що тебе улюблений тримає за руку.

Я слабка духом і нервами – тікаю від скандалів, холоду, докорів, забиваюся в свою шкаралупу і пережидаю критичний період наодинці, щоб не чути докорів в некомпетентності і неохайності.

Люди в житті часто роблять помилки, Лише так довго будували, всі плани ламають, Розбивають дитячі мрії на осолки, остаточно збиваються з пантелику, і тоді всі хто хто був поруч відвернутися, надеящься що це сон намагаєшся прокинутися, з болем у серці від помилок важко житьь, і лише тільки мама зможе все тобі пробачити…

не плач, дитинко… ну розлучилися, і що? люди живуть разом за 35 років і розходяться. що таке 3 роки? нічого. проаналізуй власні помилки і спробуй побудувати своє життя з чистого аркуша.

Чому батьки часто втручаються в наше життя? Адже ми теж маємо право на помилки… і ми вчимося саме на своїх… хочеться щоб вони навчилися нам довіряти… –

Тільки людина, яка йде вперед не дивлячись на труднощі і іноді роблячи помилки, знайде правильний світло в життя.

Ми все життя прагнемо до ідеалів, але лише досягнувши найвищої точки виконання наших бажань , розуміємо, що з самого початку нам було потрібно зовсім небагато, щоб бути щасливими. Сумно думати про те, що людина ніколи не зрозуміє цього не зробивши помилки…

-вибач, я був неправий. -знаю. у своєму житті Я помилилася тільки один раз, коли зустрілася з тобою очима. ©

Найбільша помилка, яку ми допускаємо в своєму житті, – це віра в те, що кажуть про нас інші люди.

якщо мені ще хоч раз в житті надасться шанс зустрітися з тобою, я клянуся, що не повторю своєї колишньої помилки… я тебе НЕ ВІДПУЩУ!!!

Я зрозумів, що ніщо не врятує, зрештою, життя на землі, крім віри в саму життя, в її силу зцілення, в її здатність пережити наші помилки і вітати нас, коли ми навчимося наші помилки виправляти. MJ

Всього одна помилка у твоєму житті може зробити все твоє життя помилкою…

Дорогий Дідусь мороз, хочу щоб в цей Новий Рік мені подзвонив невідомий номер, помилився… але щоб так помилився, щоб прям на все життя!!!

Помилки — це знаки пунктуації життя, без яких, як і в тексті, не буде сенсу.

Навіть якщо це буде моя найстрашніша помилка в житті…зате вона буде МОЯ!!!

Ми маємо право на помилки. Ми чекаємо ласки, коли нам погано або коли ми помиляємося у виборі шляху. Ми повинні вміти подумати і про себе. Життя непередбачуване. Вона вимагає від нас самостійності. У нас захоплює дух, нас переповнюють страхи, ми бредемо в пітьмі…
Грамотні статуси

Дивіться також:  Нові статуси про щастя

милий запам’ятай… ти ніколи не знайдеш таку глупышку як я!!! яка буде прощати тобі все!!!я ангел… а ти найбільша помилка в моєму житті… я не один раз лохонулась з тобою… але більше цього не буде… я не люблю тебе… Я ВІЛЬНА!!!=))

Пограй зі мною ще подруга життя подруга біль. Я помилився в годину, коли я ділив своє життя на нуль.

Дивлюся фільм під назвою “моє життя”. Переглянув кілька разів, але все ж не знайшов помилки в сценарії, з-за якої ми розлучилися.

У нас були такі мрії:сім’я, діти, щасливе життя без сварок і образ! Але все закінчилось в один момент, з-за твоєї дурної помилки! Навіщо все це було???

прочитала статус-“Прошу вас дівчата.. Ніколи не слухайте поради своїх подруг стосуються вашого особистого життя… Чуєте. ?? Ніколи.. !!” дитинко, а тобі не здається що у тебе своя голова на плечах є? і на подругу свої помилки звалювати як мінімум не гарно!!!

Не бійтеся робити помилки, спотикатися і падати, найчастіше найбільшу нагороду приносить те, що найбільше нас лякає. Може ви досягнете всього, чого хочете, а може навіть більше, ніж уявляли собі. Хто знає, куди приведе вас життя, шлях довгий, і в результаті сама подорож і є мета.

Найгірша помилка, яку можна зробити в житті – весь час боятися зробити помилку…

Помилки — це знаки пунктуації життя, без яких, як і в тексті, не буде сенсу.

Ніхто мені не допоможе…Не допоможе виправити ті помилки,які я зробила у своєму житті…

такі помилки не забуваються. Вони стають самими значними і “ностальгічними” в нашому житті. Люди-помилки

Найбільша помилка в житті, яку Ви можете допустити, – це перебування в постійному страху перед можливістю зробити помилку.

Лист-життя, олівцем ми робимо вчинки, намагаємося стерти м’яким ластиком помилки, але завжди потрібно перевірити якість гумки щоб не зробити бруду на аркуші.. (с)

Помилки — це знаки пунктуації життя, без яких, як і в тексті, не буде сенсу.

життя-це робота над помилками, але є помилки, які неможливо виправити, вони міцно осідають в душі у людини, якій ти зробив боляче… !!!

Найбільша помилка в житті, яку ви можете допустити – це перебування в постійному страху перед можливістю зробити помилку. (Е. Грін)

життя-хороший вчитель…але вона дорого бере за свої помилки..

А вона навчилась мовчати про те, що у неї в душі, тому що це нікого не хвилює. Може, звичайно, це і найбільша помилка в її житті. Але вона навчилася. (

Ти можеш більше, лише повір в себе. Ти повір у сили поглинути себе не дай негативу. Ти в прямому ефірі життя, хоч і були помилки.

Найбільша помилка-це зробити сенсом свого життя життя іншої людини. (с)

Велика частина нашого життя йде на помилки і погані вчинки-значна частина протікає в бездіяльності, в тому, що ми робимо не те що треба…

Ось зустрічаєшся з хлопцем довгий час, начебто все добре… а потім в твоєму житті з’являється хлопець-мрія… і ти не знаєш що робити((( боїшся зробити вибір( а я зробила і помилилася( тепер одна…

Починаючи життя з чистого аркуша, користуйтеся простим олівцем і гумкою… Ну знаєте, щоб як у школі, у разі чого, можна було б виправити помилки без особливих зусиль.
Красиві статуси про жінок

Дивіться також:  Статус дякую за привітання

Хочу повернути час назад, прожити його заново… І зробити все. що зробила, не змінюючи нічого, але повторювати старі помилки. Тільки після них я навчилася жити… Але головною моєю помилкою стіл ТИ:спочатку подарував своєю любов’ю мені життя, а потім знову забрав її в мене, подразнивши як маленьке дитя!

життя як картковий будиночок…найменша помилка…і все зруйновано…

Найрозумніше в житті – все-таки смерть, бо тільки вона виправляє всі помилки і дурості життя (с. ) В. О. Ключевський

всі найголовніші помилки в житті починаються зі слів: “так буде краще…))

Напевно було б смішно якби не було так сумно. Минуле пішло але без тебе тепер якось порожньо. Подаруй мені погляд і закохану посмішку. Я люблю. Без тебе моє життя-помилка.

– Найбільша помилка у житті пятикурсника – це втратити заліковку! – А найбільша помилка в житті першокурсника – це підійти до пятикурснику і запитати: “А покажи заліковку?”

Якщо ви знайшли людину і помилилися в ньому… не нао засмутяться… і не бійтеся разочароватся знову… таке життя .. ви зустрінете свою людину але просто це має відбутися не зараз..

Найкраща школа – це життя, кращий учитель – це помилка, найкраща освіта-це досвід!

Хлопчик, тусуйся 😉 Коли мені здавалося що ти мені потрібен я була в депресії) Я помилилася в тобі, як і в десятках інших, які вже за межами мого життя) Ти там же)

помилка першої хвилини залишає слід на все життя…

Він був найгірший людина в моєму житті. Або кращий, я поки не знаю. Якщо вірно, що треба вчитися на своїх помилках, то він — моя найкраща помилка. Він — мій найяскравіший і найбільш улюблений провал.

Як приємно усвідомлювати, що якщо ти помилка в чиємусь житті, то все-таки краща .

У житті трапляються помилки. У деяких навіть є імена.

Люди в житті часто роблять помилки, Світ, що довго будували в секунду ламають. Розбивають дитячі мрії на осколки, Остаточно збиваються з пантелику. І коли, всі, хто був поруч, відвернуться Сподіваєшся, що це сон, намагаючись прокинутися. З болем у серці від помилок важко жити І лише тільки мама зможе все тобі пробачити…

І все-таки ти помилилася, сказавши, що мені буде боляче, коли він зникне з мого життя, Я просто за ним сумую…

Помилково було б вважати, що цей день – помилка. Це всього лише підсумок численних помилок. Я заново дивлюся на минуле, ніби шукаю шлюб, щоб усунути його. Але це життя, чорт візьми, не години, не комп’ютер, не мобільник, які можна полагодити. It’s my fucking life.

Помилка в житті — це такий проступок, який не доставив задоволення.

Він був найгірший людина в моєму житті. Або кращий, я поки не знаю. Якщо вірно, що треба вчитися на своїх помилках, то він — моя найкраща помилка. Він — мій найяскравіший і найбільш улюблений провал.

це МОЄ життя і МОЇ помилки..сама розберуся…без вас!

ось як буває, помилився один раз, проходить час, і ти розумієш, що якщо б не помилка, яку ти вважав дрібницею, твоє життя було б зовсім іншою…

Помилки завжди будуть частиною нашого життя, навіщо ж втрачати час на штурхання себе за гріхи минулого.

боляче ніколи тебе кинув хлопець боляче це коли твоя мама плаче… сльози матері найбільша помилка в нашому житті… друзі не змушуйте своїх матерів ранять сльози з-за вас…
Статуси про суботу

Дивіться також:  Статуси про армію

А як би я хотіла повернути все назад, виправити ті помилки, які вже залишаться в моєму житті назавжди!

вона навчилась мовчати про те, що у неї в душі, тому що це нікого не хвилює. може, звичайно, це і найбільша помилка в її житті. але вона навчилася.

життя-хороший вчитель,але вона занадто доого бере за свої помилки..

Якщо ви відчуваєте, що не зробили в житті жодної помилки, це означає, що за своє життя, ви не випробували нічого нового.

Може , звичайно , це і найбільша помилка в моєму житті. Але я навчилася…

Май на увазі: що б ти не робив, помилки завжди будуть частиною твого життя. Тому не втрачай часу, штовхаючи і проклинаючи себе за гріхи минулого.

Помилки — це знаки пунктуації життя, без яких, як і в тексті, не буде сенсу.

Парою ми все життя помиляємося..(с)

Якщо нижній ґудзик сорочки застебнути неправильно, то і всі інші будуть застебнуті неправильно. У житті буває багато помилок, які самі по собі не помилки, а наслідки першої гудзики, застебнутій неправильно.

І кожен день, прокручуючи минулий день перед сном і виправляючи помилки, робить своє життя ідеальної…

Життя-хороший вчитель…але вона дорога бере за твої помилки..

Ми всі робимо 2 помилки в житті: це ховаємо живі відносини і утримуємо мертві

А вона навчилась мовчати про те, що у неї в душі, тому що це нікого не хвилює. Може, звичайно, це і найбільша помилка в її житті. Але вона навчилася. (с)

Вийти заміж – це дуже серйозний крок! Ми ж коли сваримося з батьками, не думаємо, що треба шукати нових! Ось і чоловік повинен стати рідною людиною! Один і на все життя! Головне – не помилитися у виборі!

Помилки — це знаки пунктуації життя, без яких, як і в тексті, не буде сенсу.

Справжній друг, який бажає тобі добра, обов’язково вкаже на твої помилки, людина ж бажає зла все прикрасить лестощами і приспить розум… Такий закон життя (с)

А може, насправді, нам ніхто не ставить палиці в колеса? може ми самим заважаємо своєму щастю, роблячи дурні помилки і шкодуючи про тих, хто нам зовсім не потрібний, проходячи повз тих, хто здатний принести радість у наше життя..

всього одна помилка у твоєму житті може зробити все твоє життя помилкою.

Не помиляється той хто не пробує, хто не помиляється той не вчиться, тому що саме на помилках вчаться, Просто не бійтеся помилятися, помилки-велика частина людського життя, крім тих, які ціною життя…

всі грубі помилки в житті починаються з фрази “так буде краще”

Всі помилки, що допущені Після життя будуть прощені І друзі що були кинуті Тихо скажуть, що все в минулому все проститься, люди, знайте ви, крім сліз, що наші матері проливали ночами у їх дітей порожніх ліжок..

Закохалася як першокласниця. Навколо стільки хлопців. Але для мене він єдиний. Його очі. Такі добрі. Смішні. Його посмішка сама чудова на світі. Але шкода що тепер він посміхається не мені і не бачить моїх страждань. Чому не можна повернути час назад і повернути ті найкращі дні в моєму житті?і ті помилки, зроблені мною, виправити?

Я не відмовлюсь прожити своє життя від початку і до кінця. Я тільки попрошу права, яким користуються автори, виправити у другому виданні помилки першого.

Можливо вас зацікавить