Статуси про помилки в житті

Люди з-за нісенітниці, дрібниці страждають, перекреслюючи долю єдиною малесенькій помилкою, невидимою навіть у мікроскоп. Я щаслива, що живу, що вмію дихати, радіти, посміхатися, іноді сплакнувши, спостерігаючи красу світобудови і його нескінченність.

Стимулами до прогресу, як не парадоксально, і нині є лінь, образа і помилки.

Настане завтра, тоді сьогоднішні ляпи і виправляться помилки незабаром.

Хто він був – розсудить час. Гіршим або кращим – не ясно. Якщо на помилках в житті відбувається вчення, то вдала моя помилка – це він. Провал з гучним тріском – яскравий, але улюблений.

Кращий статус:
Помилки прирівнюються до знаків пунктуації, щоб з’явився сенс не тільки в написаних рядках, але в долі.

Життя складається з привілеїв, якими є помилки, максималізм, помилки в житті, нещастя і багато інші пороки. В потойбічному світі привілеї відсутні.

Знайомимося, зустрічаємося, закохуємося, помиляємося. Життя елементарна, коли вже радісно від того, що тебе улюблений тримає за руку.

Я слабка духом і нервами – тікаю від скандалів, холоду, докорів, забиваюся в свою шкаралупу і пережидаю критичний період наодинці, щоб не чути докорів в некомпетентності і неохайності.

Люди в житті часто роблять помилки, Лише так довго будували, всі плани ламають, Розбивають дитячі мрії на осолки, остаточно збиваються з пантелику, і тоді всі хто хто був поруч відвернутися, надеящься що це сон намагаєшся прокинутися, з болем у серці від помилок важко житьь, і лише тільки мама зможе все тобі пробачити…

не плач, дитинко… ну розлучилися, і що? люди живуть разом за 35 років і розходяться. що таке 3 роки? нічого. проаналізуй власні помилки і спробуй побудувати своє життя з чистого аркуша.

Дивіться також:  Статуси про холод

Чому батьки часто втручаються в наше життя? Адже ми теж маємо право на помилки… і ми вчимося саме на своїх… хочеться щоб вони навчилися нам довіряти… –

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8

Можливо вас зацікавить