Статуси про чоловіків

Бездоганний чоловік не вживає алкогольні напої, його не побачиш з сигаретою в руках, він не відвідує ігрові заклади і не звертає уваги на інших жінок. Такий чоловік ніколи не втручається в суперечку і взагалі немає в природі!

Вовк-одинак, умілий коханець, справжній чоловік – для нього не проблема забити цвях, винести сміття, витрусити килим. Тільки б регулярно годували!!!

Чоловіка можна назвати справжнім, якщо перед його жінкою ніколи не стояв вибір.

Немає нахабніше істот, іменованих чоловіками: весь час норовлять залізти туди, звідки колись з таким завзяттям вилазили!

Кращий статус:
Чоловіки! Якщо ви, дізнавшись, що дівчина вам зраджує, вирішили стрибнути з 10-го поверху, то хочу вам нагадати: ВАМ НАВІШАЛИ РОГУ, А КРИЛ У ВАС ЯК НЕ БУЛО, ТАК І НЕМАЄ!

«Не будь жінок, чоловіки б одягали чисті шкарпетки не частіше разу на два тижні» (Цинтия Нелмз)

Я хочу зустріти такого молодого чоловіка, який, приходячи до мене на нічліг, приносив би не упаковку презервативів, а плитку шоколаду і хороший фільм…

Для чоловіків перехідний вік-це період, коли молоденькою ти вже не цікавий, а баби поки не цікаві тобі!!!

І ось дивлюся, йдеш до мене, в твоїх руках красиві квіти,… який сьогодні був би чудовий вечір, якби зголив свою бороду ти!

Комбінуванням вібратора і функціонуючого банкомату можна отримати ідеального чоловіка.

Господи, прошу, дай мені мудрість для розуміння чоловіки, любов для прощення і терпіння до його постійній зміні настроїв… ось сили тільки мені не потрібно, а то вб’ю його, їй Богу=).

В 20 лет мужчина playboy, в 40 – playman, в 60 – play-off, в 80 – game ove

Дивіться також:  Статуси, цитати та вислови

Нехай чоловіки думають, що вони розумніші за нас. Хай думають, що талановитіший, здібніші, вдалішими, заробляють більше. Нехай. Але сиськи, сиськи-то У НАС! | id78636053

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8

Можливо вас зацікавить