Цитати Путіна Ст. Ст.

Від осла неживого вуха і стусан отримають, а не Пытайловский район – так висловив свою думку Володимир Володимирович на тему про претензії Латвії на російський територіальний суверенітет.

Якщо громадянина бардак влаштовує, то йому місце серед дебілів і кретинів. Здорового хлопця з нормальною звичайної психікою не може влаштовувати така нікчемна життя, повинні бути зрушення і прагнення до кращого. – Путін Володимир Володимирович

Чому в ЄС не виходить? Зволікаємо, тупцюємо на місці, розводимо руками, товчемо в ступі воду, політиканством займаємося.

Ми не бажаємо розсьорбувати натовський заміс, активно беручи участь в іракській бійні – там хаос, нісенітниця, терористи безчинствують. Російським військовим там немає душі занять, поки в Багдаді американські рейнджери розважаються.

Якщо мізки на Захід витікають – вже чудово, що ще залишилися розумні голови. Дякую за розумні безцінні кадри освіти і педагогам.

В. о. Путін: Не до лиця є по крупицях землю, пижіться і клястися на крові російському Президентові.

Серед дзюдоїстів я відчуваю себе вдома, у колективі особистостей, однодумців і близьких людей.

Я щиро довіряю експертам і роблю кроки рішуче – моє особисте втручання в певних ситуаціях виправдано. Катастрофа настала, якщо б не втручання моє, миттєво зреагував і переламав ситуацію.

Я не хочу сказати, що нам абсолютно байдуже ваша думка і що ми плювати на всі хотіли. Ні, ми будемо прислухатися до порад… доброзичливим – (на прес-конференції після зустрічі з канцлером ФРН в Осло. 12 листопада 2002)

Я думаю, що на війні завжди буває багато помилок. Це неминуче. Але якщо ти воюєш і думаєш про те, що навколо тебе всі помиляються, ніколи не переможеш. Потрібно прагматично до цього ставитися. І треба думати про перемогу. – [Від першої особи. Розмови з Володимиром Путіним]

Ми будемо переслідувати терористів скрізь, де б вони не знаходилися, в аеропорту — в аеропорту… Якщо ми знайдемо їх, ви вже мене вибачте, в туалеті — і в сортирі замочимо, врешті-решт.

У певні періоди часу… в певному місці… при певних умовах… монархія відігравала і відіграє досі позитивну роль. […] Монарху не потрібно думати, оберуть його чи ні, дрібно конъюнктурить, якось впливати на електорат. Він може думати про долі свого народу і не відволікатися на дрібниці. – [Від першої особи. Розмови з Володимиром Путіним]

Я так само, як відомий персонаж Володимира Висоцького, вважаю, що злодій повинен сидіти у в’язниці. А згідно з рішенням суду Ходоровскому ставиться в провину розкрадання, розкрадання досить солідне.

Стабільність — це не стояння на місці, не топтання на місці, стабільність — це стабільний розвиток, ось що таке в моєму розумінні стабільність. І це було забезпечено в попередні роки. Це потрібно забезпечити і в майбутньому.

Той, хто каже: Росія – для росіян, знаєте, важко втриматися, щоб не давати характеристики цих людей – це або непорядні люди, які не розуміють, що говорять, і тоді вони просто придурки, або провокатори –
Цитати А. С. Пушкіна

Дивіться також:  Цитати Суворова

Якщо я все-таки вирішую щось зробити, то доводжу справу до кінця, або в крайньому випадку доводжу це до максимуму.

Якщо приїжджі [в Європі] — громадяни іноземних держав, то у нас ті, хто приїжджають з інших регіонів, зокрема з Північного Кавказу, — це громадяни Російської Федерації. Ми не можемо обмежувати їх права.

Ніяких експериментів тут не буде. Над щурами нехай експерименти проводять – (на адресу уряду щодо затиску пільг військовим)

Ми не переконані, що будемо заморожувати рахунки, але ви замучитеся пил ковтати, бігаючи по судах, намагаючись розморозити ці кошти (на з’їзді торгово-промислової палати)

Котлети окремо, а мухи окремо.

Моє зображення і ім’я в сучасних умовах є розкрученим брендом, яким користуються всі, кому не лінь… – (на зустрічі з переможцями Всеросійського конкурсу творів. 5 червня 2003)

Бажання потрапити на хвилю і сподобатися і кого-то, вибачте, уконтрапупить, схопити й посадити у що б то не стало, показати свою крутизну — це найпростіше, що міг би зробити людина в моєму становищі.

Якщо ви хочете зовсім вже стати ісламським радикалом і готові піти на те, щоб зробити собі обрізання, то я запрошую вас до Москви. У нас багатоконфесійна країна, у нас є фахівці з цього питання. І я порекомендую йому зробити цю операцію таким чином, щоб у вас уже нічого не виросло (на саміті ЄС в Брюсселі)

Якщо ми хочемо проводити, прямо скажемо, серйозні речі, які зачіпають якісь групи населення, нам людям треба сказати, що ми товстосумів теж притискаємо. Ви розумієте, без цього неможливо. Ми ж не в бухгалтерії якийсь працюємо, нам же з людьми треба спілкуватися. Мені потрібно, щоб якась частина суспільства нас значно підтримувала у всіх наших діях. – [Фінмаркет, 2012]

Я ніколи не прагнув до цієї посади. Більше того, у свій час, коли мені було це запропоновано, навіть висловлював сумніви, чи варто мені цим займатися, маючи на увазі величезний обсяг роботи і колосальну відповідальність за долі країни.

Ми взагалі звикли вивішувати ще з петровських часів товар західного виробництва та зразки і показувати пальцем, щоб люди брали з них приклад. Це, до речі кажучи, де-то добре, а десь й не дуже, тому що якщо ми весь час будемо тикати пальцем на те, що там і говорити, що там завжди все краще, ми можемо потрапити в засідку і робити помилки.

Якщо хто не вірить, що все підніметься, то в того ніколи й не підніметься.

Проводячи боротьбу з негативними проявами в органах правопорядку, в тому числі і міліції, тут не можна всіх мазати однією чорною фарбою. Потрібно зрозуміти, що ці органи влади виконують найважливішу функцію в державі і не можна опускати їх нижче плінтуса, а то доведеться нашої ліберальної інтелігенції борідку збрити і самим надіти каску — і вперед, на площу, воювати з радикалами.
Цитати Антуана де Сент Екзюпері

Дивіться також:  Цитати Марка Аврелія

На нашому телебаченні багато насильства і того, що називається секс – (на зустрічі з ветеранами в Санкт-Петербурзі. 26 січня 2004)

То рожева революція, то блакитну ще придумають – (На питання про стосунки Росії з Абхазією і Грузією)

Справжній чоловік повинен завжди намагатися, а справжня дівчина – чинити опір. Це означає – влада прагне знизити кількість критики на свою адресу, а ЗМІ завжди привертають увагу до помилок влади. У цьому – основа суспільства, і Росія в цьому плані мало відрізняється від інших країн

Зараз виходить, що якщо у людини є кашкет і чоботи, то він може забезпечити собі і закуску і випивку – (на зустрічі з міністром внутрішніх справ Борисом Гризловим. 18 лютого 2002)

Я вирішую, що, як і коли мені робити, а люди, які за безпеку відповідають, думають, як її забезпечити. Тут у кожного своя робота. Ніхто нікому не заважає. А якщо хтось наполягає, то я йому історію про піскаря нагадую, який все життя під корчем просидів. А це не наш випадок. Людині потрібні нові відчуття. – [Русский пионер, 2012]

Якщо б у мене поцікавилися, чи варто робити це за Чубайсом, моя відповідь негативним, я вважаю, що потрібно робити тільки по розуму. з інтерв’ю ОРТ і РТР

Ці вузькі горлечка повинні бути ліквідовані, для їх збереження немає жодних обставин — про транзит в Калінінградську область – (на прес-конференції в Кремлі 21 грудня 2004 р.)

Страх не допоможе вам в вирішенні проблем, які є в країні , так само як і рабство ніколи не стане високопродуктивною працею.

У так званих елітах завжди є люди, які готові займатися, вибачте за моветон, якимись розводками, щось замутити і в цій каламутній воді щось для себе отримати додаткову якусь виловити рибку в цій каламутній воді.

Економіку треба разбюрократить! – (З почутого)

Чехарда, яку несе міністерство, показує лише слабкість керівництва.

Дайте мікрофон он тій дівчині, в червоній кофтині. Вона мені більше подобається. Ні-ні, ви теж! (Інструкція співробітника прес-служби, який ходив по залу з мікрофоном)

Краще б, якби [Абрамович і Березовський] судилися в Росії. Це було б чесніше — і для них, і для нашої країни. Гроші зароблені, вкрадені тут — тут нехай і ділять.

Коли гроші вкладаються в развлекушку за кордоном, то це неприємно, краще б вклали гроші в розвиток нашого спорту.

Приватизація не може бути ні прикладом чесності, ні прикладом справедливості, але руйнувати що-небудь грубо недоречно.

Ви знаєте, що у нас є різниця між стандартами військової техніки НАТО і стандартами військової техніки Росії. Тому просто так тягнути туди металобрухт не мало ніякого сенсу. Значить, це вимагало певного часу (про порятунок екіпажу підводного човна Курськ).

Американська ініціатива не що інше, як пропозицію спалити будинок, щоб приготувати яєчню.
Афоризми і цитати Фаїни Раневської

Дивіться також:  Цитати Одрі Хепберн

Про чиї права ви говорите? Імена? Явки? Прізвища? (відповідь на питання про права людини в Чечні)

Коли надійшла пропозиція, щоб російські військовослужбовці взяли участь у діях на території Іраку, була одна відповідь: Знайшли дурнів.

Якщо ви хочете зовсім вже стати ісламським радикалом і піти на те, щоб зробити собі обрізання, то я запрошую вас до Москви. У нас багатоконфесійна країна, у нас є фахівці і з цього питання, і я рекомендую зробити цю операцію таким чином, щоб у вас уже нічого не виросло.

Якщо людину все влаштовує, то він повний ідіот. Здорової людини в нормальній пам’яті не може завжди і все влаштовувати – (з інтерв’ю російським журналістам. 24 грудня 2000)

Сюди потрібно дивитися. І слухати, що я кажу – (на спільному засіданні президії Держради і Ради безпеки. 13 листопада 2003)

Коли чую, що когось звинувачують в крадіжці або ще в чомусь подібному, я хочу запитати: а у нас ще є презумпція невинності? […] Можна припустити, що хтось сжульничал на будівництві […] дороги, але вона хоча б є, ця дорога! І нею можна пишатися. А якщо хтось вважає, що там щось вкрали, нехай піде і доведе. – [Від першої особи. Розмови з Володимиром Путіним]

Ти повинен завжди підкорятися закону, а не тільки тоді, коли схопили за яйця – (відповідь іноземним журналістам на питання про Михайла Ходорковського)

Я не скажу, що існує два непримиренних ворога, з одного боку — держава, а з іншого — олігархи. Я думаю швидше, що держава тримає в руках палицю, яку б’є всього один раз. Але по голові. Ми її тільки взяли в руки, і цього виявилося достатньо, щоб привернути увагу – (з інтерв’ю газеті Фігаро, жовтень, 2002)

Я не дуже був схвильований тим, що ночував на ранчо у Буша. Він повинен був сам думати, що буде, якщо він пустив до себе колишнього співробітника розвідки. Але і сам Буш — син колишнього глави ЦРУ. Так що ми були в сімейному колі – (з інтерв’ю ОРТ і РТР. 24 грудня 2001)

У нас суспільство повинно зрозуміти, що меншини, певним категоріям людей держава повинна платити дуже серйозні гроші для того, щоб забезпечити інтереси більшості. – [Від першої особи. Розмови з Володимиром Путіним]

Якщо мізки витікають, значить, вони є. Вже добре. Значить, вони високої якості, інакше вони нікому не були потрібні і не витікали – (на зустрічі з переможцями Всеросійського конкурсу творів. 5 червня 2003)

Я не знаю, хто там малює на яйцях чого, не бачив – (відповідь на питання про путінізації всієї країни)

То кровозмішення між росіянами та українцями, яке відбувалося протягом століть, не залишає нам жодного вибору.

Я знаю, що до Кадирова багато претензій, але він відновлює Чечню, і Грізний відновив так, як до цих пір нікому не вдавалося це зробити.

Можливо вас зацікавить