Статуси про гордість дівчини

Грубість руйнує наші відносини з близькими людьми, однак куди небезпечніше гордість, оскільки вона не дає нам повернути втрачене.

Горді люди – не ті, які мовчать про свою любов, а ті, хто кричить про неї, не розмикаючи губ.

Ніколи не дозволяйте гордості взяти верх над вашими бажаннями! Зробивши це одного разу, ви будете жалкувати про скоєне все своє життя.

Любов нерідко ставить нас перед вибором між коханою людиною і власною гордістю, при цьому який би вибір ми не робили, гордість залишиться з нами, а от коханого ми можемо втратити.

Кращий статус:
Ведемо себе як дурні: спочатку посварилися, а тепер сидимо і мовчимо обидва в онлайн, намагаючись навіщо з’ясувати, хто ж все-таки впертіше.

Дівчата, пам’ятаєте, що в момент, коли хлопцеві набридає битися в стіну нерозуміння головою, ваша гордість переростає в банальне впертість.

Безумовно, почуття гордості має бути у кожної дівчини, однак важливо не зловживати.

Давно стала чужою, давно стала далекою, але все ж як і раніше я самотня. Гордість, пристрасть і краса – пекуча суміш, так, це я!

Той, хто не розуміє свого призначення, частіше всього позбавлений почуття власної гідності. – Достоєвський Ф.

У кого є… свідомість і почуття власної гідності… Вони… не бояться, що інші розумніші їх, освіченіші або красивіше… Рівним чином вони не вважають себе значно вище тих, кого вони у свою чергу перевершують, тому що все це здається їм мають дуже мало значення порівняно з доброю волею, за яку вони тільки себе поважають і яку припускають у кожної людини. – Р. Декарт

Хто в біді зберігає гідність, той вчить мужності гідних людей і служить докором людям поганим. – У. Фосколо

Дивіться також:  Статуси про материнство

Хто сам говорить про свої достоїнства, той смішний, а хто не усвідомлює їх — дурний. – Ф. Честерфілд

Сторінки: 1 2 3 4 5 6

Можливо вас зацікавить