Статуси про Настю

Моя найкраща подружка покурила якоїсь травички і поїхала звідси, осідлавши пральну машину. У мене була думка кинутися навздогін, але, на жаль, права я ще не отримала!

-Женя, я чого сказати то хотіла… найменше хочу вантажити тебе фразами. – Настюш, я теж тебе люблю* ось так от я зізнавалася першою в любові.

Умови завдання: – Петя, маючи 5 мільйонів, подарував 4,5 мільйона Анастасії. Дайте відповідь: навіщо він так вчинив?=)

Я приношу вибачення всім дівчатам, з якими мене пов’язувала доля…перепрошую – Настя!

Кращий статус:
Йдуть дві подружки темної воротами… Маша не витримує гробової тиші і задає питання: – Куди шлях тримаємо? Настя відповідає, мовляв, хоче однієї гидоти по мізках настукати… Маша: – А раптом втече? На що у відповідь чує: – Тільки спробуй!!!

Світає, виходу не знаходжу…» – сумна композиція про те, як молодий чоловік в примусовому порядку пішла з Настею в кінотеатр на перегляд нової частини Сутінків.

Настя, зроби мені подарунок – щастя! – Ти хлопчика, чи дівчинку хочеш?

Настя ні разу в житті не спостерігала чоловічих сліз! До того моменту, як вирішила відформатувати жорсткий диск…

в школі у нас, в жіночому туалеті, на стіні:”паша!я люблю тебе!-дівчатка!якщо ж ПАША ходить в Ж туалет, то скоріше за все він “павлик” і йому явно не потрібна ваша любов=D
Статуси про швидкість

Я дарую тобі самотність на склі у твоєму відображенні.

“він навіть мені кидає на стіну пісні, знаючи, що я їх збережу, і неважливо подобаються вони мені чи ні – це пісні від нього. я буду їх слухати. “(с)

так спілкуйся ти з своїми бабами!я звичайно розумію, що в тебе мізків немає своїх, але не треба їм на стіну кидати ті ж пісні і видюхи, що і мені!і ті пісні, що я для тебе шукала теж!

Дивіться також:  Статуси про хокей

Сторінки: 1 2 3

Можливо вас зацікавить