Статуси про розлучення

c
Пройшов черговий нещасливий день. Тепер цей псих не обмежився тим, що забрав усі мої заощадження та цінні папери. Цей божевільний потягнув ще і мій паспорт і в Загсі зробив мене своєю дружиною, влаштував колотнечу, почав розводитись і наполягає на аліменти… і це події одного дня!

Лише мости вміють красиво розлучатися.

Якщо правильно розлучитися, єдине, чим буде володіти колишній чоловік, це рогами.

Мільйонер з Америки купив пляшку білого вина за дев’яносто тисяч зелених. Тепер його ім’я красується в книзі рекордів Гіннеса, категорія «найзнаменитіші лохи, яких розвели на бабки».

Кращий статус:
Колишній чоловік просто в мені душі не чає. Напевно, краще розлучитися, ніж одружитися.

Ще дитиною я слухала розлучення виробників, що, мовляв, Пепсі – це той же Байкал, тільки для росіян!

Які відчуття випробовують люди, розлучаючись, адже часто їх об’єднує не один десяток років?! Здається, це неможливо пережити. На тлі такої трагедії мої негаразди виглядають жалюгідно.

Ріелторське агентство «Кинемо Вас». Клянуся, «Кинемо Вас» – зовсім не розлучення!

А через два монотонних року я зустріну Його, і в цьому випадку, напевно, не доведеться розводити мости. Він мене буде обожнювати, але у відповідь отримає тільки мою ненависть по причині того, що на його місці повинен бути ти.

У лазні миються француженка, німкеня і російська. Раптово суміжна з чоловічим відділенням стіна падає. Француженка (закриваючи руками верх): Аааааййй! Німкеня (закриваючи низ): Оооооййй! Руська (широко розводячи руки в сторони): Нууу, єп твою мать)))

Шукаю чоловіка. Трохи про себе: готувати не люблю, сплю до обіду, лаюся матом, п’ю, при необхідності б’юся. У разі розлучення заберу машину.

Невідповідність запаху і смаку дитячих полуничних шампунів – це найжорсткіше розводилово мого дитинства…

Знаєш, я тобі зовсім не міст – щоб мене весь час розводити.

Дожили…мій молодший брат вчить мене, як розводити мужиків на секс…

У лазні миються француженка, німкеня і російська. Раптово суміжна з чоловічим відділенням стіна падає. Француженка (закриваючи руками верх): Аааааййй! Німкеня (закриваючи низ): Оооооййй! Руська (широко розводячи руки в сторони): Ну еее& твою матір!

-ти хоч розумієш, що люди з-за такого розлучаються?;-ну давай розлучимося, тільки спочатку виходь за мене заміж… будь ласка)

А кажуть немає у жінок логіки. Подруга місяць розводила на шубу, не вийшло. Взяла її в кредит і тепер просить кожен місяць по 3000 на непередбачені витрати)

Якщо немає часу розібратися, краще й не берися. А не намагайся недбало, однією рукою розводити чужу біду

Для кого-то і розлучення свято))

Ти розводиш мене,а я розводжу тебе,все просто,тільки я знаю,що ти мене розводиш,а ти немає

Зламаний тінню більше, ніж я, кам’яний гостьРазводит руками серце твоє, сміючись!А я жду для тебе свої кораблі більше, ніж він, Але ти віддаєшся тілом йому як бруд…

Люди сваряться-миряться, розлучаються-сходяться, розлучаються-одружуються.. А ми два кретина, але зате які горді!!!

Ти не знаєш, як розводити кроликів? – Просто не заважати їм, вони самі все зроблять.

Сказала йому “Все, вистачить, подаю на розлучення”. Виходжу з дому, чую постріл – застрелилася? Повертаюся – шампанське відкрила, скотина…

“Ти добра молодця напувай, нагодуй, в баньку зводь, а потім вже справа питай” – таким ось нехитрим чином російські богатирі розводили простодушних дівок на жратву, горілку і сауну.

тільки наша людина розводить антипохмелин решти з вечора горілці)

Моятся в лазні француженка, німкеня і російська. І тут перегородка падає… Француженка, закриваючи верх, : – Ой! Німкеня, закриваючи низ, : – Ой, ой, ой! Руська, широко розводячи руки в бік: – Ну, вашу мать!

Після розлучення з дружиною він поодинці виховує пивний живіт, а по вихідним навіть катає його на каруселях і водить у кіно

Ніщо. ніщо не замінює старої дружби. роки не додають друзів, вони їх забирають, розводять по різних дорогах, часом відчуває дружбу на розрив, на втому, на вірність. рідшає коло друзів, але немає нічого дорожче тих, що залишаються.

Плітки… Одні кажуть, що це погано. Інші, не помічаючи цього, розводять їх. А треті, такі як я, просто тащаться, дізнаючись про себе багато нового. )))

Наше лісництво розводить переважно лохів…тьху, тобто лосів.

Ви – корінний петербуржець, якщо при вигляді разводящегося мосту кажете не “ух-ти!!”, а “бля-я-… ядь!!
Статуси про взаємну любов

Дивіться також:  Статуси про вагітність дівчинкою

У лазні миються француженка, німкеня і російська. Раптом валиться стіна між чоловічим і жіночим відділенням. Француженка (прикриваючи низ руками): – Ааах! Німкеня (прикриваючи верх руками): – Ооой! Руська (розводячи руки в сторони): – Твою матір!

Я ненавиджу вас!Ви чуєте, хлопці?!Я ненавиджу вас за нахабство і розпуста. таких вас багато занадто!таких як ви не взяли б навіть у пекло!Вам усе доступно:полюбити і кинути і навіть плітки розводити. Як тільки вас земля таких виносить?!Як можна Вас ще таких любити?!

По ходу в Пітері розводять не тільки мости

цитати. у графі вконтакте ми шукаємо себе в чужих снах. зустрічаємося на мостах і безглуздо їх же розводимо, кричачи матами, блукаємо чорними кішками по дахах між людьми.. тихіше…мовчіть. і будете. почуті..

Для пияцтва є такі причини: поминки, свято, зустрічі, проводи, хрестини, весілля і розлучення, мороз, полювання, Новий рік, одужання, новосілля, печаль, розкаяння, веселощі, успіх, нагорода, новий чин. І просто пияцтво – без причин)))

Статистика розлучень показує, що батьки тікають з дому набагато частіше, ніж діти.

ніщо так не видає на*бку, як фраза: “це не розвод!!!”

Просто трапляється іноді, що життя розводить двох людей-тільки для того щоб показати їм, наскільки вони важливі один для одного

Досвідчений керівник навчить розводити руками в будь-якій ситуації.

Цікаво, чому при розлученні питають причину, а при реєстрації шлюбу – ні?

останній поцілунок, і доля розводить мости, пам’ять все також малює картини, в яких я і ти, пізніше про що ми мріяли в серці залишиться льодом, ( я + ти = любов) – давай залишимо на потім…

коли буде все добре?-проживеш все життя, переживеш розлучення, смерті, хвороби, потім помреш. Покладуть тебе в труну і понесуть ховати. Опустять в яму, і гробар буде говорити: “так, лівіше, лівіше. Тепер до мене ближче. Правіше. Ось так. Ось тепер — все добре.

-у мене сьогодні дах поїхала.. (-оО.. Куди?.. -Вона не сказала… ( взяла мізки і поїхала.. обидилась напевно, *я як завжди на всіх накричала , а вона дуже ранима не витримала і подала на розлучення..

Підстави для розлучення, прийняті в нашому суспільстві, сміхотворні, адже поганий тон – куди більш вагома причина, ніж подружня зрада. Бернард Шоу

Відправ смс зі словом “розлучення” і отримай 1000000$

Давним давно відомо людям що при розлученні двох сердець сильніше той, хто менше любить хто більше любить той слабший…

Не разводись! Будь малорастворимым!

Розмовляють двоє чоловіків: – Ну ніяк не зрозумію. Ось після подорожчання горілки пити стали менше, а розлучень стало більше. Чому так відбувається? – Та що тут розуміти. Багато чоловіків вперше поглянули на своїх дружин тверезими очима.

В розлученні з роботою на три тижні!

Роки летять…роки проходять…роки , наче мости наші долі розводять…летять…

Життя розводить двох людей-тільки для того, щоб вони зрозуміли наскільки потрібні один одному…

Є такий порошок, “суха вода” називається. Його у воді розводиш, вода виходить.

-Куривом смердить!(принюхуючись) -Та ні тату, ти що? -Ну ка руку дай мені швидко. (простягаю ліву) -Так, кого розводити то надумала? Повнолітня дівка, все батька надурити думаєш. Праву давай. (простягаю праву) -Смердить! -Тату, тобі здається. -Що?!? Дыхни тоді. (дихнула) -Ну кажу ж від руки тхне!

ви тут всі нюні розводьте “пожалійте мене бідну несчатсную, жертву долі, хлопець у мене козел, кинув мене не розумієте ні хера що цим самим ви принижуєте себе самих?звісно ти йому не потрібна будеш після усіх цих соплів. а ти покажи йому як тобі класно без нього він і приползет сам..

Нова мобільна гра “Антилохотрон”. Тобі не набридли ці розводи? Відправ повідомлення “нелох” на номер 7745. Чим більше листів – тим крутіше ти не лох! Поспішай!!

Чоловіки все відкривають: наукові закони, двері перед жінкою, пляшки і душу першому зустрічному після останньої пляшки. А жінки все приховують: коханця від чоловіка, розлучення від дітей, вік від всіх і вага від себе.

Ревнує – не значить, що любить. Ревнує – значить не довіряє і постійно шукає привід, щоб висловити свою недовіру у всій красі. І не дай Бог нікому, щоб здалося, що: ось він знайшовся привід. Як мінімум: винос мізків, як максимум:розлучення і діти навпіл. І чим більше людина ревнує, тим більше хочеться дати цей привід. ¦
Статуси про розбите серце

Дивіться також:  Статуси про ревнощі

-Куривом смердить!(принюхуючись) -Та ні тату, ти що? -Ну ка руку дай мені швидко. (простягаю ліву) -Так, кого розводити то надумала? Повнолітня дівка, все батька надурити думаєш. Праву давай. (простягаю праву) -Смердить! -Тату, тобі здається. -Що?!? Дыхни тоді. (дихнула) -Ну кажу ж від руки тхне!

Коли кинув коханий… і батьки разводяться, життя стає таким гівном, що сенсу в ній немає… і розраду намагаєшся знайти в пачці сигарет…

Розводила руками, наче мости… А ти ж не зумів сказати навіть просто “прости”…

Шлюб – основна причина розлучень.

Фінансова криза гірше розлучення: ви втрачаєте половину грошей, але зберігаєте дружину.

Так захоплено сварилися, що ніяк не могли приступити до розлучення.

Привітайся з дядьком, як тато вітається з друзями!Хлопчик вистачає з голови картуза, кидає її об землю, розводить руки і каже:-Ебать мій лисий череп!Кого я бачу.

Москва – місто де не розводять мости. А дають пізди.

Та тебе можна зрозуміти 3 місяці ти розводив мене на близькість і так нічого не отримав, (це можна не ставити в статус), але як приємно усвідомлювати, що цей Гавнюк у сказі…

Вмію водити, заводити і розводити

Ми розійшлися друзями – це значить ніяк, і що в твоєму житті лише хвилинний дрібниця, і неживий лист весь у плямах… від сліз… нічого не змінить… Адже любов не серйозно…

Книга Геннадія Малахова: «Як з допомогою кабачків і ялівцю уникнути розлучення».

давай поцілунку і все пройде, не правдали лівий розлучення?))

Ми в гуртожитку срач не розводимо, ні, – ми його соблюдааем…))

трапляється іноді, що життя розводить двох людей – тільки для того, щоб показати обом, як вони важливі один для одного.

– Я змушений просити розлучення. Раніше, коли я приходив з роботи, пес вітав мене гавкотом, а дружина приносила шльопанці. Тепер же все навпаки.

Белла розводить Едварда на близькість, він повільно, з почуттям видихає: “-Белла, це дуже небезпечно…”. Крик з перших рядів: “-Та не бійся ти!”.

Займаюся розлученням гумових качечок мотодом пучкування, тихо не заважати! Ганяюся за плодами свого творіння по ванній ^^

тільки наша людина розводить антипохмелин решти з вечора горілці)

Дожили…мій молодший брат вчить мене, як розводити мужиків на секс…

Це лише розлучення, остинь…Дякую хлопчик, оплачений чек! Все, удачі!!!

Тільки варто звести кінці з кінцями, як їх обов’язково хтось розводить.

Дружина каже чоловікові: -Позавчора ти прийшов додому вчора, вчора ти прийшов додому сьогодні, якщо ти сьогодні прийдеш додому завтра, то післязавтра я подаю на розлучення!Зрозуміло пояснила?!

Відчуваю себе мостом в Санкт-Петербурзі,мене постійно розводять

-Розлучення і діти в кватирку… Почула влітку в селі, а у них всі такі жорстокі що дітей через кватирку віддають?)))

Пішли багаття розводити? я таких дров наламала!

Ви плачете через тупих хлопців, які просто дурні, тому не помічають вас! А я вже три дні в истереке, затого, що батьки розлучаються, я щодня молюся, що б тато зрозумів, що він робить нам з мамою боляче, пофіг ставте свої мінуси. Я просто їх обох люблю.

Доля розводить нас в різні боки..значить, нам не можна бути разом!

Напилася,перший раз,горілкою. прийшла в 8 ранку, проблем купа. Захворіла. Добре Новий рік розпочався.

-у мене сьогодні дах поїхала.. (-оО.. Куди?.. -Вона не сказала… ( взяла мізки і поїхала.. обидилась напевно, *я як завжди на всіх накричала , а вона дуже ранима не витримала і подала на розлучення..

батьки в розлученні.. мамин новий чоловік вічно незадоволений, лається.. а мама растраивается, плаче… тато далеко.. в іншому місті, але я його все одно дуже люблю!.. ви не уявляєте, яке це бачити його-твоєї рідної, близької, коханої людини лише раз в пів року.. життя не вдалася..

Все життя люди чекають. Чекають нового життя, чекають смерті. Чекають в черзі за грошима. А якщо грошей немає, чекають в чергах довше. Чекаєш, коли заснеш, а потім чекаєш, коли прокинешся. Чекаєш одруження і чекаєш розлучення. Чекаєш дощу, чекаєш, коли він скінчиться. Чекаєш їжі, а потім знову чекаєш їжі. Чекаєш в приймальні у лікаря разом з психами і побоюєшся, що ти один з них…

Дивіться також:  Статуси про самотність зі змістом

Багато людей хочуть безсмертя, але большентсво живе один раз, один раз одружуємося, заводимо дітей і один раз вмираємо. Але деякі хочуть жити довше: одружуються, розлучаються, то знову одружуються, то знову розлучаються… І що найприкріше – живуть і довго не вмирають..
Статуси про відносини зі змістом

А через пару однакових років у мене з’явиться Він. З яким вже навряд чи доведеться розводити мости. Він мене полюбить всім серцем, а я буду щиро Його ненавидіти. Тільки за те, що він – це не Ти. (с)

Дізнавшись про підвищення мит за розлучення, Іван і Марія передумали розлучатися, щоб не потурати бюджетної корупції.

Невже я тебе більше ніколи не побачу???Чому доля так не справедлива… вона розводить наші шляхи з людьми, з якими ми готові жити все життя(((

-Кати, ви щасливі у своєму сімейному житті?-О, так! Ми так міцно кохаємо одне одного, що вже три рази відкладали розлучення! (с)

Моя дитяча мрія побачити білі ночі і як розводять мости… але одурманюючий повітря цього міста повний пафосу і пантів… немає мрії)

Світ зійшов з розуму, раніше дівчат розводили на секс, а ось тепер, навпаки, дівчата розводять хлопців…))

Він тебе заплутав, пафосом огорнув, тільки ти дівчина на нього забий, раз така справа розводь сміливо використовуй по програмі, а потім злий…

Розлучення як ампутація, ти начебто живий, але тебе стало менше.

А через пару однакових років у мене з’явиться Він. З яким вже навряд чи доведеться розводити мости. Він мене полюбить всім серцем, а я буду щиро Його ненавидіти. Тільки за те, що він – це не Ти. (с)

-чуєш,ти мужик чи ні? -вистачить,як баба соплі розводити(с.)

-Ти зажадала б розлучення, якби дізналася, що чоловік тобі зраджує? – Ошаленіла?! За таке його ще й нагороджувати?…

розводиш, мене, як пітерські мости. і зводиш. тільки от з розуму.

Що вигідніше розводити в російському народному господарстві?- Горілку водою.

Одружишся на дівчині, а розлучаєшся на бабки.

– Чи є життя після розлучення? – Дивлячись на скільки вас розвели.

життя б’є ключем…розвідним…по голові..из подтишка..

Ти в розлученнях потекшую туші, Негодуешь: «Ну чим вона краща?», ненавидиш Його і все ж, мрієш оповитися навколо його шиї, Торкнутися губами Його…І нікуди його не відпускати…

Я нервова, істерична, зла скотина з претензією на наявність мозку і вміння ним користуватися (це не мені судити). Вмію переклиниваться на дрібницях і розводити з них апокаліпсис кишенькового формату. Нетолерантні имхасто-скандальні громадяни, ради всіх богів, йдіть повз, щоб не псувати нерви нікому!!!(=

спасибі Богу, що тепер весь цей пекло не для мене!нехай першокласників розводять, всіх знову з 1 вересня:)))(с)

Добре тим, у кого було весілля 1 квітня… При розлученні можна буде сказати, що це була всього лише безневинний жарт…

Жінки виходять заміж, щоб займатися сексом 5-6 разів на тиждень. Чоловіки розлучаються з тією ж метою.

– Чому Ви, які прожили 15 років разом? Як же так? Чому розлучаєтесь? – Так дружина у мене – божевільна! – ? – Вранці заходить у ванну і топить мої кораблики.

Дівчата, якщо вас запросили в ЗАГС, а там немає ні квітів, ні подарунків, ні убраних машин, то значить – вас тупо РОЗВОДЯТЬ!

У Стародавній Греції чоловікові, який зраджував своїй дружині, виголювали все волосся на лобку, а в анус вставляли велику редиску. Зараз же в разі зради подають на розлучення, а дарма… Редиска – більш ефективний метод, чи не правда?

Розлучення в 30 років – неприємна реальність, в 40 років – непорядний вчинок, в 50 років – підлість, в 60 років – дурість.

Якщо робота почала приносити задоволення – значить, пора розлучатися.

Що, розлучення? – Розлучення! – Все ділимо навпіл? – Та будь ласка! – Машини ділимо навпіл! – На здоров’я, мені джип, тобі пральна.

Дуров краще б чим розводити в контакті всяку туйню, додав би кнопку “мій коханий”, що б швидше перевірити онлайн він чи ні)

Жити радіючи, так?! Коли, блять, хлопець кидає, батьки розлучаються, подруга зраджує, друг потрапив в аварію, новий телефон здох, і улюблені джинси порвалися, і все це за 1 день!!! Жити радіючи?! Спробуй, ЦЕ Ж, СУКА, ТАК ЛЕГКО!

Можливо вас зацікавить