Цитати Далай-Лами

Далай-Лама: Варто тільки знайти зв’язки і першопричини повсякденному житті, як всі таємниці та загадки стають на свої місця, і перед очима постає цілісна картина світу.

Подивившись на людину, ви можете вгадати його почуття. Гнів. Любов. Радість. Страх. Але ніколи не зрозумієте його думки. Його мотиви. Вони приховані всередині. І частенько навіть самі не здогадуються, чому чинять так, а не інакше.

Всі релігії, церкви, мечеті, хрести – не більш ніж прикраси, красиві оболонки та атрибути віри. Вони не потрібні. Віра – проста. Головне, зрозуміти, що святість – в наших добрих вчинках. Церква – в голові, а віра – в серці. Автор – Далай-Лама

Кожен самостійно вибирає шлях життя. Один – дорогу злоби й жадібності, другий – доброти і розуміння.

Піклуватися про себе або навіть про рідних – не головне. Мета життя – глобальніше. Потрібно ні багато ні мало – берегти все людство одразу. А якщо це здається неможливим – намагатися хоча б не заподіювати шкоду людям. – Далай-Лама

Деякі гнівом, криками, образами підходять до близькості. Вони люблять. Але не навчилися показувати це по-іншому.

Іноді найогидніші проблеми розбиває вщент маленька порція гумору.

Якщо ви даєте прощення, ви відчуваєте полегшення.

Якщо ви виберете в якості орієнтира людини, який поступається вам за своїм перевагам, то це приведе вас до занепаду. Якщо ним стане той, чиї достоїнства порівнянні з вашими, то ви так і залишитеся на колишньому рівні. Але якщо ви вирішите спертися на людину, хто за своїми якостями перевершує вас, то це допоможе вам досягти вищого стану.

По суті, нірвана – це стан психіки, при якому людина звільняється від болю і від впливу небажаних рис характеру і станів.

Ми не могли б жити без звичок, так як вони дозволяють нам робити багато речей без роздумів. Однак, відмовившись від роздумів, ми можемо створити собі багато неприємностей.
Цитати Задорнова

Дивіться також:  Цитати Ошо

Я завжди був зачарований наручним годинником, але, хоча я особливо люблю ті, які ношу постійно, – вони до мене ніколи любов не виявляли. А для того, щоб отримати задоволення від любові, ми потребуємо таких друзів, які будуть відповідати на наше почуття.

Наука, як і інші сторони нашого життя, теж піддається впливу моди.

Люди ніколи не змінюються, якщо ви намагаєтеся заподіяти їм шкоду. Тільки коли ви проявляєте до них співчуття, вони припиняють свої дії. Люди, які хочуть бути стрункими, одну за одною читають книги про способи зниження ваги, в той час як інші читають книги про внутрішньому самовдосконаленні, намагаючись досягти більш досконалої емоційної врівноваженості.

Не все, що приводить в дію наші емоції, є вродженим – зовсім ні. Дуже і дуже багато чого нами засвоюється, але засвоюється на тому фундаменті, який ми успадковуємо.

Знову ж, як сказав Шантидева, якщо проблему можна вирішити, то нічого про неї турбуватися, а якщо ні, занепокоєння не допоможе!

Якщо ми хочемо стати врівноваженими людьми, ми повинні багато працювати, щоб дати собі те, чого нам не захотіла дати природа, тобто забезпечити участь свідомості в прояві наших емоцій.

Любов і доброта, а також співчуття володіють природною здатністю пом’якшувати і обеззброювати людей.

З першого моменту появи на світ ми опиняємося під крилом опіки та доброти наших батьків. Потім на схилі років, коли до нас прийдуть хвороби і старість, ми знову віддаємо себе на милість інших. Якщо на початку та наприкінці нашого життя ми покладаємося на милість інших істот, як же може статися, що посередині ми відмовляємо їм у доброті?

Мінливість – фундаментальна характеристика життя, необхідна для успішного природного відбору.

Пробачити – це не значить забути те, що вони зробили. Пробачити – це значить не зберегти в собі негативне почуття до них.

Люди – суспільні істоти. Ми з’являємося на світ завдяки іншим людям. Ми виживаємо за допомогою оточуючих. Хочемо ми того чи ні, але в нашому житті навряд чи вдасться відшукати моменти, коли ми не залежимо від інших. Тому не варто дивуватися, що і людське щастя – це результат наших взаємин з оточуючими.
Цитати Марка Аврелія

Дивіться також:  Цитати Білла Каулітца

Вважаю, що ми повинні свідомо підсилювати в собі почуття загальної відповідальності. Ми повинні навчитися працювати не тільки заради свого індивідуального «я», родини чи держави, але заради блага всього людства.

Почуття провини має відношення до вчинюваної дії; сором має відношення до того, що ви являєте собою.

Завищуючи свої очікування, ми закладаємо основу для майбутніх разочерований, занижуючи – ризикуємо втратити рішучість, необхідну для подолання своїх внутрішніх обмежень і розкриття свого справжнього потенціалу.

Саме ті, кого ми любимо, можуть заподіяти найсильнішу біль.

Людина з величезним запасом терпіння і толерантності йде по життю з особливою часткою спокою й умиротворення. Така людина не тільки щасливий і емоційно врівноважений, але він, до того ж, міцнішим здоров’ям і менше схильний до хвороб. У нього сильна воля, хороший апетит, і йому легше заснути, адже совість його чиста.

Бути неинформированным – це не те, що бути поінформованим, вірно? Це різновид надмірної довіри або надмірної самовпевненості, змушує людину думати, що перед ним не змія, хоча насправді перед ним саме змія.

У цьому та любов, яку ми відчуваємо до нашим друзям і дорогим людям, змішується з надмірною прихильністю. Наша мета полягає у виробленні неупередженого почуття любові до всіх людей, не зіпсоване такий прязанностью…

Якщо я приймаю ваші вибачення, то тоді я визнаю, що ваші дії і ви – це не одне і те ж.

Проблема з людськими істотами полягає в тому, чтонаши емоції доповнюються нашим людським розумом, розумовими здібностями, пам’яттю. З урахуванням того, що людська емоція в певному сенсі структурується пам’яттю і тому подібним, протиотрута нашим деструктивним емоціям також має братися з тієї ж області – думок, знань, усвідомленості.
Цитати Че Гевари

Дивіться також:  Цитати Річарда Баха

Гнів – це повідомлення про наявність проблеми, яку необхідно вирішити пізніше.

Якщо ми хочемо виплекати терпіння, то нам потрібен чоловік, який би від усієї душі хотів заподіяти нам шкоду. Такі люди відкривають справжні можливості для практики терпіння. Вони відчувають нашу внутрішню силу, як не зуміє випробувати її ні один гуру. В цілому, терпіння захищає нас від зневіри і відчаю.

Мене дивує людей. Спочатку він жертвує своїм здоров’ям для того, щоб заробити гроші. Потім він витрачає гроші на відновлення здоров’я. Світ недосконалий, оскільки ми недосконалі.

З моєї точки зору, смерть не повинна бути чимось таким, чого варто боятися. Смерть – це частина життя.

Навіть найдорожчий ваш друг, з яким ви дуже близькі, через кілька необережних слів завтра може перетворитися у вашого найлютішого ворога.

Якщо ви хочете щось зробити, то, якщо ви володієте сміливістю, вам це вдасться.

Існує приказка про те, що мистецтвом полеміки оволодів той, хто може перетворити негативні твердження опонента в позитивні, а полжительные – негативні.

Наші вороги дають нам прекрасну можливість практикувати терпіння, стійкість і співчуття.

Страх,викликаний тим, що вам не повірять, виглядає точно так само, як страх перед можливістю бути схопленим на місці злочину.

Коли в якийсь момент життя ми зустрічаємося з цією трагедією, – а це може статися з кожним з нас, – ми можемо реагувати двояко. Ми можемо просто втратити надію, дозволити собі впасти у відчай, звернутися до алкоголю, наркотиків, віддатися безмежній тузі. Або ж, ми можемо розбудити себе, відкрити в собі енергію, яка таїлася там, глибоко, і почати діяти з ще більшою ясністю, з ще більшою силою.

Пам’ятайте, тиша — іноді найкращий відповідь на питання.

Ми не вибираємо заздалегідь, коли ми будемо відчувати емоцію, якщо тільки ми не шукаємо для себе розваги.

Можливо вас зацікавить