Цитати Евеліни Хромченко

Евеліна Хромченко: Коли я бачу жінку без сумочки, я розумію – щось з нею не те…

Не потрібно думати, що я не вмію битися, якщо будь-яку сварку намагаюся вирішити словами. Я зможу витримати удари.

Найкраща дієта в світі – заклеїти рот пластиром.

Є відмінний метод уникнути сліз. Примусьте губи посміхнутися. Організм – раб рефлексів. М’язи відправлять сигнал про усмішку в мозок, той включить радість – таким чином обдурите печаль. І плакати вже не захочеться. Повірте! Автор – Е. Хромченко

Зовнішність теж дуже важлива. Ніхто не зацікавиться внутрішнім світом якщо оболонка паршива. Так і людина з багатою внутрішньою сутністю ніколи не дозволить собі бути огидним зовні.

Для підвищення власної самооцінки потрібно всього лише сприймати себе по-іншому. Не жирна, а пишна. Не худа, а струнка. Не страшна, а незвичайна. Не довга, а струнка. Не дурна, а ефектна. Все залежить від того, якими ми самі себе бачимо.

Не потрібно відкладати гроші на чорний день. Краще купити нове плаття. Або чобітки. Тоді ніякого чорного дня не трапиться.

Чоловік може підвести, дзеркало — ніколи

Довго тупцюємо на березі, пробуємо пальцем воду, побоюємося потонути. … Найсміливіші пірнають стрімголов і, якщо пощастить, не тільки виринають, але і, буває, беруть олімпійське золото. А несміливі так і залишаються на березі, все життя обговорюючи тих, хто все ж наважився. В цьому місяці не бійтеся зробити те, чого ви в житті не робили: знятися в мелодрамі або виграти конкурс мрії, оселитися в палаці або зробити make-up-татуювання, купити викликає плаття або закохатися в музиканта – у кожного з нас свій щоденний Рубікон.

Доглянута жінка завжди домагається того, чого не може досягти жінка в халаті.

Треба повірити в те, що ти реально гідна кращого. Потрібно перестати слухати про погане, потрібно перестати спілкуватися з вічно ниючі людьми, оскільки всі ці побутові проблеми заразні. Якщо ти здорова, у тебе взагалі немає проблем: просто багато працюй, і все складеться. Всі рішення дуже прості. Товста? Використовуй дієту Майї Плісецької: Не жерти! — і в момент схуднеш. Зачекалася принца? По-перше, полюби себе, і прискаче цілий полк на білих конях. І не шукай шляху до себе, до успіху, до гармонії і до іншої нісенітниці. Будь простіше. І купи нові черевички.
Цитати спортсменів

Дивіться також:  Цитати Жириновського

Зачекалася принца? Полюби себе, і прискаче цілий полк на білих конях. — Евеліна Хромченко.

Будь-які нормальні дівчата, які роблять кар’єру, насамперед відкидають маленькі жіночі хитрощі. А насправді ці хитрощі – дуже потрібна зброя. Ми – більш слабкі істоти. Ти цього не помічаєш, поки не доходиш до рівня, на якому чоловіки починають з тобою змагатися. І тоді помри все живе! До певного моменту тобі тільки допомагають, тому що ти не конкурент.

Треба повірити в те, що ти реально гідна кращого. Потрібно перестати слухати про погане, потрібно перестати спілкуватися з вічно ниючі людьми, оскільки всі ці побутові проблеми заразні. Якщо ти здорова, у тебе взагалі немає проблем: просто багато працюй, і все складеться. Всі рішення дуже прості. Товста? Використовуй дієту Майї Плісецької: Не жерти! — і в момент схуднеш. Зачекалася принца? По-перше полюби себе, і прискаче цілий полк на білих конях. І не шукай шляху до себе, до успіху, до гармонії і до іншої нісенітниці. Будь простіше. І купи нові черевички.

Треба вміти вчасно змінити себе!

Мода — це не пір’я і стрази, мода — це коли спідниця добре сидить, коли брюки візуально подовжують ноги. Коли жінка взяла в руки нову сумку, і у неї змінилася життя. Коли жінка купила туфлі на гроші, відкладені на чорний день, і чорний день ніколи в житті не настав. В цій системі координат нове плаття — самий кращий психоаналітик і антидепресант.

Зміна іміджу — фундаментальний крок до сприятливих змін.

Потрібно бути краще, ніж вчора, а не кращим ніж інші. Хоч ця стратегія життя і не найлегша, зате сама безпрограшна…

Попереднє покоління просто не знає нічого про ті професії, які очікують вас в найближчому майбутньому. І якщо вам цікаво займатися дизайном інтер’єрів і не хочеться йти на економічний факультет, займайтеся дизайном інтер’єрів і не ходіть на економічний. Якщо ви хочете бути хорошим перукарем, не треба бути поганим лікарем. Якщо вам хочеться випікати хліб, не ходіть в педагогічний для цієї мети. Робіть те, що вам подобається робити в цьому житті, і тоді ви досягнете успіху. Ви завжди заробите грошей, і у вас завжди фактично не буде роботи, тому що з ранку до вечора ви будете займатися виключно хобі. Розумієте, якими щасливими людьми ви будете. Батьків, звичайно, потрібно поважати, але обов’язково потрібно мати власну думку на цей рахунок. Тому що це ваше життя, ваша, а не їх. Я весь час закликаю влаштувати свято непослуху тоді, коли ви вже доросла людина і коли ви вирішуєте не тільки своє життя, але й життя своїх батьків, коли вони будуть літніми людьми, тому що хто про них піклується, крім вас. Ви – а більше ніхто!
Цитати Аристотеля

Дивіться також:  Цитати А. С. Пушкіна

Мода – це не пір’я і стрази, мода – це коли спідниця добре сидить, коли брюки візуально подовжують ноги. Коли жінка взяла в руки нову сумку, і у неї змінилася життя.

Гарне плаття для кожної жінки — це проблема державного масштабу.

Ніколи не можна розпускатися. Треба завжди бути у формі. Не можна показуватися в поганому стані. Особливо рідним і близьким. Вони лякаються. А вороги, навпаки, відчувають щастя. Тому, що б не відбувалося, обов’язково потрібно думати про те, як ти виглядаєш.

Ніколи не можна розпускатися. Треба завжди бути у формі. Не можна показуватися в поганому стані. Особливо рідним і близьким. Вони лякаються. А вороги, навпаки, відчувають щастя. Тому, що б не відбувалося, обов’язково потрібно думати про те, як ти виглядаєш.

Треба повірити в те, що ти реально гідна кращого. Потрібно перестати слухати про погане, потрібно перестати спілкуватися з вічно ниючі людьми, тому що всі ці побутові проблеми заразні. Якщо ти здорова, у тебе взагалі немає проблем: просто багато працюй, і все складеться. Всі рішення дуже прості. Товста? Використовуй дієту Майї Плісецької: Не жерти! — і в момент схуднеш. Зачекалася принца? Для початку полюби себе, і прискаче цілий полк на білих конях. І не шукай шляху до себе, до успіху, гармонії і до іншої нісенітниці. Будь простіше. І КУПИ НОВІ ЧЕРЕВИЧКИ!

Дитинство — це коли жовтий колір — яскраво-жовтий, дерева-живі велетні, а до місяця можна доторкнутися рукою, коли серед друзів є невидимий хлопчик, а під ліжком явно хтось живе.
Цитати Вільяма Шекспіра

Ваше життя складається з чотирьох рівних, я підкреслюю, рівних частин: кар’єра, сім’я, ви самі ваше моральне і фізичне здоров’я, зовнішня і внутрішня краса — і нарешті ваша соціальна мережа — друзі, захоплення. Ваш успіх і ваше щасливе самовідчуття досягаються тільки за рахунок серйозної роботи над рішенням задачі кожної з цих частин. А також за рахунок підтримки балансу рівноправності всіх цих частин. Розумієте, як просто: не будеш робити манікюр, добре виглядати, випромінювати спокій, постраждають сім’я, кар’єра, соціальна мережа… І так далі по колу.

Дивіться також:  Цитати Віри Полозкової

Я не вірю в багатий внутрішній світ запущеного людини, точно так само, як не вірю, що істота з накладними пасмами і роздутими, як коржі, губами має розвинений інтелект.

Якщо про тебе брешуть — значить, ти живий і комусь заважаєш. Якщо ти хочеш зробити в житті щось серйозне, важливе і помітне, потрібно розуміти, що у твого справи неодмінно знайдуться як прихильники, так і противники.

Доглянута жінка завжди домагається того, чого не може досягти жінка в халаті.

Потрібно бути краще, ніж вчора, а не кращим ніж інші. Хоч ця стратегія життя і не найлегша, зате сама безпрограшна…

“Треба повірити в те, що ти реально гідна кращого. Потрібно перестати слухати про погане, потрібно перестати спілкуватися з вічно ниючі людьми, оскільки всі ці побутові проблеми заразні. Якщо ти здорова, у тебе взагалі немає проблем: просто багато працюй, і все складеться. Всі рішення дуже прості. Товста? Використовуй дієту Майї Плісецької: Не жерти! — і в момент схуднеш. Зачекалася принца? По-перше полюби себе, і прискаче цілий полк на білих конях. І не шукай шляху до себе, до успіху, до гармонії і до іншої нісенітниці. Будь простіше. І купи нові черевички. ”

Жінка повинна в першу чергу добре виглядати для себе. Після того, як ви почнете піклуватися про себе, навколо з’являться люди, які подбають про вас. Насамперед, ми живемо для себе, а потім вже для оточуючих.

Я не вірю в багатий внутрішній світ запущеного людини, точно також як не вірю, що істота з накладними пасмами і роздутими як коржі губами має розвинений інтелект.

Можливо вас зацікавить