Цитати про кохання з Біблії

Недругів не відкидайте, а любите і благословляйте, обожайте їх, навіть проклинає вас. Моліться всією душею за них, коли вони женуть, ображають і ненавидять вас (Матв.5:44).

Як себе, любіть ближнього і далекого – закон божий говорить (Гал.5:14).

Досконала любов всесильна – спопеляє страх, виганяючи його, і муки залишаються в минулому.

Любов милосердствує, ніколи не перестає, не має злих намірів і заздрість, гордість їй чужа, брехня і неправда їй не союзники, вона не пишається, не дратує і не поводиться нечемно, істину звеличує, всіх захищає і вірує несамовито, на всіх сподівається і всі стійко переносить, і, жити ніколи не перестане. Кор.13:4-8

Заповідь Всевишнього, що любить Господа, зобов’язаний любити свого родича (1іван.4:21).

Любити правильно істиною і справою, а не мовою і словом.

Ближнього свого не засуджуй в суе, і помилкових свідчень не висловлюй (Втор.5:20).

Хоч ангельським голоском співай, хоч людським декламуй, але якщо без любові сказано – обмовою слова обернуться, а до пісні ніхто не прислухається, бо крім міді шиплячої та шуму у вухах не почують нічого. (Апостол Павло).
Цитати про прощення

Що хвалишся злодійством, сильний? … ти любиш більше зло, ніж добро, більше брехні, ніж говорити правду; ти любиш усякі згубні мовлення, мова підступний: Бог знищить тебе вкінець, изринет тебе і викине тебе з житла [твого] і корінь твій із землі живих. Побачать праведники і будуть боятися, посміються над ним, [і скажуть]: “ось людина, яка не в Бозі вважав свою фортецю, а сподівався на безліч багатства свого, зміцнювався в злодійстві своєму”. (Пс. LI, 3-9)

Любов ближньому зла не робить, тож любов виконання закону.

Дивіться також:  Цитати про ромашки

А тепер перебувають ці три: віра, надія, любов; але любов з них більше.

Ніхто не може двом панам служити: бо або одного буде ненавидіти, а другого любити; або до одного прихилить ся, а другого знехтує. Не можете Богові служити й мамоні.

Страху немає В любові, але досконала любов проганяє страх геть, бо страх має муку. Боїться несовершен в любові. (Перше Соборне послання св. Ап. Іоанна Богослова)

Якщо маю дар пророцтва, і знаю всі таємниці, і маю всяке пізнання і всю віру, так що можу і гори переставляти, а не маю любові, — то я ніщо. (Перше послання св. Ап. Павла до Коринтян )
Цитати про розставання

Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається,

Хто каже: я люблю Бога, а брата свого ненавидить, той брехун, бо хто не любить брата свого, якого бачить, як може любити Бога, якого не бачить? (1 посл.Іоан. IV, 20)

Возлюби ближнього твого, як самого себе (Мт.22:39).

Боїться несовершен в любові.

Люби ближнього твого, як самого себе (Лев.19:18).

Послухом істині через Духу, душі ваші очистивши до нелицемерному братолюбства, постійно любіть один одного від щирого серця, як народжені не з тлінного насіння, але від нетлінного, від слова бога живого і зостається навіки ” (1Пет.1:22-23).

Кожен із нас нехай догоджає ближньому на добро для збудування (Рим.15:2).

Бо заповіді: не чини перелюбу, не вбивай, не кради, не свідкуй неправдиво, не пожадай чужого і всі інші полягають в цьому слові: люби ближнього твого, як самого себе (Рим.13:9).

І чого тільки попросимо, одержимо від Нього, бо виконуємо його заповіді та чинимо любе для нього (1іван.3:22).

Дивіться також:  Романтичні цитати

Ніхто з вас хай не мислить в серці зла проти свого ближнього, і неправдивої клятви не любите, бо все це Я ненавиджу, говорить Господь (Зах.8:17).
Розумні цитати про любов

Будьте всі однодумні, спочутливі, братолюбні, милосердні, покірливі. не платіть злом за зло, або лайкою за лайку, навпаки, благословляйте, знаючи, що ви покликані, щоб успадкувати благословення (1Пет.3:8-9).

Можливо вас зацікавить