Цитати про сестру

Сьогодні в шкільному коридорі мене по-дружньому обійняв однокласник. Все це побачила моя молодша сестра, зараз же мамі доповіла, ніби як у мене бой-френд завівся.

Сьогодні розмовляю з приятелькою по мобільному і повідомляю їй, що наша кішка, здається, залетіла. На що дрібна сестриця тут же реагує: «Що ти брешеш, хіба кішки літають?!»

Проводжаю сьогодні братика в садок, і тут він мені каже: «Віка, давай будемо приховувати, що ти мені сестра. Ти не нафарбувалася, тому мені з тобою незручно показуватися на людях». Дожили: D

Тата й мами звичайно по-різному ставляться до своїх дітей, вони і люблять кожного по-особливому. Чи Салк

Молодшій сестрі виповнилося 10 років. Якось вона запитала: «Що сьогодні на обід?» Я сказала: «Заглянь у холодильник». У відповідь отримала від дрібної: «Дякую, кеп!»

Знайшовся мій щоденник, де я в свої п’ятнадцять вела записи. В самому кінці сестра написала: «Мама вже все прочитала!» Трохи нижче рукою мами: «Вигадки, не маю поняття, про що йдеться!»

Сестринська душа – діамант найчистішої води, море ласки і ніжності. О. де Бальзак

Брат без брата, що орел, що втратив крило, сестра без брата, немов гілка без листя. (Чеченська прислів’я).

Двоюрідна сестричка (6 років) отожгла. Підходить до мами і каже: “Мамо, ось тигр тигр, лев – левеня, а леопард – “леопердик”?”

Ви, що, йдете в кіно без мене?! Друзі ще називаються! — Женя, я відкрию тобі страшну таємницю: ми не друзі, ми — сестри!

Звідки у мене стільки лівих людей в друзях вконтакте? – довго я думав і видаляв їх, поки не зрозумів, що сиджу на сторінці сестри…

сестра(5 рочків) побачила, як падає зірка, і загадала, щоб я ніколи зі своїм хлопцем не розлучалася! Люблю її

Дивіться також:  Цитати про тата

Люблю одну дівчинку вже майже 4 роки… Люблю її більше всього на світі… А адже як не любити молодшу сестричку.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Можливо вас зацікавить