Цитати про здоровя

Бігай поки здоровий! Хворому бігати буде важче!

Яка хвороба мені подобається? Короста – тільки вона дарує нескінченне відчуття задоволення. А ось геморой не по мені – самому не видно, а людям показати соромно.

Якщо ви твердо вирішили одужати, то вважайте, що ви вже на півдорозі до одужання.

Запорука збереження здоров’я – помірність у кожному із своїх справ. Не зловживайте їжею, питвом і навіть любов’ю, і тоді ви захистите себе від хвороб на багато років.

Тільки сильно захворівши, розумієш, що здоров’я не купиш ні за які гроші.

Стан ліні по суті своїй є стан хворобливий, тому не варто помилково вважати, що нічого не роблячи, ви вбережете себе від недуг.

Солодше перемоги може бути лише відчуття перемоги над власною хворобою.

Одними знаннями здоров’я не отримати! Якщо не хочеш ти провести старість в компанії недуг, займайся фізичним розвитком тіла з молодих років.

Я вважаю, що абсолютно здорова людина не може бути жадібним, адже ніякі скарби світу не зможуть доповнити його багатства.

Лікує хвороби лікар, але виліковує природа. – Гіппократ

Хороший спосіб відгородиться від болю – зосередиться на дрібницях.

Здоров’я людини не в серці, не в нирках, не в коренях, не в листі, або спині. Звичайно, слів немає, добре людині, якщо у нього все це теж здорово, як у биків. Але сама суть чисто людського здоров’я — це коли його нестримно тягне сказати щось хороше іншій людині, як ніби це навіть закон: раз мені — то має бути і всім добре!

Навряд чи біль притупиться з часом , швидше, я окріпну настільки, що зможу її винести.

Дивіться також:  Цитати про розчарування

Лікар — філософ: адже немає великої різниці між мудрістю і медициною. – Гіппократ

Чого не лікують ліки, виліковує залізо; чого не лікує залізо, зціляє вогонь; чого не зціляє вогонь, те слід вважати невиліковним. – Гіппократ

Сторінки: 1 2 3 4 5

Можливо вас зацікавить