Цитати Річарда Баха

На блакитному екрані, коли один абонент відбивається, інший співрозмовник і глядачі чують короткі гудки. В реальному житті все жахливішою і страшніше. Коли один їх телефонних співрозмовників покладе трубку, другий опиниться в ізоляції. Він ще довго буде прислухатися до наводить жах і смуток тиші, яка може тривати вічно. – Річард Бах

Лекції про дискретності просторово-часового інтервалу призводять до практичних результатів і безперервності сигналів і суджень.

Залишити поряд дорогого тобі людини просто – приділяй йому увагу, а байдужість залиш для інших.

Легка, безхмарне життя нічому не вчить, лише розслабляє. Готує до ударів долі важка життя, накопичений досвід, щасливе і бурхливе дитинство.

Р. Бах: Мета життєвого шляху – одвічний пошук досконалості. Ідеал можна максимально наблизити, досягти досконалості неможливо.

По шляху життя і визнання тебе веде незриме і примарне істота, спрагле пізнання, яке називається елементарно – «Я». Майбутнє до тих пір цікаво, поки в ньому жевріє неостывшая іскра пізнання і досконалості.

Елементарні питання таять заковику і таємницю. З плином часу відповіді на них змінюються іноді кардинально. Подумай. Де ти живеш? Хто батьки? Де твій дім? Що робиш? Куди йдеш? Ім’я твоє як?

Помилок не буває. Події, які ми притягуємо в наше життя, якими б неприємними для нас вони не були, необхідні для того, щоб ми навчилися того, чого повинні навчитися. Яким би не був наш наступний крок, він потрібен для того, щоб досягти того місця, куди ми вибрали йти.

Якщо твоє щастя залежить від того, як роблять інші, то, мабуть, у тебе дійсно є проблеми.

Як би ти не вмів і гідний, тобі не досягти кращого життя, поки ти її, по-перше, – не уявиш і, по-друге, – не дозволиш її собі.

Не бійтеся розставань. Прощатися необхідно, щоб можна було зустрітися знову. Пройде час, і нова зустріч відбудеться обов’язково, якщо ви – друзі.

Щоб привернути що-небудь у своє життя, уяви, ніби воно вже там є.

Якщо натхненний невинний люблячий витає в хмарах мрійник вірує у Всесвіт радості і світла, і досконалого буття – і якщо він помиляється і помирає, то помиляється не він, а Всесвіт.

Те, що гусінь називає кінцем світу – мудрець назве народженням метелики.

Перш ніж ти змінишся, щось неймовірно важливе для тебе має опинитися під загрозою.

Глибина близькості до іншої людини обернено пропорційна кількості інших людей в нашому житті.

Дуже багато можна сказати про людину, якщо знаєш, що саме приносить йому розраду.

Якщо ти хочеш, щоб хтось залишився в твоєму житті, ніколи не стався до нього байдуже!
Цитати Джареда Лето

Дивіться також:  Цитати з книг Пауло Коельо

Чи можуть насправді кілометри розділити людей? Якщо ти хочеш бути з тим, кого любиш, хіба ви вже не разом?

Як легко відчувати співчуття, коли в біді ти бачиш самого себе.

Іди своїм шляхом, як і всі інші люди, і хай будеш Ти щасливий на землі.

Потім, коли прийде уміння, Ти навчишся літати з птахами, яких не бачиш, – і врешті-решт відчуєш, що Тобі не потрібно ні кільця, ні птахів, щоб літати наодинці з собою вище спокою хмар.

Доводиться визнати, що ми самотні на цій планеті, кожен з нас зовсім самотній, і чим швидше ми це визнаємо, тим краще для нас.

Після слова Бог, любов – саме затяганий слово в будь-якій мові.

Життя не вимагає, щоб ти був послідовним, жорстоким, терплячим, уважним, сердитим, раціональним, бездумним, люблячим, стрімким. Однак Життя вимагає, щоб ти усвідомлював наслідки кожного свого вибору.

Захищай свої недосконалості. Маєш право. Адже вони – твої власні.

це не був поцілунок, який говорив: Я-знаю-хто-ти-і-я-тебе-люблю. Він означав: давай займемося любов’ю сьогодні, а там буде видно. Як приємно було просто насолоджуватися, а не бажати когось, кого неможливо відшукати!

Після перемоги над простором залишається тільки Тут. А після перемоги над часом – тільки Зараз.

Кинути все, що хочеш, якщо передумав. Ти можеш перестати дихати, якщо захочеш.

Між нами існує деяка відмінність: у мене є відповіді на всі твої питання, але, присягаюся, ти не будеш слухати їх, поки тебе не разгладило великим котком життєвого досвіду.

Ти коли-небудь відчував, що тобі не вистачає того, кого ти ніколи не зустрічав?

Ти не існуєш, щоб залишити в світі слід. Ти існуєш, щоб прожити своє життя, до того ж прожити його так, щоб бути щасливим.

Навколишній світ – це дзеркало наших думок.

– А куди ви прямуєте? – Географічно? – Так. – Подалі від зими!

Стіни не захищають. Вони ізолюють.

Людина звикає до того, що він самотній, але поруште це самотність хоча б на день, і вам доведеться звикати до нього знову.

Вищою формою відносин між людьми є дружба, а коли з’являється любов, дружбі приходить кінець.

Ми притягуємо в своє життя все те, про що думаємо. Але якщо це правда, то так чи інакше я привів себе до цього моменту з якоїсь причини, — і ви так само.

Істина не має ні минулого, ні майбутнього. Вона просто є, і цього для неї цілком достатньо.
Цитати Пастернака

Двоє починають нудьгувати, – сказала вона одного разу ввечері, – не тоді, коли вони довго фізично знаходяться в одному місці. Вони сумують, якщо далекі один від одного ментально і духовно.

Дивіться також:  Цитати Оскара Уайльда

Коли хтось говорить вам, що любить вас, остерігайтеся!

Важливо не те, програємо ми в грі, важливо, як ми програємо і як ми завдяки цьому змінимося, що нового винесемо для себе, як зможемо застосувати це в інших іграх. Дивним чином поразка обертається перемогою.

Дізнайся те, що значить чарівник, і чари зникнуть.

При кожному своєму виборі ти ризикуєш життям, яка у тебе могла б бути, при кожному рішенні ти втрачаєш її.

Заради Бога, якщо ви хочете свободи і радості, невже ви не бачите, що цього немає ніде поза нас? Скажіть собі, що це у вас є, – і це у вас буде! Дійте так, як ніби вона ваша, і вона буде ваша!

Не слухайте орла. Не те важливо, як високо ти літаєш, а те, що відчуваєш ти в польоті. І не швидкість — ознака справжнього польоту, а та радість, яку ми знаходимо на повітряних шляхах.

Молоді чайки глузливо поглядали на нього. Ну, ну, друже, – думали вони, – навряд чи це пояснення допоможе нам зробити мертву петлю.

Вищою формою відносин між людьми є дружба, а коли з’являється любов, дружбі приходить кінець.

Хороший Месія не переживає почуття ненависті і вільний йти будь-якою дорогою, по якій він хоче йти.

У своєму житті ми можемо знайти собі виправдання, а можемо здоров’я, любов, розуміння, пригода, багатство і щастя. Ми створюємо своє життя силою свого вибору.

Людяність визначається не фізичними законами, це духовна мета.

Чому найважче на світі змусити птицю повірити в те, що вона вільна, адже кожна птиця може переконатися в цьому сама, якщо тільки захоче трохи потренуватися. Чому це так важко?

Істина, навіть не зрозуміла тобою, не перестає бути істиною.

При кожному своєму виборі ти ризикуєш життям, яка у тебе могла б бути, при кожному рішенні ти втрачаєш її.

Один плюс один, якщо тільки це ті одиниці, може дорівнювати нескінченності.

День видався спокійним… Зрідка який-небудь випадковий пасажир. У проміжках я вчився розганяти хмари.

Людина звикає до того, що він самотній, але поруште це самотність хоча б на день і доведеться звикати до нього знову.

Кожна проблема таїть в собі безцінний дар, і ми створюємо собі проблеми, тому що ці дари нам вкрай необхідні.

Єдине, що має значення наприкінці нашого перебування на землі – це те, як сильно ми любили, якою була якість нашої любові.
Цитати Стіва Джобса

Дивіться також:  Цитати Ганді

Літати – це зовсім не означає махати крилами, щоб переміщатися з місця на місце. Це вміє навіть комар.

Чому найважче на світі змусити птицю повірити в те, що вона вільна, – дивувався Джонатан, – адже кожна птиця може переконатися в цьому сама, якщо тільки захоче трохи потренуватися. Чому це так важко?

Я волію думати, що мій месія вознісся в якийсь інший вимір і — це зовсім не вигадка, — спостерігає за нами обома і сміється від задоволення, що все сталося так, як було задумано.

Немає нічого приємніше зникаючого страху.

Але з мене досить натовпів, навіть щасливих… Якщо цю юрбу налякати, то вона або розпинає, або поклоняється. Вибачте, це вже занадто!

Серцевий подарунок: я тут не тому, що повинен бути тут, чи тому, що мене заманили в пастку, але лише тому, що мені краще бути з тобою, ніж де-небудь ще в світі.

Після слова “Бог”, “любов” – саме затяганий слово в будь-якій мові.

Перш за все, – повільно промовив він, – ви повинні зрозуміти, що чайка – це втілення ідеї безмежної свободи, втілення образу Великої Чайки, і все ваше тіло, від кінчика одного крила до кінчика іншого – це не що інше, як ваша думка.

Не існує такої проблеми, в якій би не було безцінного дару для тебе. Ти створюєш собі проблеми, тому що ці дари тобі вкрай необхідні.

Якщо я залежний від того, чи цікавить людей те, що я кажу – це значить, що моє щастя залежить від когось іншого.

Ніколи не говорите собі: “Я не можу”. Цим ви позбавляєте себе могутності.

Будь-яка ідея марна до тих пір, поки ми не наважуємося нею скористатися.

Ти коли-небудь відчував, – запитала вона, – що тобі не вистачає того, кого ти ніколи не зустрічав?

Там, де відсутня душевна близькість, ідеального сексу бути не може.

Між нами існує деяка відмінність. У мене є відповіді на всі твої питання, але, присягаюся, ти не будеш слухати їх, поки тебе не разгладило Великим Котком Життєвого Досвіду.

Кожна річ є в точності те, що вона є з якоїсь причини. Крихітка на твоєму столі – це не містичне нагадування про ранковому печиво; вона лежить там, тому що твій вибір – не прибирати її. Винятків немає.

Якщо натхненний невинний люблячий витає в хмарах мрійник вірує у Всесвіт радості і світла, і досконалого буття – і якщо він помиляється і помирає, то помиляється не він, а Всесвіт.

Можливо вас зацікавить