Цитати Сергія Мінаєва

В наш час, для того щоб познайомитися з дівчиною, почати з нею зустрічатися, з’ясовувати стосунки, закохатися, розлучитися потрібно одне – безлімітний інтернет.

Штучні люди ведуть штучні діалоги, дарують один одному штучні почуття. Ось тільки штучні відносини призводять до справжнього горя… – Сергій Мінаєв

Я ненавиджу себе. Тікаю геть від нудного, нудотної себе. Тікаю – але не можу втекти. І коли рідкісне веселощі вривається в моє життя, молю тільки про одному: депресія, вернись до мене!!!

Мінаєв: Не потрібно дивуватися боягузтва, брехливості нашого покоління. Сміливі, чесні лізли під кулі, вискакували з окопів, люто билися і гинули…. Труси вижили. Вони дипломатичні та обережні. Саме так був сформований наш генофонд. І чого тепер дивуватися?

Іноді здається, що щастя отримали всі, крім мене. Як так сталося? Може, я пропустив безкоштовну роздачу щастя? Або просто не встиг купити його під час тижня знижок?

Повір, не всім начхати. Вони є. Ці дивні люди, яким Є справа. Головне, відшукати їх.

Я не можу оцінювати емоції – я ж не логарифмічна лінійка

Воістину, ще один доказ безладу, що панує в жіночих головах: спочатку безсистемно навалят купу предметів, а потім самі не можуть пригадати, де що лежить

Час робить нас товстошкірими.

Врятувати цей світ в принципі можуть лише дві речі: любов і масові розстріли. Причому необов’язково в цій послідовності.

Я витягаю мобільний і починаю писати есемеску Каті. До речі, про есемесках. Треба б мені, ідіоту, прати есемески перед тим, як залишатися ночувати у своїх подруг. Зрозуміло, що читати чужу пошту непристойно, тоді як мати таку можливість і не користуватися нею – недозволена дурість.

Ситуація не повія, її не купиш за триста доларів. Вона або виникає, або ні.

Співставивши кількість дурнів, психопатів і дурників з кількістю нормальних цікавих людей, ти порівнюєш себе з золотошукачем, перелопатившим не одну тонну породи, перш ніж знайти один самородок.
Цитати Йосипа Бродського

Дивіться також:  Цитати Гегеля

Люди змінюються, коли в них є надія.

Ми намагаємося нікого не поранити правдою, ранячи тільки себе пляшковими осколками нашого брехні.

Господи, ну чому ж ми не допускаємо для себе факту існування нормальних людей? Чому нам так важко комусь повірити?

Мені здається, що вони так старанно займаються власним здоров’ям вранці тільки для того, щоб було чого гробити ввечері.

Я люблю тебе запекло, нерозважливо люблю. Але я ніколи не поміняюся.

Любляче істота взагалі сліпо. Нас кидають, нас втоптували в землю, а ми нічого не бачимо. Віримо, любимо, сподіваємося. Розуміння приходить пізніше. Через два тижні. Він пішов. Кинув. Зрадив. Втік. Його більше немає поруч.

Що робити, вже в таке відверте час ми живемо. Жінки имитириуют оргазм, чоловіки – компліменти

Мені шкода нас, тому що ми розучилися вірити іншим. Вбивали в собі це почуття роками. Змарнували його, розмазували по стінках недопитих келихів, топили в віскі.

А ти, сподіваюся, коли-небудь зрозумієш, що кінець історії – це кінець історії. Що спекулювати на самогубство низько, а шукати любов там, де її ніколи не було, – нерозумно.

Якщо б мої понти обміняти на гроші – Абрамович працював би у мене шофером.

Бережи любов, якщо вона є. Не говори про неї нікому. Сховай за пазуху. Тримай все в таємниці, всім бреши, розповідай, що ти такий же покидьок, як і інші. Інакше вони розірвуть твої почуття. Розтягнуть, перетворять у свій звичайний блядство. ЇХ ВИВЕРТАЄ, ЯКЩО ХТО НЕ СХОЖИЙ НА НИХ! Їм страшно стає від того, що вони були іншими, але все просрали… біжи… біжи звідси. Бери її і біжи…

До речі, дівки в основному – складова понтів. Як машина, костюм, кредитна картка або телефон. Красива телиця замінює всі ці девайси. Як машини середнього цінового діапазону, тільки замість лампочки, яка включається на приладовій дошці, коли машину пора заправити, ти чуєш звуковий сигнал, я тебе люблю – і дістаєш кредитку. Я тебе люблю – нічого не значуща репліка, щось на зразок слів-паразитів, сполучних паузи в діалозі.
Цитати Віктора Гюго

Дивіться також:  Цитати Далай-Лами

Найвірніший спосіб боротьби з депресією для нещасної людини – зробити нещасними оточуючих: хоча б у цьому ти не самотній.

Головне – правильно себе позиціонувати.

Ми й собі-то більше не віримо, що здатні бути щирими.

Всі ці веселі дні, все це сонце, зима, весна, літо, осінь, дощ, сніг та інше – є тільки невелика відстрочка перед неминучим фіналом.

Ні, я реально ідіот. Людина-Мудак. Знаєте, є Людина-Павук, а я – Людина-Мудак! Хвилину тому готовий був стрибати від радості, що мене не обманюють (теж мені, романтик), а тепер готовий залізти під стіл від неминуче насувається проблеми.

Пластикові люди дарують один одному пластикові емоції, тільки от чомусь після всіх цих пластикових історій ллються натуральні сльози…

Всього одну фразу: Давай зустрінемося?. Знаєте, есемески замінюють у сучасному світі сигнали SOS. Ми, як терплять лихо кораблі, розсилаємо їх без особливої надії на допомогу. Навіть отримуючи відповідь, не вчитуємося в нього: головне — знати, що ти не один, що тебе хтось чує. Але мене ніхто не почув. Ймовірно, в цей момент просто вийшли з кімнати…

Навіщо розумні люди старанно, день за днем роблять з себе ідіотів?

Найбільшим досягненням двадцять першого століття стали слабодухість, лицемірство і страх перед громадською думкою.

Кілька разів дзвонить Лена. Типу, сумує, типу, останнім часом ми стали мало бачитися. І ця туди ж! Ні, ви подумайте: однією мало, другий мало. Я і так вже розриваюся. По мені, так я з обома бачуся більше, ніж хотілося б. Була б можливість – взяв би в обох відпустку за свій рахунок, а краще – написати заяву за власним. Боюся, не підпишуть.

Розумієш, Андрюш, – вона глибоко затягується, затримує дихання і випускає дим, одночасно починаючи говорити, – з тими, з ким почуття, жити зазвичай не виходить. І навпаки. З тими, з ким жити виходить, через якийсь час спиш у різних кімнатах.
Цитати Некрасова Н.А.

Дивіться також:  Цитати Фрідріха Ніцше

Дивно, так? Пройти через сотні імен, щоб знову повернутися до неї. Щоб дізнатися, що тебе так сильно любили.

Момент, коли жінка дозволяє вам спостерігати за своїм ранковим туалетом, помилково приймається чоловіками за високу ступінь довіри і початок закоханості. У реальності це означає лише те, що ви стали ще одним предметом її особистого користування. Отакий хазяйський копірайт. У самому справі, не станете ж ви сором’язливо загинати пальці на ногах, ховаючи від очей своєї собаки дірку на носку?

Щастя – це коли постійно хочеться цілуватися в ліфті. А коли ти вперше не захочеш це робити в ліфті – значить, щастя закінчилося.

Відносини з жінками стали нагадувати оренду дорогих автомобілів. Ти неодмінно хочеш покататися, але постійного бажання мати в тебе немає. Тому є маса причин – від швидкого перенасичення до пов’язаних з наявністю такого авто головняк. Але на відміну від жінок, машина не прагне в’їхати до тебе додому і залишитися в твоєму ліжку.

Сучасна косметична індустрія просунулася настільки далеко, що у заплаканої жінки швидше витечуть очі, ніж потече туш.

Світ нітрохи не змінився. Люди працювали і розштовхували один одного ліктями, піднімаючись на утопічну гору спроможності десять, двадцять і тридцять років тому. Змінювалася лише зовнішня атрибутика спроможності, люди залишалися колишніми. Дрібними негідниками, розважливими ублюдками, цинічними тварюками і бюргерською масою.

І якщо я спілкуюся з людиною, то це відбувається або за спільним інтересом/розташуванню, або зважаючи на моїх особистих планів на нього.

І найголовніше в усьому, що відбувалося — його очі. Такі іскристі, такі зворушливі, іноді зі сніжинкою на вії, іноді каламутні від недосипу. Його очі. Кожен день. Близько-близько…

Коли ти ставишся до жінок як до дівок, ти сам перетворюєшся на бика. В тупе, безмозглое бичаче.

Можливо вас зацікавить