Статуси про ідіотів

Розчарувався в технологіях та інтернеті, як на майданчику для знайомств. Вийшло по-ідіотськи. Стільки переписувалися, переглядалися, ділилися думками, звикали. Очна зустріч перевернула долю, перекресливши колишню віртуальне спілкування. Е-моє розчарування і депресія!

За розумними словами тепер ідіотів не відразу выявишь.

Коли скандал згасав, хлопець повідомив, що колишня подружка вагітна. Валідол і корвалол мені допоміг слабо – ледве відкачали. Хлопець зізнався, що пожартував. Дурень – м’яко сказано!

Банан при людях, не відчуваючи на собі іронічних поглядів ідіотів, з’їсти не можна.

Кращий статус:
Гад. Придурок. Ідіот. Розумниця. Псих. Ще. Коханий! Мій!

Ти причепився, наче реп’ях і запал дорогоцінним каменем у моє серце, ідіот! «Удача» рідна і доля.

Перевертень мій всяке повний місяць перетворюється на ідіота. Мізки відключаються – інстинкти ще працюють.

Ти ідіот. Але твій. Я ідіотка? Природно, зате блискуча і улюблена.

Спам аферисти придумали, щоб на халяву підзаробити.

Ти вбив в собі недоумка, коли розгледів у мені привабливу красуню.

Знаєш, сьогодні йшла зі школи і думала про нас… на мене перехожі оберталися, а я трималася… Думаєш я плакала? Ні, в мене була така ідіотська посмішка на обличчі… просто я згадала кожен момент тієї першої зустрічі, Боже, як все було нерозумно…

Мене шалено дратують ідіотські ніки в контакті “Сучка” або “ексклюзивна стерва” або “все натурально”… Відкриваєш сторінку, а там дитина, років 14

Про що говорить 1 вересня учням? Ну по-перше про те, що треба буде рано вставати і невиспаним йти в школу… По-друге, що треба буде як ідіотам просиджувати в школі з 8, 30 до 14, а потім приходити і робити уроки… Ну ні годинки вільного((( І в-третіх, що більше не можна тирити вранці яйця, молоко, м’ясо, ананаси, помідори, черепашки і алмазики у друзів в контакті!

Дивіться також:  Статуси про погляд

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8

Можливо вас зацікавить