Статуси про надію

Твої уроки виявилися цінними і не смертельні рани душевні… Дякую, що тепер я байдужа, ти чесно вчинив, але легкодухо… Тепер не кішечка, а гадина і стерва і ти страждати від цього честь поимеешь перший!!!

В мені ще живе надія, що все повернеться, як і раніше… ми один без одного не зуміємо…любов’ю ми з тобою вболіваємо…

Терпіти не можу сусідів. Вони дратують мене, постійно ляскаючи дверима в під’їзді, адже я щоразу сподіваюся, що це ти повертаєшся…

Буває так, що серце розривається миттєво, після всього кількох слів, сказаних тим, кого любиш, і надія на спільне майбутнє валиться як картковий будиночок…

Кращий статус:
Надія не вмирає сама по собі, її ніби безжально втоптують чобітьми в асфальт, кидаючи в обличчя гірку правду…

Мене не глючить, що зараз пролунає телефонний дзвінок від тебе… це просто привиди моєї надії на це…

Він запаморочив мені голову… подарував надію своєю посмішкою… в мені поступово народжувалася впевненість, що він буде зі мною, а виявилося у нього вже є кохана і він з нею щасливий…

Самотність – гірка штука, а любов – це стерво і сука. Якщо брехливі слова про кохання – нікому їх не кажи!!! І надію дарувати не треба, якщо холодний навіть поглядом!

Жив чоловік,і коли настав час помирати,вся його життя постала перед ним ланцюжком слідів на піску.Придивившись, він побачив,що майже скрізь його слідах йшли паралельно ще одні.”Господи,я знаю,це ти вів мене!” – сказав чоловік, – “Але чому там,де я вже втрачав надію тільки одні сліди? Чому ти кидав мене в ці важкі моменти?” “Я не кидав тебе”, – відповів голос,-“Я ніс тебе на руках”.

Чому горять мости? Невже всі слова порожні? Чому надії немає, і у вогні улюбленому гасне світло? Чому горять мости? Невже наш вогонь охолов? Чому відповідь исщяг? Захворіла тендітна душа.

є надія що б знову будемо разом..п. с. в мріях

Бісять спамы..вселяють надію, краще не стає))

Надія боязким проліском цвіла в моєму серці.

Йдучи – йди…Не залишай їй надію…Не ламай життя подробицями…Ніколи не дзвони і не пиши…Викресли її адресу з щоденника…Не повертайся і не посміхайся…Не залишай собі можливість повернутися…Дивись вперед…Спали мости…А інакше – не йди.

[C мрією в очах, з надією в серці…]¦

Якщо постійно руйнуються ваші надії,значить, ви поганий архітектор власної долі

“розчинилася…в своїх думках…я заблукала в лабіринті изъебнутых кімнат, на стінках яких гострі шипи…вони боляче впиваються і деруть шкіру…я в крові…немає надії..вона випаровується…розчиняється в потоках крові…мені боляче…”

кожен день потить зір комп’ютерів,в надії що станеться щось добре,так це про мене.

– Поганий день. Чому?- Нічого не відбувається.- А що вчора було?- Вчора була надія на сьогодні.(с)

не втомлюй я не вірю в любов,я вірю в діда морозая вірю в надеждуя вірю, що люди можуть бути счастливымия вірю, що люди можуть не умиратья вірю!але в кохання я не вірю…. відвали

Ти прав.Я обожнюю залишати легкі сліди надії в серцях хлопців.Мені подобається ловити на собі чужі погляди.Але знай:поруч зі мною ти,а не ті,хто дивиться в мою сторону.А це означає,що ти вже переміг.

пишемо статуси один для одного,в надії що прочитають…бачимо один одного онлайн і не пишемо…може боїмося,а може просто нема чого сказати…хм…дивні…

Сьогодні сонце зайшло за хмару, сьогодні хвилі б’ють так боляче, я бачив як вмирала надія ямайки моя душа плаче. Навіщо ти танцюєш під мої барабани, навіщо ти співаєш під мої барабани, навіщо ти співаєш мою пісню пні і так боляче…

Надія боязким проліском цвіла в моєму серці.

-Надія помирає останньою, сказала віра і пристрелила любов.

мені так херова і самотньо без нього.. але надії вже немає.. мені так його не вистачає.. не вистачає тієї руки, яку я завжди могла взяти, щоб просто знати, що він МІЙ.. я була щаслива, коли підходила до нього.. обіймала і чула, як б’ється його серце.. кожен стук.. просто почути його дихання і дихати з ним в одному ритмі.. це було щастя.. це було моє все..
Статуси про сльози

Дивіться також:  Прикольні статуси про щастя

Я хочу. Шалено хочу просто бути поруч, без надії на майбутнє. Без пам’яті про минуле. Жити тобою – справжнім!

Я перстала слухати сумні пісні,я почала сама писати такі.Я перестала згадувати про тебе.Я Тебе і не забувала.Я перестала перечитувати твої sms – ки,я їх вже знаю напам’ять.Я перестала гуляти ночами.Я почала багато спати в надії побачити Тебе, хоча б у Сні.Я Перестала думати про тебея початку Тобою жити…..

нерозумно, але хочеться вірити, що ти так сидиш, і кожну секунду відновляєш сторінку в надії що я тобі напишу…

Вирішивши назавжди йти до нових мріям і надіям-іди,але ніколи не оглядайся,-обернувшись,ти побачиш те,що змусить тебе повернутися…

І все – таки одного разу він прийде….І збудуться надії і пророцтва…Мої він губи в темряві знайде,і пошепки прожене самотність…

Надія вмирає останньою, тому що їй сукі більше нікого вбити… Сказала віра застреливши любов.

-Надія помирає останньою, сказала віра і пристрелила любов.

Любов вмирає повільно, втрачаючи надії, подібно дереву з якого опадає листя, до тих пір, поки не залишиться жодної…

відчепіться! залиште в спокої! дозвольте мені піти з яскравою блискучою дорозі,залишивши сліди на чумацькому шляху… і з неба я буду за вами стежити, захищати від негараздів, і з вами сумувати дощами, хмарами закривши небосхил. я буду радувати світанком,заходом вселяти надію.і теплим весняним вітром мріями вас окриляти..

Невідомість залишає надію, хоча б надію і ми боїмося наполягати, щоб не втратити хоча б її….і жити нею, і плекати…

“Бувають речі гірше смерті. Буває життя без надії. Можна так і не пізнати кохання. Можна так і не дізнатися, хто ти є насправді.” Чарльз де Линт.

Навколо все кане в лету, забути немає сил і надії немає………..

плачеш?боляче..музика? горомко..надія? є..інший? ніколи..дура? даааа..

Якби я не знала тебе,я не знала б, що таке біль, любов, байдужість,ревнощі, щастя, надія,терпіння,і просто шалене бажання жити….

Все пережито не один десяток разів.Якщо повірити,пробачити можна все.Розлучаємося.Повертаємося.Дуже потрібний.Впускати нове.Забуте. Старе.Змиритися.Прощення-крок вперед.Злість-привід.Надія-слабкість.День без,ніч без.Думки…Недовіру.Крапка.Завершення.Час лікує.Зруйнували.Кінець починається там,де з’являється новий початок.Твій початок,мій кінець.Відпускає. Прощає.Буде пам’ятати…

місяць травень.подаруй надію.дай мені ще один шанс.дай.

Холод в серці!В душі порожнеча!Як від усього болить голова!Сонце нерадует!Тебе поруч немає!Ти тепер з нею!Зустрічаєш світанок!Біль проходить крізь серце,ножем!адже ми ж не поруч!адже ми не вдвох!Ти більш не хочеш любові моїй!Дотики губ при світлі свічок!А я все маю надію тая!Що ти прийдеш обнимишь і я знову буду твоя!Холод в серці!в душі порожнеча!Як від усього больт голова!

Знайду черепашку в піні ніжною, стушу піщинки помахом і до вуха поднесу з надією. А там: “Йди ти на х…”.

[сумувати можна. сумувати модно. коли все складно, неоднорідно. і нехай продме. на вітрі без одягу. just do it. ну і надії..]

Скільки дівчат сидить з обмерзлими за зиму серцем у долонях і, зігріваючи його диханням сподіваються, що весна внесе свої корективи? Чужі міражі. І шепіт губ з надією [знайди мене]

Холод в серці!В душі порожнеча!Як від усього болить голова!Сонце нерадует!Тебе поруч немає!Ти тепер з нею!Зустрічаєш світанок!Біль проходить крізь серце,ножем!адже ми ж не поруч!адже ми не вдвох!Ти більш не хочеш любові моїй!Дотики губ при світлі свічок!А я все маю надію тая!Що ти прийдеш обнимишь і я знову буду твоя!Холод в серці!в душі порожнеча!Як від усього больт голова!

ти не пишеш мені цілий місяць,я майже забула тебе,тільки б’ється з надією серце,згадуючи про тебе..люблячи…

Сонце гріє, але не моє серце. Надії і час його остуджують…

Все моє життя як спалах світла,струна душі давно зачеплена,навколо всі дивляться диким поглядом,і хтось в спину дихає отрутою!мені так хотілося полум’я в серці,в руках надії знову зігрітися,мені не вистачає в пальцях крейди розфарбувати життя як я хотіла…..!!!

Ми обривали дроти, ламаючи крила так собі і не пробачили безсилля і не залишилося жодної надії не любові не віри тільки пам’ять і попіл…(с)

коли відносини доходять до слів “Я люблю тебе”найчастіше байдужість обриває усі сподівання..
Статуси про зміни в житті

Дивіться також:  Статуси про душевну біль

Хотіла побудувати маленьку стінку і тріснути про неї твоєю головою в надії, що ти виправишся, перестаралася, між нами стіна вдвічі більше китайській:(

Якщо чоловік називає жінку стервою, значить він втратив останню надію назвати її дурепою

нерозумно, але хочеться вірити, що ти так сидиш, і кожну секунду відновляєш сторінку в надії що я тобі напишу…

все так мутно як у сні…вже втратила надію що ти мене любиш…але це не важливо..адже так???що б не було…я тебе не забуду…тому що всі стіни в моєму житті исписанны твоїм иминем……просто твоє ім’я і ти…більше не треба…

мені так херова і самотньо без нього.. але надії вже немає.. мені так його не вистачає.. не вистачає тієї руки, яку я завжди могла взяти, щоб просто знати, що він МІЙ.. я була щаслива, коли підходила до нього.. обіймала і чула, як б’ється його серце.. кожен стук.. просто почути його дихання і дихати з ним в одному ритмі.. це було щастя.. це було моє все..

Життя,довший ніж надія,але коротше, ніж любов…

Я завжди подаю руку тим,хто подає мені надію…

Востаннє затягнеться сигаретним димом……Одягне окуляри, щоб приховати мокрі вії……і піде, закривши щільніше двері…але йдучи, все-таки обернеться в надії, що все ще потрібна…..

Щастя може приймати різні обличчя: компанія кращих друзів, відчуття радості від того, що мрія близької людини збулася, знову з’явилося відчуття надії… Бути щасливим — це нормально, адже ніколи не знаєш наскільки скороминущим може виявитися це щастя.

Ілюзій немає, надія є, я не сперечаюся.

То що ти йому більше не цікава і він не буде твоїм дійсно розумієш тоді, коли ви зустрічаєтеся, а він навіть не дивиться в твою сторону… так прикро, але всередині ще надія на щось більше….

Дякую за душевні рани,що палять серце нові шрами,дякую за порожню надію,що дала життя холодного серця,дякую за порожні слова,які мені закривали очі,дякую тобі за себе,адже це ти зробив мене сукою!!

так…кохання для мене не сущевствует….В ній помилялася я багато разів…хтось може і любив.але я не любила його…так важко в цьому світі…адже я хочу віддати серце в хороші руки…хочу літати…але тільки під ручку з ним…а по мені немає любові…а тільки надія і віра, що любов з’явиться…до мене….

А навіщо взагалі любити і страждати? Зберігати цю надію і чогось чекати… Слова “люблю тебе” не даремно кажуть… Тебе я просто чекаю і за тобою сумую…

Як можна здогадатися, що буде попереду? Як можна втратити все-надії, почекай. А може у розлуки є плюс, Коли почуєш “я повернуся”. Адже він зміг дізнатися, адже Він зміг зрозуміти…

Нікому не дано передбачити, що буде завтра, але кожен може підняти очі і побачити зірки дарують надію…

Шкода, що замість довгих телефонних гудків і цього бездушного “абонент не доступний або тимчасово відключений”, цей спокійний жіночий голос не говорить тобі, що на вас клали і тепер ви в ігнорі. Відразу б можна було напитися, а не задихатися в своїх надіях.

не відпускай надію, поки ще хоч щось десь тліє (с)

Якщо йдеш, то йди назавжди. Якщо проганяєш, то не клич назад. Якщо в тебе немає цієї людини в твоїх думок, не падавай йому навіть найменших надій.

Бути може, Happy End – це те, що після всіх не прийнятих дзвінків, розбитих сердець, всіх помилок і непорозумінь, весь біль і приниження, ти ніколи, ніколи не втрачала надію….

Віра,Надія,Любов-помоему сенс життя..

Що таке електронна любов?Це коли ти трепетно чекаєш написи online на його сторінці, відновляєш по 10 разів свою сторінку, в надії на нове повідомлення, живеш входами в контакт. А потім приходить повідомлення: “Вибач, але у мене вже є особливий людина”. А потім порожнеча….

А навіщо взагалі любити і страждати? Зберігати цю надію і чогось чекати… Слова “люблю тебе” не даремно кажуть… Тебе я просто чекаю і за тобою сумую…

мля…весна…не виправдала надій…

… тихо ненавиджу…повільно вмираю… живу надеждаю…чітко розумію… помутніння розуму…і здається, що божеволію….
Статуси про сумний настрій

Дивіться також:  Депресивні статуси

Якщо йдеш, то йди назавжди. Якщо проганяєш, то не клич назад. Якщо в тебе немає цієї людини в твоїх думок, не падавай йому навіть найменших надій.

Любов..Біль..Розставання…У нього інша…І ось він знову один…Надія…Хочеться додати його знову в друзі… але.. “ви не можете додати у друзі, т. к. користувач заніс вас в чорний список!!! І це після того, що було….

Дурна думка.Вони трахаються з красивими ляльками,зате з милими скромницами залишаються на все життя.Так і незрозуміло хто прийшов до такого висновку.Ті самі ляльки або ж невпевнені в собі скромниці,які цією фразою тішать в собі надію,що він повернеться?А слабо і тією і іншою бути?Повія в ліжку,господиня на кухні,на людях красуня,в душі добра,чуйна і задумлива.

Якщо ти любиш, то на землі знову разцветет надія і з чуство возрадиться життя…дякую тобі

Знову весна!Знову надії!Не варто сумувати та думати:”Ах, а перш..”Геть печаль, геть смуток і сон!Весна для тих, хто в це життя закоханий!!

дивлюся як він ставить статус серце.я все сподіваюся, що це мені. хоча це й неможливо. він мене навіть не знає. але ця дивна надія не йде

Ти був останньою надією на щастя…я реально подумала що спогади і біль минулого підуть з появою тебе.але як же я помилялася…тепер все буде як раніше …навіть не знаю чого чекати, на що сподівається і що робити.

-У тебе є що-небудь з завтрашнього іспиту??? -Віра, надія, оптимізм)

Надія,вона залишається до останнього..Люди чіпляються за кожну ниточку,тільки б не втратити її..

Надія не вмирає, її затоптує кованими чобітьми безжальна правда

Нічого не залишилося,лише бруд в кишенях одягу,І якесь відчуття,що начебто надії…

Боляче – це коли одним незграбним рухом руки з тебе роблять інваліда; Боляче – це коли надія вмирає… Боляче – це коли жінка, промучившись майже добу, не чує крик своєї новонародженої дитини.

|та до могили покійного замість тернових вінків були покладені надії, яких він не виправдав за життя…|

коли відносини доходять до слів “Я люблю тебе”найчастіше байдужість обриває усі сподівання..

втратила ще одну мрію.в пошуках віри, надії і любові

Що гірше: курити чи любити? Перше з часом значно погіршує здоров’я. Друге, також з часом, змушує втрачати віру, надію і проливати значна кількість сліз… От і вибирай: побиватися фізично, або морально…

А ви теж, коли прокидаєтеся і хочеться в туалет, але жахливо лінь вставати, знову намагаєтеся заснути з надією, що бажання пописати пройде?…

в її діях не було вже нічого привабливого, ніякої метушні, нічого… в її серці залишалася печаль і рубці, які починали кровоточити при будь-якому зручному випадку… в її очах відбивалася порожнеча… і лише її розум залишав їй надію

“Бувають речі гірше смерті. Буває життя без надії. Можна так і не пізнати кохання. Можна так і не дізнатися, хто ти є насправді.” Чарльз де Линт.

Я завжди буду заглядати тобі в очі з любов’ю, вірою та надією на те, що ти обов’язково візьмеш мене назад…

А він був як казка..ну або як принц це засмиканий.несподівано з’явився,несподівано зник.А в перерві нічні поцілунки на нічних,порожніх вулицях, дзвінки і всі ці “рідні” так “єдині”а потім..потім тиша..мертва така ..і сльози билися в темряві про ванну,голосно так…а ще надії пам’ятаю..так само билися..там же.

Найжахливіше – це залишати шматочок шоколадки, а потім відкривати упаковку і – о жах, його немає! Крах надій.(с)

У кого-то,абсолютно нез’ясовно,любов зникає,а хтось просто втрачає свою любов,ну і само собою, любов можна знайти,нехай і на одну ніч.А є зовсім інший рід любові,самий жорстокий,така любов не залишає своїм жертвам надії,це нерозділене кохання,і тут я справжній професіонал.(с)

Я завжди подаю руку тим,хто подає мені надію…

Досить крихітного зернышканадежды, щоб засіяти ціле полесчастья.

Любов..Біль..Розставання…У нього інша…І ось він знову один…Надія…Хочеться додати його знову в друзі… але.. “ви не можете додати у друзі, т. к. користувач заніс вас в чорний список!!! І це після того, що було….

Можливо вас зацікавить