Статуси про погляд

Звабливий погляд, ультрамодний вбрання, в очах хіть, заряд, на розумі авангард. Чарівний пройдисвіт, повів трьох поспіль. І в штанях адже не куля-дура, а розривний снаряд.

Застілля спонтанне, дим коромислом, випадковий се*кс. Чуже нам розв’язна поведінка і неправильно. Слабкості є у всіх, коли хочеться відірватися по-повній.

Я хочу тебе забути, ніби не було нічого. Не згадувати задумливий погляд твій, щиру посмішку. Жити так, ніби нічого не сталося.

Раздевающий погляд спідлоба, посмішка до вух. Ми участили пульс – сталася помилка. Дійшли до піку насолоди, коли втрачено свідомість. Пішов в туман, не повернувся, залишивши муки і страждання.

Кращий статус:
Спідниця коротше швидкості звуку. Погляд гордовитий – та ще сука.

Одне слово і погляд тебе перекине й переклинить. Косою, або томний погляд – все життя шкереберть, або рядком.

Справжню картину закоханий погляд не бачить. Його погляд чує серце, а розум відключений.

Натовп людська – дике поле. Холодний погляд обпалює душу. Вона дрижала як лист від болю, вчепившись в правду навіть зубами.

Погляд жінки на суперницю – це рентген просвітив поклажу.

Шпильки, золото і брязкальця.. вії Туш і помада. Блиск, хлопчаки і машини… Більше нічого не треба… звабливий Погляд, такий солодкий, і хода, як у кішки…

Здається, я починаю втрачати почуття гумору, все так натягнуто і похмуро. Я вже готова виміряти температуру в кімнаті, як тільки я входжу, ти дивишся на мене, і я намагаюся уникнути зустрічі поглядами, адже якщо я подивлюся на тебе, ти вирішиш, що з’явився привід для розмови, ніби я хочу цього…

Цей погляд Все може висловити так чудно! Ах, обдурити мене не важко!… Я сам обманюватися радий!

Якщо приручив мене – не відпускай руку і не кидай мене… Якщо дивишся на мене – не відводь зніяковіло погляд… Якщо даєш надію – не відбирай цю тонку ниточку ілюзій… Якщо намагаєшся не думати про мене – ти вже про мене думаєш…

Твій погляд запам’ятаю назавжди..

Немає голосніше звуку ніж мовчання телефону. Просто зараз до дурі сумно і дуже погано. Я люблю тебе. Нехай не з першого погляду, але до останнього подиху.

Мене сповнювало хвилювання. По тілу рукою проводив. Твій погляд застигав на мить, а з ним застигав і весь світ…

Один дурень, який осягнув всі науки, сказав що людина народжена для борошна. І це повторили всі дурні, І життя стала прокляттям для всіх, Хоч помирай не з горя, бо з нудьги . і подовжилися вуха у людей , Погляд потьмянів і опустилися руки

Він сказав, щоб я шукала собі багатого, тому що я цього варта, я повинна бути щаслива… Він поки не може мені цього дати! Дурник, зрозумій, що мені просто твоя присутність дорожче мільйонів зелених купюр! Один твій погляд, подих, поцілунок безцінні! Зрозумій!

Ми не такі різні, як здається з першого погляду. І далеко не так схожі, як здається з другого… Ми граємо в гру, правила якої взяли не змовляючись… В цій безглуздій грі тільки одне правило… Програє той, хто перший скаже “люблю”

Ніжність і пристрасть. Чорна масть. Леді з обкладинки. Дівчина-кішка. Чуттєвий погляд. Ласковый яд. Пекуча суміш. Краще не лізь!Мила дівчинка, зухвала сучка, Лапочка, але з кігтиками на ручках. Ангел, лялечка, стерво, кокетка. ОБЕРЕЖНО Б. Р. Ю. Н. Е. Т. К. А!

перший погляд,перший подих,перший серця стук,після тієї що заподіяла біль…

вона стала як наркоманка, один його погляд – доза. легше. байдужий погляд? так. і що? головне, він його.

Не, мені реально цікаво, а “ванільно-цукровий погляд” це як? Щось середнє між накуреним і поглядом дауна???

Я всього лише приснюсь тобі вкраду твій ніжний погляд…а більшого мені й не треба…

Міцна кава чашка за чашкою, безсонні ночі, червоні очі і втомлений погляд.. Сезон термінового написання дипломних, курсових та підготовки до сесії вважати відкритим.
Статуси про стерв

Дивіться також:  Статуси про диво

Його погляд,його усмішку готова чекати, 4тоб не сталося!

Який би він не був, як би він не вчинив з тобою. Ти будеш пам’ятати!По початку, зціпивши зуби і в сльозах, проклинаючи той день, коли з ним зустрілася. Пізніше з трішки сумним поглядом і искренной посмішкою!Адже ти любила..

Не з першого погляду, але до останнього подиху,Вірю в любов, у нас, в себе, вірю в Бога…

Найкращий комплімент для дівчини – заздрісний погляд іншої дівчини

Складно забути твій погляд Складно, любов як отрута

Ти ловив мій погляд і посміхався. Я танула. Мені так хотілося до тебе під шкіру. Я хотіла б просочити тебе своїм запахом щоб стояти, тримати тебе за руку і кричати: бачиш небо, він мій.

дощ на всю ніч з вікна, а я сиджу в сльозах знову одна… світла нема давно в моїй душі… скажи навіщо шукаю тебе скрізь? не вистачає мені тепла твого, що не замінить ніколи ніхто, погляду глибоких зелених очей, красивих слів, пам’ятаєш як в перший раз. ]

Давай будемо гуляти по нічному місту, будемо цілуватися в парках, ти будеш дарувати мені квіти. Ми будемо щасливі, йдучи, тримаючись за руки, ловити на собі погляди перехожих. Будемо вранці прокидатися разом… Давай хоч трохи пограємо в любов…

ось навіщо відводити погляд коли я повертаюся? а? В очі дивись,придурок.

Втомлений ангел на моєму балконі Вважає зірки крізь тютюновий дим. Я відчуваю, як він в турботах тоне: Став м’який погляд відчайдушно порожнім.

твій погляд зводить мене з розуму, він змушує мене тремтіти, забираючи у мене кисень, мене кидає в лихоманку!!так дивись на мене ще і ще їм!!

Голову вище… Погляд прямо.. Мерю я життя, як дорОгу пряму. Хтось подумає Стерво проста, Так.. все можливо.. напевно така Горда… Стерво з ранимою душею. Раніше, напевно.. Була Я одною..

який мій ідеал? це милий, ніжний, щирий і щоб при погляді його метелики в животі з’являлися.

Дорослий погляд, але дитячий сміх…

Я обожнюю твій погляд.. Він вражає як отрута! Інші мені не потрібні, мені потрібен тільки ти…

А ти не закінчував факультет “Як одним поглядом втоптати людину в бруд, а словом землі зверху накидати” ? Дивно, у тебе виразно вийшло б!

холод в порізаному тілі, і знову ламає жадібний світанок з м’ятою ліжку так недоречно її забирає, недописанное лист, недопита гуртка отрути, життя описана парою слів, для кого-то і смерть нагорода, її смиренний погляд вже не шукає тепла в це жадібне ранок вона всоте померла…

Так, любила, але тепер не люблю… Давно вже забула, нічого до тебе не відчуваю… Не плачу ночами, не забита голова тобою… все що було між нами подаруй краще іншого… Так, змінилася, не віриш і не треба… Ти мені вже не потрібен, не кидай такі погляди… Я забуду все те, що здавалось мені казкою… Адже до цього привів ти, не потрібна мені та ласка!!!

Її погляд – як чашка кави, такий приємний, але так часто обпікає…

…і лише один погляд серед натовпу, гучної музики, сірої імли і суцільного танцю… Мій коханий погляд.

іноді сидиш на уроці, дивишся на нього через ряд і раптом він кидає погляд на тебе… і тобі так ніяково… і відчуваєш як рум’янець проступає на щоки… потім отворачиваешься, а про себе думаєш : “Боже, ну нарешті!!!”

Можна закохатися в погляд , але не полюбити людину спочатку…

Відпускаю Погляд.. Але Не Опускаю Руки.

Підніми погляд, подивися на небо,ти казала,що там я дізнаюся відповіді… я змішував сльози з кров, в закритій ванній, але відповіді так і не побачив у небі, як не дивно…
Статуси про каву

Дивіться також:  Статуси коли погано на душі

Навіщо взагалі нам хлопці?! Краще завести собаку, вона завжди буде поруч, ніколи не зрадить і завжди втішить милим поглядом.

Кожен раз бачачи її щиру посмішку, її радісний погляд і сміх – я розумію, що вона щаслива – одного цього щоб знову закохатися в неї :*

Удаєш із себе залізної людини… того, що без серця… Робиш вигляд, ніби тобі на мене пофіг… Але чомусь коли ти стоїш на балконі, а я сиджу у тебе у дворі на лавці з подругою, ти не відриваєш свого погляду від мене…

напевно безглуздо сподіватися на твою любов, але твій погляд запевняє в обратом…

Погодьтеся, приємно вловлювати чийсь цікавиться погляд на собі))

Мила посмішка, гарні сережки… її очі… погляд дикої кішки…

Ти віриш в любов з першого погляду, чи мені ще раз пройти?)

один лише його погляд змушує мене тремтіти…

[…Маленький чоловічок, з сумною посмішкою і нерішучим поглядом…]

У мене навіть погляд перестав бути зі змістом, не те що слова.

Ти ловив мій погляд і посміхався. я танула. і мені так хотілося до тебе під шкіру. я хотіла б просочити тебе своїм запахом щоб стояти, тримати тебе за руку. і кричати : бачиш небо, він мій. ©

Просто один погляд незнайомої людини може змінити тебе і все навколо)

РАЗОМ це наш час…РАЗОМ наперекір проблем РАЗОМ завжди тільки поруч, хоча б і поглядом…

твій чарівний погляд, наче вогонь у темряві!

Я поза форматів, адже маю свій стиль, Свої погляди на життя, я люблю життя, Люблю жити і посміхатися своїм людям, Навіть уявні судді мені тиснуть руки. (с)Гуф і ST

Я-дощ. Мене не зробиш. Але свіжості моєї, скуштувавши одного разу, не вгамуєш іншу вологою спраги. Я-веселка. Не схопиш гнучкий стан. Хоч здається, що тіло поруч, мене торкнутися можна тільки поглядом. А ось рукою-попробуйка дістати! Я-повітря. Не намагайся утримати. Дихай, поки даю собою дихати.

Дитинство – це час коли можна розповісти мамі весь сценарій свого весілля і не отримати у відповідь встревоженый погляд.

В ній все ж є щось чарівне, нерозуміюче, як і чим мене волнуещее. Чергова зустріч і я ловлю її погляд, чекаю з нетерпінням цього життя-заряд)

Колись через багато місяців може навіть років, ти посміхнешся своєю милою посмішкою, але у відповідь отримаєш лише погляд, який більше не потребує тебе і від цього тобі буде ще болючіше ніж мені бути поряд з тобою і знати що ми “Друзі”

Спасибі тобі!! Тільки через тебе я дізналася що кохання з першого погляду існує!!…

Тут немає друзів. тут одні вороги. фальшиві посмішки. заздрісні погляди. тут гад на гаде. тут нападають із ззаду. вранці тут школярки, а ввечері клубні бляді…

Він змінився. Його голос, рухи, хода, погляди на життя.. він інший.. а все ще люблю того, такого рідного і милого..

Любила його протягом багатьох років… І люблю до цих пір! Захоплююся кожним поглядом, кожним подихом… Перша любов – це серйозно!(с)

зустрічаєш його,проходиш повз і як дура отворачиваешь погляд,типо тобі насрати на нього,а потім сидиш і просто мрієш ще раз зустріти його,хоча б на хвилину!

Їду в метро. Відчуваю погляд. Піднімаю голову-хлопець посміхається.-Дівчина, можна з вами познайомиться? -Ні.-А не дасте телефончик? -Ні.-Тоді так. Кладе мені на коліна стільниковий. -О_О! -Я сам подзвоню, номер знаю! І виходить на наступній зупинці.

Варто обернутися і він відводить погляд. не палітся )

стоячи на крок від нього, чуючи, як він важко дихає, який раз затягується і ловлячи його погляд на тобі, відчуваєш себе також збентежено, як і на прийомі у гінеколога…
Красиві статуси про дитину

Дивіться також:  Статуси про братву

Блін, буває ж так… сидимо з мамою дивимося тб, і тут мене накриває, я просто згадую його погляд, йду з кімнати, і починаю ридати… мама питає що трапилося, я кажу що в мене дуже болить голова, і не можу терпіти… і тут вона щоб відвернути мене, питає-донь, ну як там Женя, не знаючи того, що ми з ним давно розлучилися. і мені стає ще гірше…

Кращий засіб від кохання з першого погляду – другий погляд))

на перший погляд він дуже грубий, але коли ми залишаємося наодинці, я сходжу з розуму від його ніжності…

Комп’ютерний сервісний центр. Заходить чоловік і з порога, питань до інженера. Ви можете мені матку поміняти? Інженер, втупивши погляд у стіл, тихо їли чути, а може все-таки материнську плату.

Я не знаю як ви думаєте, але на мій погляд, з хлопців-авторів сайт тримається на Котиге, Метисе, і Бамбинине)

Я забув твої поцілунки…Я забув торкання рук… Я забув твій сміх, погляд.. Я забув вчорашній вечір.. Я забув.. Я все забув.. Не, ну не голова, а дупа! Чесное слово!

…ти дивишся повз, мій погляд на твої губи…

Я шукаю твої очі всюди, тому що тільки від твого погляду у мене аж мурашки по тілу…©

Твій погляд, твій сміх, який так мені потрібен… я буду для тебе завжди твоєї малятком!!!…

Іноді, ти стоїш на вокзалі і проводжаєш друзів назавжди і думаєш, про те що там у нього буде все добре! А іноді, ти стоїш і проводжаєш поглядом людини, точним прицілом у спину, і розумієш, що ти його теж проводив, але він нікуди не поїхав, він просто пішов з твого життя. Це страшніше… (с)

Натягую фальшиву посмішку… міняю сумний погляд на веселий… дивлюся на світ скляними очима.. і. знаєш, люди вірять, що в мене все добре…

Знаєш.я млею коли він бере мене за руку… Хвилинне мовчання,погляд в очі і тиша…

його погляд я запам’ятаю на все життя

… А мені цікаво, що ти відчуваєш коли я проходжу повз, а твої друзі з захопленим поглядом кажуть:”Уау”… Не шкодуєш??Так… звичайно, він не шкодує… Хоча…

Як тільки подруга мені каже: “ось він іде”…я як дура починають шукати його поглядом!

A вона все ще пам’ятає його… його усмішку, голос, погляд… пам’ятає його фірмовий гарячий шоколад та цукрові півники… і зараз вона закриє очі… щоб знову опинитися в його обьятиях… хоча б подумки…

Прихродит німий в аптеку що б купити презервативи. Пояснює, мукає, пихкає. У Підсумку дістає член, кладе його на прилавок поруч кладе гроші. Продавець мовчки кладе на прилавок свій член, потім забирає гроші і прибирає свій інструмент. На здивований погляд покупця він відповідає – Не впевнений, не грай.

Країна як чоловік: або закохуєшся з першого погляду, або звикаєш.

Скільки можна мовчати, скажи? Слухати стогін тиші, де ми Очі в очі, один погляд на двох, Я в ньому читаю рядки твоїх думок!

одягаю колготки. спочатку однууу, потім вторууую. а потім піднімаю погляд, а на мені шорти 🙁

Його погляд змушує так сильно битися моє серце, що ліфчик не витримує і растегивается!

А вранці каву і погляд стомлений… Так, все в порядку. Але так дістало…

Іноді робиш,на перший погляд,обдумані вчинки, про які потім пекельно шкодуєш…

Я дивлюся вперед назад обернуся Та знайти хочу твій грайливий погляд Кожен раз як чекаю я лише твоя відповідь Тільки коле слух одне твоє слово немає

Перешкода, це те, що бачить людина, коли відводить погляд від мети

Світить яскраве весняне сонечко, зовсім скоро заспівають пташки, тане сніжок, і… пригреваясь на солышке, ховаючись від поглядів людей на теплій землі лежать какашки…

Можливо вас зацікавить