Статуси про погляд

Звабливий погляд, ультрамодний вбрання, в очах хіть, заряд, на розумі авангард. Чарівний пройдисвіт, повів трьох поспіль. І в штанях адже не куля-дура, а розривний снаряд.

Застілля спонтанне, дим коромислом, випадковий се*кс. Чуже нам розв’язна поведінка і неправильно. Слабкості є у всіх, коли хочеться відірватися по-повній.

Я хочу тебе забути, ніби не було нічого. Не згадувати задумливий погляд твій, щиру посмішку. Жити так, ніби нічого не сталося.

Раздевающий погляд спідлоба, посмішка до вух. Ми участили пульс – сталася помилка. Дійшли до піку насолоди, коли втрачено свідомість. Пішов в туман, не повернувся, залишивши муки і страждання.

Кращий статус:
Спідниця коротше швидкості звуку. Погляд гордовитий – та ще сука.

Одне слово і погляд тебе перекине й переклинить. Косою, або томний погляд – все життя шкереберть, або рядком.

Справжню картину закоханий погляд не бачить. Його погляд чує серце, а розум відключений.

Натовп людська – дике поле. Холодний погляд обпалює душу. Вона дрижала як лист від болю, вчепившись в правду навіть зубами.

Погляд жінки на суперницю – це рентген просвітив поклажу.

Шпильки, золото і брязкальця.. вії Туш і помада. Блиск, хлопчаки і машини… Більше нічого не треба… звабливий Погляд, такий солодкий, і хода, як у кішки…

Здається, я починаю втрачати почуття гумору, все так натягнуто і похмуро. Я вже готова виміряти температуру в кімнаті, як тільки я входжу, ти дивишся на мене, і я намагаюся уникнути зустрічі поглядами, адже якщо я подивлюся на тебе, ти вирішиш, що з’явився привід для розмови, ніби я хочу цього…

Цей погляд Все може висловити так чудно! Ах, обдурити мене не важко!… Я сам обманюватися радий!

Дивіться також:  Статуси про собак

Якщо приручив мене – не відпускай руку і не кидай мене… Якщо дивишся на мене – не відводь зніяковіло погляд… Якщо даєш надію – не відбирай цю тонку ниточку ілюзій… Якщо намагаєшся не думати про мене – ти вже про мене думаєш…

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8

Можливо вас зацікавить