Статуси про кращій подрузі

Любов може нести в собі неразделенность, страждання, егоїзм, порок. Дружба – ось щирий вибір двох, її не можливо опошлити.

Справжня подруга – це не та, яка просто знає всі твої секрети, переживання, бажання. Це та, яка зберігає твої секрети від злих вух, співпереживає разом з тобою і більше тебе самої бажає, щоб здійснилися твої заповітні мрії.

Добре, якщо найкраща подруга, як таблетка від душевної недуги.

Справжньою подругою вона стала, тому що увійшла в її життя, коли весь світ звідти виходив. Вона залишилася в її життя і замінила назавжди тих багатьох, хто пішов у скрутну хвилину.

Кращий статус:
Не втрачайте кращу подругу, захоплюючись скороминущим романом. Нехай у вашому житті будуть особливі люди, які не викреслені, а підкреслені.

Буває так, що подруга, не витримавши твого успіху, йде назавжди. А чи це була дружба?

Краща подруга, як родичка. І ти вже не хвилюєшся, якщо не встигла прибратися будинку до її приходу.

Маска на роботі – ти ж цінний працівник. Не можливо розслабитися з кавалером – потенційних женихів не вантажимо. І тільки подруга витирає твої сльози і соплі.

Страждала, втрачаючи чергову любов. Ридала, шукала підтримки. І тільки втративши кращу подругу, усвідомила, що буває горе, коли немає сліз. Коли ніяка підтримка не втішить.

Я так часто помічаю,що їх двох кращих подружок одна темненька,а інша світленька.Ось і в мене найкраща подруга з темним волоссям,а я з світлими.У кого так само?

да ладно вам,у мене найкраща подруга перша в друзях =Р

Ніколи не залишайте кращу подругу наодинці зі своїм хлопцем – це може закінчиться їх весіллям…

В один прекрасний момент розумієш,що твоя найкраща подруга-це твоя мама!!!
Смішні статуси про школу

Дивіться також:  Статуси про терпіння

У салоні познайомилася з дуже багатим геєм, і вже рік спілкуємося. Про кращій подрузі я і мріяти не могла!

Сторінки: 1 2 3 4

Можливо вас зацікавить