Статуси про сестру зі змістом

Ми часом не розлий вода, а часом – я сестру прибити готова! Вона жахлива і буркотлива іноді, а іноді – улюблена подруга знову. Загалом, все залежить від мого настрою.

Наші батьки дарують нам життя, вони нас виховують, люблять. Але саме безцінне, що вони можуть подарувати нам – це народити ще одного хлопчика або дівчинку.

Я виросла. Тепер ніхто зі мною не бавить, не вирішує мої проблеми. Старша сестра перестала брати з собою, тому що розгледіла в мені суперницю. Ех, не хочу дорослішати!

Батьківська любов до дітей не ідентична. Адже всі діти не схожі один на одного, тому і ставлення до них різне.

Діти, пов’язані кровними узами – природні вороги. Це як британці і шотландці. Або як жителі Уельсу і шотландці. Або норвежці і шотландці. Або шотландці і шотландці. Чорт би побрал цих шотландців, всю Шотландію зганьбили!

Ти їй секрети довіряла, вважала ти її рідною. І ніколи не зраджувала, вона була твоєю сестрою. Але світ жорстокий, і так буває, що у життя вриваються напасті: та, що подругою називалася, раптом викрадає твоє щастя.

“Твоя сестра ледве не загинула, а ти сидиш і спокійно граєш?” – “Мам, коли людина хоче покінчити з собою, він не стане намагатися розкрити собі вени ложкою. Вона просто увагу до себе привертає, і все” – “наступного разу вона може створити що-небудь серйозніше!” – “Що, наприклад? Зробити смертельний стрибок з ганку?”

Я знаю хто найщасливіша людина! Це моя сестра, вона записує свій сміх на диктофон, а потім все це слухає і ще більше рже!!!

Серце сестри — алмаз чистоти, безодня ніжності.
Цитати з книг

Дивіться також:  Цитати про котів

— Ви, що, йдете в кіно без мене?! Друзі ще називаються! — Женя, я відкрию тобі страшну таємницю: ми не друзі, ми — сестри!

Люблю одну дівчинку вже майже 4 роки… Люблю її більше всього на світі… А адже як не любити молодшу сестричку.

Сторінки: 1 2 3 4

Можливо вас зацікавить