Статуси про сестру зі змістом

Ми часом не розлий вода, а часом – я сестру прибити готова! Вона жахлива і буркотлива іноді, а іноді – улюблена подруга знову. Загалом, все залежить від мого настрою.

Наші батьки дарують нам життя, вони нас виховують, люблять. Але саме безцінне, що вони можуть подарувати нам – це народити ще одного хлопчика або дівчинку.

Я виросла. Тепер ніхто зі мною не бавить, не вирішує мої проблеми. Старша сестра перестала брати з собою, тому що розгледіла в мені суперницю. Ех, не хочу дорослішати!

Батьківська любов до дітей не ідентична. Адже всі діти не схожі один на одного, тому і ставлення до них різне.

Діти, пов’язані кровними узами – природні вороги. Це як британці і шотландці. Або як жителі Уельсу і шотландці. Або норвежці і шотландці. Або шотландці і шотландці. Чорт би побрал цих шотландців, всю Шотландію зганьбили!

Ти їй секрети довіряла, вважала ти її рідною. І ніколи не зраджувала, вона була твоєю сестрою. Але світ жорстокий, і так буває, що у життя вриваються напасті: та, що подругою називалася, раптом викрадає твоє щастя.

“Твоя сестра ледве не загинула, а ти сидиш і спокійно граєш?” – “Мам, коли людина хоче покінчити з собою, він не стане намагатися розкрити собі вени ложкою. Вона просто увагу до себе привертає, і все” – “наступного разу вона може створити що-небудь серйозніше!” – “Що, наприклад? Зробити смертельний стрибок з ганку?”

Я знаю хто найщасливіша людина! Це моя сестра, вона записує свій сміх на диктофон, а потім все це слухає і ще більше рже!!!

Серце сестри — алмаз чистоти, безодня ніжності.
Цитати з книг

Дивіться також:  Цитати про очікування

— Ви, що, йдете в кіно без мене?! Друзі ще називаються! — Женя, я відкрию тобі страшну таємницю: ми не друзі, ми — сестри!

Люблю одну дівчинку вже майже 4 роки… Люблю її більше всього на світі… А адже як не любити молодшу сестричку.

— Я тебе обожнюю! Ти королева зануд, ти впертішими осла, але ти моя сестра, і я не проміняю тебе ні на яку іншу сестру на світі.

Сьогодні говорю з подругою по телефону і кажу: “У мене по ходу кішка залетіла” Дрібна сестра кричить “Не бреши Олені кішки не літають!”

А тепер надаємо найбільш рейтингові статуси про сестрі: (відібрані найбільш читаються цитати, і вони підійдуть на всі випадки, і для улюбленої сестри, і для поганий, і навіть якщо у сестри весілля або новий чоловік):

Навіть моя маленька сестричка побачивши його фотку сказала: так вже природа добряче пожартувала…

Мені підключили скайп! І тепер, перш ніж сісти за комп, я привожу себе в порядок.

Брат без брата — що сокіл без крила, сестра без брата — як хворостина гола

Аааа, світ зійшов з розуму!!! Моя 5-річна сестра лежить і слухає мою мр3шку, а я сиджу і малюю її розмальовки!!!

Чого стоїть гарна новина, якщо не можна поділитися нею з сестрою?

Немає в сім’ї суперництва гострішого, ніж між сестричок, і немає дружби більш міцною, ніж дружба між дорослими сестрами.

Знайшла свій щоденник, який вела в 15 років… в кінці приписка рукою сестри – а мама читає твій щоденник! і слідом підпис мами – нічого подібного!

Йду з молодшою сестрою повз хлопців, які катаються на bmx, сестра: “Ой, які погані хлопчики… Таки великі, а на дитячих велосипедах катаються”. )
Ви не повірите, тут виходжу на вулицю зі своєю молодшою сестричкою погуляти, все вже тане, кругом струмочки. Робити було нічого і я з нею пускала кораблики, як в дитинстві. )
Сучасні цитати

Дивіться також:  Цитати про дитину

Сестра – це кращий друг, від якого неможливо позбутися.

По телефону: — Грейс? — Ні, це Дебі – її сестра, життя якої ти не калечишь!

Звідки у мене стільки лівих людей в друзях вконтакте? – довго я думав і видаляв їх, поки не зрозумів, що сиджу на сторінці сестри…

– Вовочка, – запитує вчителька саркастичним тоном, – ти не міг би мені пояснити, чому твір, який ти вчора мені здав, слово в слово збігається з твором, написаним твоїм братом в минулому році? -А що тут дивного, Марь Іванна? Адже У нас є спільна сестра.

А ви ж теж хоч коли-небудь лаялися з сестрою чи братом через цукерок?

З хлопцем розлучилася, з сестрою посварилася, з подружками кращими відносини псуються, ще і в сім’ї проблеми… Що може бути краще?!

Люблю тебе, сестро!

Мама, задавши мені три питання:чому музика грає так голосно? де твоя сестра? і хто замкнений у шафі? зрозуміла, що знає відповіді на всі питання…)

Бувають розмови про дружбу, про найблагородніших почуття між людьми. Але шляхетніше, ніж любов до сестри немає, тому що вона заснована на інстинктивне відчуття спорідненості.

Якщо буду їсти кашу, зросте пиписька, так мені тато каже, а сестрі – про цицьки =)

Що це за руда сучка з тобою на аві?..сестра….така мила..
Афоризми про роботу

У моєї молодшої сестри, подружка хоче різати вени… 10 років дитині і це нормально?

Вона йому як сестра, а він її сенс життя.

У мене не молодша сестра, а піпець ходячий!

Навіть, щоб сісти на шию, потрібно розсунути ноги.

Улюблена і любима фраза моєї сестри: “Подавись і здохни… Скотина”…

Дивіться також:  Цитати про працю

Мені недавно сестра написала смс, що любить мене, а я їй у відповідь: “Ти що бухая?”, вона трошки образилася…

Давай дружити. Будемо як брат і сестра… Як троюрідний брат і троюрідна сестра. Це не виключає деяких нюансів.

Сестри, прокиньтеся! Слабкої статі не існує!

Сестра здатна бути найкращою подругою, від якої позбутися не так-то просто. Лінда Саншайн

З двох сестер завжди одна дивиться, а інша танцює.

Двоюрідна сестричка (6 років) отожгла. Підходить до мами і каже: “Мамо, ось тигр тигр, лев – левеня, а леопард – “леопердик”?”

А мою сестричку (6 років) сьогодні хлопчик на гойдалки качав і говорив: “Ти моя дівчинка”. Так мило…

У моєї молодшої сестрички сьогодні день народження, таке щастя, їй 4 роки, так час швидко летить… )

Приревнувала хлопця до сестри. Коли дізналася, що ця симпатична дівчина його сестра, так стрьомно стало!

Танюшка, Дякую, сестричко. Ти як завжди мене выручаешь!

Вона була молодша за нього на 10 років, але вже встигла сісти до нього на шию. Дивіться в усіх школах: “Перший дзвінок”. )

Я так люблю його. Але пізно це зрозуміла… Він тепер з моєю сестрою…

Моїй сестрі 10 років. Коли на її питання: “Що мама приготувала?”, я відповіла: “Подивися в холодильнику”, знаєте, що вона мені сказала? – Спасибі, кеп!

Можливо вас зацікавить