Статуси про заздрість

– Мама, я хочу в клуб і ти мене не зупиниш! – Ні, нікуди ти не підеш, забудь про це, я знаю, чим ви там займаєтеся. Приходиш звідти п’яна і накуренная. – Мама, заздрість – погане почуття.

Чим частіше будеш порівнювати себе з кимось, хто успішніше тебе, тим частіше будеш відвіданий заздрістю. Краще намагайся змінити себе.

Одне з найбільш мерзенних почуттів – це заздрість, особливо, якщо вона відбувається по відношенню до своїх рідних.

Як добре, що у мене немає таких подруг, які заздрять моїй любові…У мене взагалі немає подруг.

Кращий статус:
Син приходить додому після шашликів п’яний як чіп, а його вже чекає батько. – Ну що знову пив, курив? – Тато, заздрість – не найкраще твоє якість.

Треба прожити життя так, щоб всі офігіли і позаздрили.

За наивновсти ми думаємо, що помремо або в старості, або від рук заздрісного ворога або маніяка, або від нещасного випадку. Але це дитячі казки. Нас уб’є той, хто зараз сидить поряд і мовчки обіймає.

Заздрість, також як і лінь – двигун прогресу. Літак тільки тому і з’явився, що ми птахами стати мріяли.

Че ще для щастя треба???? Є людина, яка живе биття мого серця. Батьки, які люблять. Друзі, які готові підтримати любу. хвилину. І бляді, яким ніколи не вистачить сміливості сказати все, що говорять про мене за спиною, в очі, тому що заздрять! Життя відбулася! Ось воно щастя!!!

Жіноча дружба – це коли дві жінки заздрять один одному мовчки.

«Ми сидимо в самому прекрасному чаті на світі, а всі інші чати нам заздрять. Адже саме у нас в асьці ставлять статус «секс» і дивляться під всевидюче око, хто ним цікавиться, саме у нас кажуть «привіт» і «че робиш» по 20 разів на день, саме у нас статус «пиво» означає, не бухають, а «спам». Ми р

Дивіться також:  Статуси про довіру

Не будемо сваритися — хай нам заздрять…

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8

Можливо вас зацікавить