Статуси про заздрість

– Мама, я хочу в клуб і ти мене не зупиниш! – Ні, нікуди ти не підеш, забудь про це, я знаю, чим ви там займаєтеся. Приходиш звідти п’яна і накуренная. – Мама, заздрість – погане почуття.

Чим частіше будеш порівнювати себе з кимось, хто успішніше тебе, тим частіше будеш відвіданий заздрістю. Краще намагайся змінити себе.

Одне з найбільш мерзенних почуттів – це заздрість, особливо, якщо вона відбувається по відношенню до своїх рідних.

Як добре, що у мене немає таких подруг, які заздрять моїй любові…У мене взагалі немає подруг.

Кращий статус:
Син приходить додому після шашликів п’яний як чіп, а його вже чекає батько. – Ну що знову пив, курив? – Тато, заздрість – не найкраще твоє якість.

Треба прожити життя так, щоб всі офігіли і позаздрили.

За наивновсти ми думаємо, що помремо або в старості, або від рук заздрісного ворога або маніяка, або від нещасного випадку. Але це дитячі казки. Нас уб’є той, хто зараз сидить поряд і мовчки обіймає.

Заздрість, також як і лінь – двигун прогресу. Літак тільки тому і з’явився, що ми птахами стати мріяли.

Че ще для щастя треба???? Є людина, яка живе биття мого серця. Батьки, які люблять. Друзі, які готові підтримати любу. хвилину. І бляді, яким ніколи не вистачить сміливості сказати все, що говорять про мене за спиною, в очі, тому що заздрять! Життя відбулася! Ось воно щастя!!!

Жіноча дружба – це коли дві жінки заздрять один одному мовчки.

«Ми сидимо в самому прекрасному чаті на світі, а всі інші чати нам заздрять. Адже саме у нас в асьці ставлять статус «секс» і дивляться під всевидюче око, хто ним цікавиться, саме у нас кажуть «привіт» і «че робиш» по 20 разів на день, саме у нас статус «пиво» означає, не бухають, а «спам». Ми р

Не будемо сваритися — хай нам заздрять…

Я знаю, що йому заздрять всі його друзі, тому що його дівчина не курить=)

Однокласники поважають… вороги заздрять.. хлопці люблять.. подруги цінують.. вчителя лають.. інет працює.. А мені че робити?!

У кожній людині йде боротьба, дуже схожа на боротьбу двох вовків. Один вовк представляє зло: заздрість, ревнощі, жаль, егоїзм, амбіції, брехня. Інший вовк представляє добро: мир, любов, надію, істину, доброту і вірність. Хто переможе у Вас??3

Заздрісні люди,це люди які не досягли у своєму житті не чого,зрозумійте,що заздрість це жахливе почуття,у мене все буде добре,я зможу довести, що все це не правда,а ось вам я щиро сочувсвую…я буду щаслива на зло таким людям як ви!;)

Очі. Її очі викликали заздрість і захоплення у всіх. Смарагдово – зелені, глибокі і мерехтливі, вони притягували до себе погляди. Але зараз вони тьмяні, немов неживі…

одного разу вона спроила у нього:”чому ти мене не ревнуеш ні до кого ніколи?..хоча..пов харошо…”..він відповів:”а навіщо?нехай дивляться з ким я і тихо мені заздрять…”….

Заздрять ті, кого жаба давить! =)

Не будь наївною. Тебе вб’ють ні вороги, ні випадок, ні п’яне бидло, не заздрісні курки, ні маніяк. Ні-ні. Тебе вб’є той, хто поруч. Хто ближче за всіх. (с)

для тебе душа була назовні…грубишь,ріжеш по серцю фразами..за що!що! заздрість?!ненависть?!ревнощі?!чому?!…так і втрачаємо найкращих друзів не отримавши їх довіри…

Ми сидимо в самому прекрасному чаті, а всі інші чати нами заздрять! Адже тільки ми ставимо статус секс і дивимося у всевидюче око хто нами цікавиться!)))

І полум’я стер пам’ять. І почорніли крила назавжди. В душі тепер твоєї лише заздрість, зло, туга. Вони як язики полум’я, їдять тебе всередині… (с) Я =)
Статуси про бокс

Дивіться також:  Красиві статуси про жінок

Іноді так уявляєш,як ви йдете по вулиці під ручку,як всі дивляться на вас і заздрять,як він цілує тебе в щічку,проводжає додому.В цей момент ти розумієш,що це мрії.Віра в любов виявляється розбитою.

Способым заздрять, талановитим шкодять, геніальним – мстять.

про тебе погано говорять ? радуйся! заздрять 😀

Ми живемо в самій прекрасній країні на світі, а всі інші країни нам заздрять. Адже тільки у нас одружуватися можна з 16, займатися сек*ом з 18 і купувати спиртне з 21.

Щастя, це коли тобі всі заздрять, а напаскудити не можуть!…

Чому так, всім, всім я потрібна. Все просто заздрять тобі…але тобі я явно не потрібна….

ненавиджу такі почуття як заздрість, ревнощі і ненависть… але ще більше ненавиджу ситуації, що їх викликають…

У нас наймогутніша країна у світі!А всі інші країни нам заздрять!Адже тільки у нас діти не можуть заснути не поспілкувавшись зі свиней і вороний!:))

Тссс, це всього лише заздрість, дитинко. Це проходить.

якщо до тебе чіпляються, обговорюють і просто намагаються напаскудити-пишайся!значить тобі заздрять!!якщо є чому заздрити, то життя вдалося! нехай утруться!

Тут немає друзів.Тут одні вороги.Фальшиві посмішки.Заздрісні погляди.Тут гад на гаде.Тут нападають із ззаду.

Заздрісники вмирають, але заздрість – ніколи

Така красива, їй заздрять багато жінок, така сильна – їй заздрять багато чоловіків, вже така мудра – їй заздрять багато старі…така нещасна ..- вона заздрить всім дітям..

Намагайтеся подолати чувствозависти, бо заздрість пожираетдобрые справи настільки ж швидко, какогонь пожирає деревину

Насправді дорослі, коли лають молодь, їй заздрять. Заздрять молодості. Помилки юності…

Не будь наївною…Тебе вб’ють ні вороги, ні випадок… ні п’яне бидло, не заздрісні курки, ні маніяк, що ховає обличчя…ні-Ні… тебе вб’є того, хто поруч… хто ближче за всіх…

Заздрість буває двох видів: корислива і безкорислива. Корислива це коли: “Хочу, щоб і в мене так було!” а безкорислива це: “Хочу, щоб і у нього цього не було!”

Ненавиджу її голос, її кривлянья, то що вона вічно всіма улюблена…Але я все-таки навчилася не помічати її….адже заздрість не для мене….і щирі почуття завжди дорожче маски байдужості…

Щастя-це коли тобі заздрять, а напаскудити не можуть =)

Бути щасливим – це значить вселяти іншим заздрість. А адже завжди є людина, яка нам заздрить. Головне, дізнатися, хто він.

нехай заздрять мені гламурні курки – я бухала і буду бухати на вулиці

Я така ефектна, йду по тротуару Мені заздрять жінки, ловлю на собі погляди.. Я сама шикарна і запаморочлива..

Автор: Easy Drug* | 15.01.2011

тільки моя подруга може мене лапати за жопу або мацати за цицьки,і говорити “бля,скільки ж мені зараз хлопців заздрять?!” 😀

Якщо похвали, расточаемые друзями, інколи дають привід засумніватися в їх щирості, то заздрість ворогів заслуговує повної довіри.

Любов – це зло і біда. Любов – це заздрість і неправду. Любов – це в небі зірка. Любов – це сонце і дощ. Любов – це кара і плач. Любов – лід самотності. Любов – це первістка плач. Любов – це життя політ.

Ми живемо в самій прекрасній країні на світі,а всі інші країни нам заздрять.Адже тільки у нас одружуватися можна з 16,займатися сексом з 18 і купувати спиртне з 21.:DD

Розумники кажуть, що ненависть – це погано. Заздрість – зброя слабких, ревнощі – не приносить щастя… І все одно я ненавиджу, заздрю і ревную… Не тому що я погана, слабка або не бажаю собі щастя, а просто тому, що я людина…
Сумні статуси

Дивіться також:  Статуси про мотоцикли

Тут немає друзів.тут одні вороги.фальшиві посмішки.заздрісні погляди.тут гад на гаде.тут нападають із ззаду.вранці тут школярки,а ввечері клубні бл*ді.

Всі ті, хто мене не любить, мені просто заздрять 😉

Треба зробити паузу.помовчати месяцок-другий.нехай думають,що у мене тут життя б’є ключем і руки не доходять.нехай заздрять….

-у мене іноді виникає почуття, що ти взагалі не працюєш!-заздрість – погане почуття!

Вона знала, що місяць слухає її зараз і пишається собою, а зірки їй заздрять.(с)

Зовнішність настільки гарна, що всі баби заздрять і рвуть на собі волосся, а мужики нервово курять в кутку і закінчуються слиною просто від одного погляду))

Ніколи не сумнівайся у своїй привабливості. Запам’ятай: ваги брешуть, люди заздрять, а дзеркало взагалі криве!

Будь жесть в свою адресу я розцінюю тільки, як заздрість і вашу невпевненість у собі.

Чоловік готовий на багато що, щоб пробудити любов, але зважиться на все, щоб викликати заздрість.

Любов дивиться в телескоп, заздрість – через мікроскоп.

Жалість роздають безкоштовно, а от заздрість потрібно заслужити

Якщо тобі кажуть, що у тебе завищена самооцінка-це не значить що ти егоїстка,просто решта тобі заздрять,а ти любиш себе таку милу,гарну))хD

Не знаю як щодо жіночої дружби, але жіноча заздрість точно існує…

Де щастя,там і заздрість!Так було,так є і так буде!А заздрість може зруйнувати все…

У початковій школі якщо ти лягаєш спати о 9 – ти крутий.У середній школі якщо ти лягаєш спати о 9 – ти повний лузер.Ну а потім, якщо лягаєш спати о 9 – тобі всі заздрять!

Люди кажуть “дивна”… подруги заздрять… а вона просто щаслива… любить його шалено…

Здатним заздрять, талановитим шкодять, геніальним – мстять

мої очі заздрять моєму серцю…бо ТИ в моєму серці,але далеко від очей..

Дуже негарно заздрити і підписуватися моїм іменем!!!ти не в якому разі,не зачіпаєш мене…Мізків немає,проблема твоя… І ТИ,не як не зачепила мене КУРА!) заздрість огидне явище)))

Тебе ненавидять?.. Значить небайдужі!… Про тебе погано говорять?.. Значить заздрять!… Обговорюють твоє життя?.. значить своя не така цікава!… Над тобою сміються?.. Значить ти приносиш людям радість!!!!!

Ціную справжніх друзів. Ненавиджу брехню і заздрість. Не думаю, що роблю. Усвідомлюю помилки. Намагаюся їх виправити.Ставлюся до людей так само, як і вони ставляться до мене

Ненависть — активне почуття невдоволення, заздрість — пасивне. Нема чого дивуватися тому, що заздрість швидко переходить у ненависть.

Красивих дівчат ненавидять 2 типи людей: дівчата,які їм заздрять і хлопці,яким вони відмовили!:))

Іноді мої очі заздрять моєму серцю. Знаєш чому? Тому що ти постійно в моєму серці, але буваєш далеко від мого погляду.

Ми вчимося в найпрекраснішій країні на світі, а всі інші країни нам заздрять. Адже це тільки у нас, після фрази “привіт”, говорять “є палити?”.

Що тобі треба для кохання щоб ти могла йому вірити? Щоб не пив, щоб руку гріти в його кишені,сплітаючи пальці і так іти не відпускаючи. Що треба для кохання? заздрість проходять повз,коли він допомагає сісти тобі в його машину,накинутій на плечі куртки, що дав тобі грітися, але для любові достатньо мати серце…

Любов дивиться в телескоп, заздрість — через мікроскоп.

Красивих дівчат ненавидять 2тіпа людей:дівчата,які їм заздрять і хлопці,яким вони не дали!

Заздрість – це одна з форм захоплення.

А нам всі заздрять..Тому що два роки це не випадковість..це вже сьогодення.Але ніхто не знає, як ми зберігаємо і утримуємо наше щастя, навіть я(с)
Статуси про розчарування

Дивіться також:  Статуси про принцес

Він змиє з душ ваших злість і заздрість,Відмиє бруд ваших чорних душ,Змусить плакати, змусить падатьКлеймить богів за свою любов

Для того, щоб тебе любили, потрібно бути просто хорошою дівчинкою, яких багато. А ось для того, щоб тебе ненавиділи, потрібна індивідуальність! Так що пишіть і говоріть про нас що хочете! Це ще раз підкреслює нашу перевагу над вами! А заздрість, дівчатка, нехороша штука! Так що убейтесь, сучки! Фак!

Коли зраджують, можна сказати собі: “Значить вони дурні раз не зрозуміли що я краще”,коли заздрять можна сказати собі:”значить я краще їх”але чим виправдатися, коли людина, який і розумнішими і красивіше?Ця суперниця адже в землю самооцінку втоптує

“Виспався!” Постав це в понеділок в статусі. Нехай заздрять…

Виходиш на вулицю вся така красива, і відразу заздрісні погляди і огляди з голови до ніг. Так і хочеться сказати: “Може, б*я, покружляти?!”

А мені пофіг, я буду посміхатися, без причини, всім на зло, хай думають, що я щаслива, хай заздрять,нехай радіють за мене, нехай закохуються, я буду рада

Співчуття дається даром, заздрість потрібно заслужити.

Я повільно втрачаю віру, я майже що мертвий вже… Біла заздрість в душі до вікон щасливих квартир… Може пора викинути прах від образи на світ.. (с)

О, ці заздрісні погляди краще всяких компліментів.©

Заздрість сильних людей робить краще, а слабких – зліше…

живи….радуйся….і розбивай серця…….йшли всіх до біса……….не заздри нікому…..пуску заздрять самі….будь собою))….будь гордою))…будь незалежною….будь позитивної…будь товариською і доброї…будь…..чи просто будь…

ти заздриш мені, я заздрю тобі, нам заздрять всі…

Тільки в нашій країні люди навчилися купатися однією рукою, тільки тому, що другий вони набирають повідомлення в асьці)))) інші країни нам заздрять)))

Невже щось може бути гірше того, що я вже бачила – смерть власних надій, крах оберігається мрії і заздрість оточуючих. Є ще щось гірше цього?так…смерть любові….

Заздрість гризе вас.. (с)

Сьогодні Путін спалився, що дивиться “Нашу рашу”. Під час прямого ефіру з думи, який показували по телеканалу Вести, він прямо заявив: “Росія-велика країна, а всі інші країни нам заздрять”

Якщо я в чорному списку чоловіка, значить я його слабкість; якщо я в чорному списку у жінки — значить я її заздрість.1

Заздрість -це коли ти в аптеці купуєш тест на вагітність, а дівчина перед тобою – тампони

Щастя – це коли тобі всі заздрять, а напаскудити не можуть…ну і хавчик під боком….))

вона яскрава……модно одягається…викликає заздрість у багатьох…її хочуть хлопці і ненавидять вороги…вона одна така….і вона твоя….хоч ти про це не знаєш..

Ми живемо в самій прекрасній країні на світі, а всі інші країни нам заздрять! Адже саме ми – сама дружелюбна нація, а хто в цьому засумніватися, тому – триндець! Це у нас армія, яку бояться всі. Всі хлопці до 27 років. Це наші жінки фарбують нігті перед тим, як їхати на картоплю. Це ми стукаємо молотком об стіну, щоб усі там заткнулися на хрін.

Як дивно, зовсім недавно вона раділа кожній хвилині життя бившей ключем, відчуваючи ревнощі і заздрість з боку оточуючих. Зараз же, вона навіть не могла плакати – просто не було сил.

? Потрібно просто жити…Коли руйнується картковий будиночок, який ти так дбайливо і з такою трепетною любов’ю збирала довгий час…Потрібно просто жити…Коли тобі заздрять і хочуть бути такою, як ти, а по твоїх щоках повільно сповзають сльози…Н.У.Ж.Н.Про. П. Н. О. Ц. Т. О. Ж. В. Т. Ь…

Можливо вас зацікавить