Статуси про іспити

Життя схожа на іспити. Ось йдеш і думаєш – здаси, не здаси.

– Отримала 4 за іспит. – А чого плачеш тоді? – Так попрощалася з червоним дипломом!

Якість підготовки до госам дуже сильно залежить від того, наскільки далеко ти живеш від універу і скільки часу їде маршрутка туди.

Мені набридли скиглії, які ревуть через кожній нещасної трійки. У людей ніг, рук немає, а ви з-за якогось дурного іспиту переживаєте.

Кращий статус:
Випускники в шкільному гардеробі: «Ну ладно куртки здали, тепер треба іспити здавати!»

Дивуюся амбіціях деяких людей, які йдучи на госы ниють, що нічого не вивчили і стріляють у всіх шпори, потім вони виходять і обурюються, що їм поставили 4, коли вони відповідали на 5.

Студентці медичної академії на екзамені з анатомії дістався квиток з питанням за будовою матки. Йде, готується, а тут доцент каже: «Шановна! Майте совість! Скільки можна підглядати в шпаргалку?»

Завтра іспит, а мені все ліньки. Заснути теж не можу, совість не дозволяє. Єдине, що залишається – жерти.

Я готова робити що завгодно, лише б не готуватися до іспитів! 🙂

Вона приїхала поступати в МДУ. Але провалився на іспиті, і всі її мрії пішли трахом.

“Та забийте ви на ці іспити.” (с) Вантажник Коля.

коли любиш, не вважаєш. втім, ні: вважаєш дні та години, іноді хвилини. два дні вона не з’являлася, і я постарів на 10 років. я чергував біля телефону, розібрав телефон, зібрав телефон. я міг би скласти іспит на телефонного майстра…

Готувався сьогодні до іспиту і зайшов на сайт “Я ботанік”… так прикро(

Немає ручки = Немає записів Немає записів = Немає навчання Немає навчання = Провал на іспиті Провал на іспиті = Ніякого диплома Ніякого диплома = Ніякої роботи Ніякої роботи = Немає грошей Немає грошей = Немає їжі Немає їжі = смерть… Висновок: не втрачайте свою ручку, інакше ви помрете) 😀

Дивіться також:  Статуси про ніжність

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7

Можливо вас зацікавить